Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

merginos, sakykit, o vaniles ekstraktas tinka misriai odai?
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 18, 18:42)
Veidui siulyciau KN pasigaminti valomaji krema su neroliu, jis nepigus, bet tikrai fainas.


Noriu paklausti, o šį kremą galima bet kada pasigaminti tik užėjus į KN? Ar ten padėtų jį pasigaminti, ar pačiai reikia viską žinoti ir gaminti?
O gal tik per gamybinius vakarėlius jį galima pasigaminti?
Aš visai neturiu patirties gaminant kremus, bet šitas sudomino ir norėčiau jį pasigamint, nes oda problematiška.

Gal žinot, kokie dar aliejai maišomi į šį kremą?

QUOTE(liusinda @ 2010 02 18, 19:04)
o ar galima uzsisakyt KN ,kad ji padarytu? 4u.gif


Lauksiu atsiliepimų, kaip jums sekėsi gauti/gaminti šį kremą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpulpulka @ 2010 02 19, 13:16)
Noriu paklausti, o šį kremą galima bet kada pasigaminti tik užėjus į KN? Ar ten padėtų jį pasigaminti, ar pačiai reikia viską žinoti ir gaminti?
O gal tik per gamybinius vakarėlius jį galima pasigaminti?


o ar taip sunku nueiti į Kvapų namų puslapį ir pasiskaityti? g.gif

Vakarėliai vyksta antradieniais nuo 18 val. (naujokėms) ir trečiadieniais dienos metu nuo 12 iki 18 val. (jau gaminusioms kremus).
Atsakyti
Katuti, aš vis su tuo glicerinu nerimstu, tu man pasakyk (arba kuri kita kuri paskaitose lankotės) pirmoje man atrodo paskaitų medžiagoje yra parašyta, kad glicerinas traukia drėgmę ne iš aplinkos, o iš odos giliųjų audinių. Ar nebuvo daugiau komentarų ta tema per paskaitą?
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2010 02 22, 14:04)
Katuti, aš vis su tuo glicerinu nerimstu, tu man pasakyk (arba kuri kita kuri paskaitose lankotės) pirmoje man atrodo paskaitų medžiagoje yra parašyta, kad glicerinas traukia drėgmę ne iš aplinkos, o iš odos giliųjų audinių. Ar nebuvo daugiau komentarų ta tema per paskaitą?


Įstrigo vienintelis Gitanos pasakymas apie gliceriną (iš 4 paskaitos) - jis puikus drėkiklis odai, tai manau KN moterys yra už jį 4u.gif
Ką girdėjo ir prisimena kitos bendramokslės?
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 18, 17:42)

Veidui siulyciau KN pasigaminti valomaji krema su neroliu, jis nepigus, bet tikrai fainas. Juo pasitepus ir perbraukus ranka per veida taip ir jauciasi "issoke" inkstiriukai. Zinau merginu, kurios jau ne viena karta ejo jo darytis, nes poveikis jas nustebino. Gerai dar ir tai, kad si kremuka glaima uzsitepti pries molio kaukes - taip pat padeda valyti oda. Bet realiai, tai tik bandymai pades susirasti sau tinkamas priemones



Kunigunda, sudomino tas kremas su neroliu, nežinai - jis su bičiu ar emulsiniu vašku? Nes su emulsiniu esu gaminusi, eičiau kaip patyrusi, o su bičiu vašku nesu gaminusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2010 02 22, 14:36)
Kunigunda, sudomino tas kremas su neroliu, nežinai - jis su bičiu ar emulsiniu vašku? Nes su emulsiniu esu gaminusi, eičiau kaip patyrusi, o su bičiu vašku nesu gaminusi  ax.gif

jis su vasku, bet realiai tai man jokio skirtumo gaminant su emulsiniu, ar su vasku nera. Viskas tas pats, tik su emulsiniu visada viskas gaunasi, o su vasku reikia daugiau zaidimo.
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2010 02 22, 14:36)
Įstrigo vienintelis Gitanos pasakymas apie gliceriną (iš 4 paskaitos) - jis puikus drėkiklis odai, tai manau KN moterys yra už jį  4u.gif


vat ir aš prisimenu, kad kažkuriam sąraše jis pateiktas kaip nelabai, o paskui buvo gerai apie jį atsiliepta 4u.gif Bet matyt, kiek žmonių, tiek ir nuomonių smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau nusipirktą gasulo molį: ir veidui, ir kūnui, o šiandien ir plaukams. Mano veido oda mišri. Molį naudojau kaip prausiklį tai patiko, kaip sutraukia poras, gal šiek tiek sausina T zoną (spėju ji šiek tiek dehidratuota, bet nerandu patinkančio drėkiklio; bandžiau tamanus, bet nelabai susigeria). Vienu žodžiu, patiko, bandysiu naudoti kasdien. smile.gif Manau verta ir veido kaukę pasidaryti.
Kūnui irgi teko išbandyti kaip prausiamąją priemonę, nes pirmą vakarą tiesiog per daug pasidariau. Kūno oda irgi į riebumą, tai taip patiko. Nusiprausus liko gaivumo, švarumo jausmas. Reiks dar pabandyti kaip šveitiklį. mirksiukas.gif
O plaukus išsiplauti sugalvojau išbandyti šiandien. Tai pirmoji natūrali priemonė bandyta plaukams. Kadangi mano plaukai gana trumpi, nesiekia pečių, tai nereikėjo labai terliotis. Išplovė gerai, plaukams pridėjo purumo. Iš tiesų patiko, žiūrėsiu, kaip greit jie susiriebaluos.
O trumpai tariant, atsiliepimai kol kas tikrai geri, rekomenduočiau išbandyti riebiaodėms/ mišriaodėms. 4u.gif

P.S. Gal kas galėtų rekomenduoti drėkinančios priemonės veidui mišriai odai?
Atsakyti
Ar subalansuotas ekologiškas mišinys normaliai odai yra skirtas veidui, ar kūnui? Ar tinka ir vienam, ir kitam? ax.gif
Atsakyti
pasigaminau morku krema pagal KN recepta.
Viskas gavosi ciki, spalva kaip morkos, kvapas nuostabiu ramuneliu, labai gerai susigere. Del konsistencijos -isivaizdavau toki lengva kremuka, o gavosi toks tvirtas sviestas unsure.gif po 4 dienu jau bandysiu ant veido


QUOTE(daite @ 2010 02 23, 10:54)
P.S. Gal kas galėtų rekomenduoti drėkinančios priemonės veidui mišriai odai?



gal aloe gelis cia tiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 02 23, 22:26)
Ar subalansuotas ekologiškas mišinys normaliai odai yra skirtas veidui, ar kūnui? Ar tinka ir vienam, ir kitam? ax.gif

tinka ir veidui, ir kunui mirksiukas.gif
Atsakyti
kokius EA tiktu lasinti i sampuna, kad gydytu pleiskanojancia galvos oda? Vyrui vis niekaip neatitaikau sampuno ax.gif - ir bemos, ir urterkramo ir kitokiu bandem- nelabai veiksminga... Sakau gal pabandyti tiesiog EA misini i sampuna supilti.
Lauksiu patarimu 4u.gif
Atsakyti