Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

QUOTE(Babi* @ 2010 02 13, 12:10)
O galima iš kvapų namų kaip nors prekes užsisakyti internetu? ax.gif


nea, internetu KN neprekiauja. O užsiregistruoti tai verta, labai fainus naujienlaiškius karts nuo karto atsiunčia thumbup.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 13, 13:12)
3gr -32 lt berods. Pasidariau "sultis" su vandeniu, o tirstinau su ksantanu, bet gavosi tik balzganaa vandenelis, nors pridejau ksantano, tai vos ne dviguba porcija  g.gif

Siaip tai nerolio ir apelsinu hidrolatai isgaunami is skirtingu augalu, tai va  ax.gif Net ir nerolio kvapai yra skirtingi tiek EA, tiek hidrolatu, todel sunku butu atsakyti


aišku 4u.gif Ksantano tai ir aš daugiau dedu, kai tirštinu ax.gif

visad išsiklausiu, koks kvapas, nes mėgstu, kai rimti, sunkūs kvapai turi pirmą tokią nuotaikingą gaidą, kaip kad nerolio, jazminų eliksyras KN. Toks faktas man kvapą kelis kartus paskanina biggrin.gif

QUOTE(Brilliant @ 2010 02 13, 15:30)
Palomina, o rasulo molio visą 1 kg pirkote? ax.gif  Ir kokia kaina būtų įdomu sužinoti, nes KN tinklalapyje nerašo? g.gif  4u.gif


kilogramas išeina apie 32 litai. Jei tikrai esi nusiteikusi naudoti, tai susinaudos jis, o ir nebrangiai palyginti toks kiekis išeina smile.gif


beje, Laimė ėmė gerti šį rasulo molį. Merginos, kurios geria molį, tokia info bus jums aktuali - per seminarą sakė, kad kiek molis gali būti naudingas, tiek ir kenksmingas, kadangi turi savybę kaupti sunkiuosius metalus. Tad be garsiųjų absorbcinių savybių skirtumo, renkantis molį naudoti į vidų, būtina įsitikinti, kad jis patikimas, ištirtas, saugus vartoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 13, 15:55)
Merginos, kurios geria molį, tokia info bus jums aktuali - per seminarą sakė, kad kiek molis gali būti naudingas, tiek ir kenksmingas, kadangi turi savybę kaupti sunkiuosius metalus.

Kai aš tą sakiau, tai neklausėt biggrin.gif Ir dar molis turi didesnį gamtinį 'radiacinį foną' nei kitos natūralios medžiagos ax.gif Bet man kaukėms gėris wub.gif Kada gerti pradėsiu, tai turbūt nesulauksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 02 13, 17:36)
Kai aš tą sakiau, tai neklausėt biggrin.gif Ir dar molis turi didesnį gamtinį 'radiacinį foną' nei kitos natūralios medžiagos ax.gif Bet man kaukėms gėris wub.gif Kada gerti pradėsiu, tai turbūt nesulauksiu  ax.gif


aš klausiau ir niekad negėriau droginio molio tongue.gif Bet parašau toms, kurios nebijo ir surizikuoja smile.gif

man gal nepasirodė, bet taip tikrai yra, kad KN moterys įsigilino į rasulo reikalą ir jį tikrai stipriai įsimylėjo g.gif smile.gif
Atsakyti
O tai KN rasulo molis tinkamas gerimui? Kokia reiksme molio gerimas turi organizmui?
Atsakyti
labai patiko KN Vaniles eliksyras wub.gif toks jaukus ir siltas aromatas, galvoju isigyti, naudosiu ne tik veidui, bet ir i kuno aliejaus misini ilasinsiu, tada visa silta vanile kvepesiu ir nesusalsiu thumbup.gif beje, kurios si eliksyra naudojate veidui, kokie Jusu atsiliepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssaule: 14 vasario 2010 - 12:32
QUOTE(ssaule @ 2010 02 14, 12:31)
beje, kurios si eliksyra naudojate veidui, kokie Jusu atsiliepimai?


man labai gerai drekina ir palieka svelnia oda
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2010 02 14, 14:31)
labai patiko KN Vaniles eliksyras wub.gif  toks jaukus ir siltas aromatas, galvoju isigyti, naudosiu ne tik veidui, bet ir i kuno aliejaus misini ilasinsiu, tada visa silta vanile kvepesiu ir nesusalsiu  thumbup.gif  beje, kurios si eliksyra naudojate veidui, kokie Jusu atsiliepimai?

Superinis thumbup.gif Drėkina, labai paakiams tinka, oda švelni švelni po jo. Na, apie kvapą jau net nekalbu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 02 13, 16:25)
Siandien stai ka prigriebiau is KN:
- Campaku pomada (30 ml)
- Laukiniu morku vandeni
- Maliku vandeni (sis bus dovanai)
- Vaniles eliksyra
- Rasulo molio
- Citrinzoliu EA
- Arbatmedzio EA
- Santalo smilkalu (jau isbandziau  wub.gif  )

rasau savo atsiliepimus apie pirkinius:
- Campaku pomada - nors kvapas is pradziu nelabai patiko, bet ziuriu kuo toliau, tuo man jis labiau patinka wub.gif naudojau kelis kartus veidui, patiko.. man atrodo kazkiek veikia oda raminanciai, nes veido odos spalva buvo siek tiek lygesne (paraudimu maziau), bet tvirtai to teigti negaliu, nes dar ir kitas priemones naudojau naujas (morku vandeni ir vaniles eliksyra)..
- Morku vanduo - labai patinka kvapas, vanduo odos nesausina (paskutini kart naudotas roziu vanduo sausindavo oda), odai lyg minkstumo, svelnumo suteikia..
- Vaniles eliksyras - irgi fainas wub.gif odai taip pat patinka..
- Rasulo molis - superinis thumbup.gif naudosiu ji tik veidui, o zalio molio nebenaudosiu veidui (bus kunui)..
- Citrinzoliu EA - anksciau turejau NB citrinzoles, tai kvapas tikrai skiriasi, KN svelnese ir skaniau kvepia wub.gif
- Santalo smilkalai nuostabus wub.gif seip nesu smilkalu didele megeja, bet sie tikrai super thumbup.gif
Atsakyti
Aha smilkalai tai gėris, aš vakare juos sudeginau, o ryte dar atsikėlus kvapas jautėsi rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū Palomina ir Satura už atsakymus dėl rasulo molio 4u.gif Būtinai reikės įsigyti, nes iš tikro, jei geras dalykas, tai už kilogramą mokant pigiai gaunasi ax.gif Anksčiau naudojau žaliąjį molį, dabar reikia išbandyti ir kitokį, įvairovės dėlei bigsmile.gif
Beje Aroma Natural temoje skaičiau diskutavote, apie Manukos eterinio aliejo gerąsias savybes ir kilo klausimas man ar jo yra kvapų namuose, nes KN puslapyje tai nematau aš jo blink.gif Negi gali būti, kad tik Aroma Natural manukos turi, o kvapų namuose jos dar nėra? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brilliant: 17 vasario 2010 - 17:21
QUOTE(Brilliant @ 2010 02 17, 17:20)
Negi gali būti, kad tik Aroma Natural manukos turi, o kvapų namuose jos dar nėra? g.gif


o kodėl negali? blink.gif

asortimentas tai skiriasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokias efektyvias priemones is KN galite pasiulyti probleminei,spuoguotai odai? 4u.gif
Atsakyti