Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

QUOTE(lelyte99 @ 2010 02 18, 14:25)
Kokias efektyvias priemones is KN galite pasiulyti probleminei,spuoguotai odai?  4u.gif

yra aliejaus misinukas riebiai veido odai, tada is rasulo molio kauke gali pasidaryti ir dar zinau, kad foraha/tamanu aliejus labai tinka probleminei odai.
Atsakyti
jau kelinta diena veida vietoj prausiklio prausiu rasulo moliu, tai kokia oda svelni po to wub.gif
tiesa pasakius, nemaniau, kad man taip patiks sis molis thumbup.gif
Atsakyti
dar norejau jusu patarimo paklausti- mano kuno oda labai sausa, tepuosi ivairiais alieju misiniais ir reikalai kol kas per daug nesitaiso ax.gif
esu girdejusi, kad kuno oda sausa gali buti, jei truksta organizme riebiuju rugsciu ir tada galima gerti aliejus, tik va nezinau kokius... Gal jus turite kazkokios info? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lelyte99 @ 2010 02 18, 13:25)
Kokias efektyvias priemones is KN galite pasiulyti probleminei,spuoguotai odai?  4u.gif

del hidrolatu tai sunku isskirti viena,, gal merginos turincios tokia oda galetu geriau patarti. Pvz., jei spuogai hormonine problema -tai reiktu imti pelargonijas.
Veidui siulyciau KN pasigaminti valomaji krema su neroliu, jis nepigus, bet tikrai fainas. Juo pasitepus ir perbraukus ranka per veida taip ir jauciasi "issoke" inkstiriukai. Zinau merginu, kurios jau ne viena karta ejo jo darytis, nes poveikis jas nustebino. Gerai dar ir tai, kad si kremuka glaima uzsitepti pries molio kaukes - taip pat padeda valyti oda. Bet realiai, tai tik bandymai pades susirasti sau tinkamas priemones

QUOTE(ssaule @ 2010 02 18, 13:42)
dar norejau jusu patarimo paklausti- mano kuno oda labai sausa, tepuosi ivairiais alieju misiniais ir reikalai kol kas per daug nesitaiso ax.gif
esu girdejusi, kad kuno oda sausa gali buti, jei truksta organizme riebiuju rugsciu ir tada galima gerti aliejus, tik va nezinau kokius... Gal jus turite kazkokios info? 4u.gif

Gali trukti seleno, o jo daugiausiai yra bertoletiju riesutuose, arba ju aliejuje -tai butu brazilisku riesutu aliejus. Man jis tikrai skanus. Jei oda sauseja "is vidaus" -tai tuomet jokie aliejai nepajegs padaryti stebuklo.
Atsakyti
[quote=kunigunda78,2010 02 18, 15:42]
del hidrolatu tai sunku isskirti viena,, gal merginos turincios tokia oda galetu geriau patarti. Pvz., jei spuogai hormonine problema -tai reiktu imti pelargonijas.
Veidui siulyciau KN pasigaminti valomaji krema su neroliu, jis nepigus, bet tikrai fainas. Juo pasitepus ir perbraukus ranka per veida taip ir jauciasi "issoke" inkstiriukai. Zinau merginu, kurios jau ne viena karta ejo jo darytis, nes poveikis jas nustebino. Gerai dar ir tai, kad si kremuka glaima uzsitepti pries molio kaukes - taip pat padeda valyti oda. Bet realiai, tai tik bandymai pades susirasti sau tinkamas priemones


o kokia kaina to kremuko? o ar galima uzsisakyt KN ,kad ji padarytu? 4u.gif
Atsakyti
kažko labai abejočiau, kad jos pačios gamyba užsiims, nes gamybos dienos pažengusiems ir buvo padarytos tam, kad jos pačios nebūtų tiek apkrautos, nes juk turi ir namus, ir šeimas - ir jiems reikia laiko, o ne tik indus po mūsų plauti smile.gif

kodėl nenori pati pasigaminti? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2010 02 18, 17:04)
o kokia kaina to kremuko? o ar galima uzsisakyt KN ,kad ji padarytu? 4u.gif


bent jau buvo 49lt uz 25 ml, nors jis gan taupiai naudojasi.
Siaip turbut nedaro, bet kai tu is kito miesto ir paprasytum, tai gal ir padarytu g.gif
Atsakyti
ir siųstų?? Na netikiu ax.gif

buvo per vieną vakarėlį, kai kelioms merginoms "neišėjo" pora kremų, bet vistik pradėjus darytis antrus variantus ir pirmieji idealiai susiplakė, tai pasiūlė mums, gal kas norim juos įsigyti. O atskirai mačiau tik emulsijas nuo spuogų plakant smile.gif
Atsakyti
Palomina, o kaip tu naudoji ta vaniles eliksyra? 4u.gif tepi ant sausos ar sudrekintos odos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2010 02 18, 20:07)
Palomina, o kaip tu naudoji ta vaniles eliksyra?  4u.gif tepi ant sausos ar sudrekintos odos?  4u.gif

tepu ant hidrolatu sudrekintos odos
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 18, 17:34)
ir siųstų?? Na netikiu  ax.gif

siusti tai -ne, nebent kas kitas paimtu
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2010 02 18, 13:42)
dar norejau jusu patarimo paklausti- mano kuno oda labai sausa, tepuosi ivairiais alieju misiniais ir reikalai kol kas per daug nesitaiso ax.gif
esu girdejusi, kad kuno oda sausa gali buti, jei truksta organizme riebiuju rugsciu ir tada galima gerti aliejus, tik va nezinau kokius... Gal jus turite kazkokios info? 4u.gif


Žuvų taukus 4u.gif
Mano dukrai neseniai buvo labai didelis odos išsausėjimas, sakė, kad vit A trūksta. Patarė gerti žuvų taukus, o kūnui padariau aliejų mišinį - su migdolų, jojobos, makadamijų, nakvišų aliejais ir medetkų fitoliu. Susitvarkė per savaitę
Atsakyti