Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

QUOTE(ssaule @ 2010 02 25, 17:30)
kokius EA tiktu lasinti i sampuna, kad gydytu pleiskanojancia galvos oda? Vyrui vis niekaip neatitaikau sampuno ax.gif - ir bemos, ir urterkramo ir kitokiu bandem- nelabai veiksminga... Sakau gal pabandyti tiesiog EA misini i sampuna supilti.
Lauksiu patarimu  4u.gif

tinka arbatmedis, levandos.. gal dar kokie nors g.gif
Atsakyti
gal yra bandziusiu is KN skysta emulsikli? noriu pasidaryt krema veidui, bet su vaskais nelabai noriu, tai idomu kaip sis emulsiklis ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 02 28, 23:04)
gal yra bandziusiu is KN skysta emulsikli? noriu pasidaryt krema veidui, bet su vaskais nelabai noriu, tai idomu kaip sis emulsiklisg.gif



Esu dariusi su situo ,bet veidui valikli!Man gavos labai gerai,bet itariu ,kad kremui gali buti per skystas,nebent kazkaip su sviestais susijungs.Nes jis ir valikliui gana skystas.Manau kremui geriau emulsinis vaskas.
Atsakyti
QUOTE(envyy @ 2010 03 01, 00:19)
Esu dariusi su situo ,bet veidui valikli!Man gavos labai gerai,bet itariu ,kad kremui gali buti per skystas,nebent kazkaip su sviestais susijungs.Nes jis ir valikliui gana skystas.Manau kremui geriau emulsinis vaskas.

o kiek dejai sito emulsiklio ir i koki kieki savo gaminio? gal daugiau tada emulsiklio idet reikia, kad tirstesne konsistensija iseitu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 02 28, 23:28)
o kiek dejai sito emulsiklio ir i koki kieki savo gaminio? gal daugiau tada emulsiklio idet reikia, kad tirstesne konsistensija iseitu  g.gif

manau viska lemia proporcijos ir ju deka galima isgauti kokia norima proporcija
Atsakyti
Nusipirkau alavijo miltelių. Įbėriau truputį miltelių į ~ 35 C vandenį išmaišiau ir gavosi skystis lygiai toks pats kaip vanduo. Kvapas, spalva, konsistencija, skonis ir savijauta ant odos kaip paprasto vandens. biggrin.gif Ar jums irgi toks gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 03 02, 16:16)
Nusipirkau alavijo miltelių. Įbėriau truputį miltelių į ~ 35 C vandenį išmaišiau ir gavosi skystis lygiai toks pats kaip vanduo. Kvapas, spalva, konsistencija, skonis ir savijauta ant odos kaip paprasto vandens.  biggrin.gif Ar jums irgi toks gaunasi?

as viska sveriau ir matavau, nieko is akies nedejau, bet ir man gavosi skaidrus vandenukas. Neragavau, bekvapis. Sutirstinauji ji su ksantano guma ir gavau skysta geli, o ji jau visai malonu ant veido uztepti, kaukes darytis ax.gif
Atsakyti
Aišku viskas. Dėkui. Norėjau sužinot, ar viską gerai padariau. biggrin.gif
Kiek žinau, yra sveika gerto moli? Gasulas irgi geriamas, taip? Kokiom dozėm jį reikėtų gerti ir koks būtų poveikis?
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 22, 16:41)
jis su vasku, bet realiai tai man jokio skirtumo gaminant su emulsiniu, ar su vasku nera. Viskas tas pats, tik su emulsiniu visada viskas gaunasi, o su vasku reikia daugiau zaidimo.


Dėkui 4u.gif Bandysiu jei leis, jį per paskutinę paskaitą gamintis, dabar šis kremas labiausiai trokštamas bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 23, 22:34)
pasigaminau morku krema pagal KN recepta.
Viskas gavosi ciki, spalva kaip morkos, kvapas nuostabiu ramuneliu, labai gerai susigere. Del konsistencijos -isivaizdavau toki lengva kremuka, o gavosi toks tvirtas  sviestas  unsure.gif po 4 dienu jau bandysiu ant veido
gal aloe gelis cia tiktu  g.gif


Aš irgi apie šį kremą dar galvoju, bet jei kaip sviestas, gal geriau žiemai tinkamas?
Parašyk atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
Maciau ir Klaipedoj galima isigyti KN produkcija,ar ir kremo ten galima pasigaminti (sudomino tas kremas su neroliu)?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 02 28, 23:04)
gal yra bandziusiu is KN skysta emulsikli? noriu pasidaryt krema veidui, bet su vaskais nelabai noriu, tai idomu kaip sis emulsiklisg.gif

niekaip normalus kremas nesigaus, tik kaip emulsjia bus. Norint tirštesnio produkto, reikia papildomai su guaru, ksantanu tirštinti.
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2010 03 05, 14:31)
Aš irgi apie šį kremą dar galvoju, bet jei kaip sviestas, gal geriau žiemai tinkamas?
Parašyk atsiliepimus  4u.gif

oij ne, jis susigeria sekundziu greitumu, oda labai svelni, bet man, deja, idegio efekto nesuteikia verysad.gif Siaip kremas tikrai fainas

QUOTE(Monica @ 2010 03 05, 19:39)
niekaip normalus kremas nesigaus, tik kaip emulsjia bus. Norint tirštesnio produkto, reikia papildomai su guaru, ksantanu tirštinti.

turi omeny apskritai emulsinius vaskus, ar skysta emulsini? Nes su paprastu emulsiniu man morku kremas gavosi tvirtos konsistencijos, prie progos galesiu atvezti parodyti
Atsakyti