Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

QUOTE(Rasma @ 2010 02 12, 00:47)
Bet koks jis man stiprus pasirodė, tas nuotakų kvapas.

Jau juoką tramdžiau itin stipriai, galvojau vienintelė užkvyksiu garsiai... cool.gif


na va, o aš naujieną tik puslapyje pamačiau biggrin.gif

mums visoms buvo be galo juokinga lotuliukas.gif Aš pasidžiaugiau, kad sėdžiu už eilės žmonių ir manęs nesimato rolleyes.gif Tu ir galėjai kikenti, nes jam tavęs irgi nesimatė biggrin.gif

tai pala, o Gitanai jis po paskaitos pasakė, kad kažkoks gydytojas jam yra nurodęs, kad mūsų geografinių platumų gyventojams geriau praustis ne kokiais aliejais kaip Indijoje, o medumi cool.gif Vargšė Gitana liko atsakinėti į klausimus apie šitą naują idėją biggrin.gif
Atsakyti
"Senovės žmonių gydymai be gydytojų"

Petro Zalansko (1900-1980) pateikta tautosaka

"Jeigu ant veido būna daug kragždžių, geltoni taškai, tai reikia [taip] daryti: kaip arklys išmeta mėšlų šiltų, tas mėšlas sudėt vandenin, prausti burną kelis kartus, kolai kragždės pranyks. Ir pranyksta."

Kas čia pas mus strazdanotos? biggrin.gif

"Jeigu žmogu atsiranda dedervinės ant veido, by kur, – karvė kaip išmeta mėšlų, viduryje mėšlo būna duobełė, kaip prilyja lietus, duobełėn laikosi vanduoj, tuoj vandeniu bevardzį pirštų vilgyk ir trink tų dedervinį, trindamas kałbėk vienu dūku, neatsidusįs:
– Ne vienas, ne du, ne trys, ne keturi, ne penki, ne šeši, ne septyni, ne aštuoni, ne devyni, ne dešimts!
Tuos pačius žodžus tris kartus kałbėk ir tų plėmų vilgyk ir trink. Gerau būtų būtinai saulei netekėjus arba nusilaidus. Dedervinės visai pranyks."


Į temą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 02 12, 00:51)
tai pala, o Gitanai jis po paskaitos pasakė, kad kažkoks gydytojas jam yra nurodęs, kad mūsų geografinių platumų gyventojams geriau praustis ne kokiais aliejais kaip Indijoje, o medumi  cool.gif Vargšė Gitana liko atsakinėti į klausimus apie šitą naują idėją biggrin.gif


Žmogui labai aktuali paskaita buvo rolleyes.gif
Tikri, kad vargšė Gitana..nežinočiau ką jam ir atsakyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 02 12, 00:56)
Kas čia pas mus strazdanotos? biggrin.gif


viešpatėliau, gerai, kad MB nemiega, o tai būčiau savo kvatojimu staigiai pakėlusi lotuliukas.gif thumbup.gif bigsmile.gif

ačiū, Rasma, už receptą, man kaip tik pavasarį bus aktualu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ne nu tokia rimta chemikės paskaita turėjo būti, o va kuo pavirto biggrin.gif Kas lankys kitais metais antrą seminarų dalį, tai pusę malonumo gali prarasti, jei neturės tokio bendramokslio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 11, 17:20)
įdomu, o kaip tu pasigaminsi pienelį?  ax.gif Man atrodo, kad tai vienas sudėtingiausių dalykų, nes vandeninės dalies daug ir sunkiai tokia konsistencija išsilaikytų surišta  doh.gif

dar, kaip supratau (tu tada gal ir negirdėjai), kad būtų gerai derinti kelis emulsiklius. Bet trūksta apie tai žinių, nes visur naudojama arba tik emulsinis vaškas, arba tik bičių vaškas smile.gif


Na va, Monica jau patvirtino, kad su emul.vašku gaunasi, manau yra ir kitų variantų - prisiminus anksčiau naudotus sintetinius makiažo valiklius - kur atrodė kaip vanduo su aliejum, suplaki prieš naudojimą, tai šitą idėją galima ir čia panaudoti, gal dar su ksantanu patirštinti ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 02 12, 02:04)
ne nu tokia rimta chemikės paskaita turėjo būti, o va kuo pavirto biggrin.gif Kas lankys kitais metais antrą seminarų dalį, tai pusę malonumo gali prarasti, jei neturės tokio bendramokslio  bigsmile.gif


Ką gali žinoti, gal kitais metais dar "gudresnis" pasirodys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2010 02 11, 20:38)
Boraksas - dažnai naudojamas kartu su bičių vašku- padaro emulsiją stabilesnę ir lengviau tepamą.

oij, su juo kazkada mes visu tarakonus sekmingai isnaikinom, tai i veido/kuno kremus niekada nedrisciau deti. Koks tai turetu buti dalykas, kad tarakona uzmustu, kai jokios kitos spec priemones nepadedavo schmoll.gif
Zodziu, kazkada apie ji esame ir KN kalbejusios, tai ir jos si produkta nelabai kaip vertino kosmetikos gamyboje ax.gif, o receptu su juo tai tikrai nemazai esu maciusi ir as

QUOTE(Rasma @ 2010 02 12, 00:47)
Bet koks jis man stiprus pasirodė, tas nuotakų kvapas. Vos aparpuolio negavau pasipurškus, nes tikėjausi kažko su apelsinais, saldaus, skanaus... o realiai viena mergikė atsisuko paklaust kas čia taip stipriai 'pakvipo' biggrin.gif

ax.gif man tai visai nieko kvapas.
As tai morku hidrolata paemiau, labai bijojau ,kad jis smirdes virtom morkom, bet kvapas toks visai malonus, o ir sausai odai labai tinka rolleyes.gif

Dar nusipirkau aloe ekstrakto. Vakar pasidariau siek tiek "sulciu", bet va sutirstinti nekaip sekasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 12, 17:15)
ax.gif  man tai visai nieko kvapas.
As tai morku hidrolata paemiau, labai bijojau ,kad jis smirdes virtom morkom, bet kvapas toks visai malonus, o ir sausai odai labai tinka  rolleyes.gif

Dar nusipirkau aloe ekstrakto. Vakar pasidariau siek tiek "sulciu", bet va sutirstinti nekaip sekasi  doh.gif


ir aš kitą kartą pabandysiu, kas čia per stebuklai smile.gif

o kokia kaina KN tų aloe miltelių? Ir kuo tu tirštini dabar?
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 02 12, 17:15)
Koks tai turetu buti dalykas, kad tarakona uzmustu, kai jokios kitos spec priemones nepadedavo  schmoll.gif

O tarakonus puikiai užmuša (žmonėms tarp kitko netgi nelabai kenksmingi) vaistai nuo podagros smile.gif Tiesiog tarakono tokia anatomija, kad jis bijo kai kurių medžiagų, ko nebijo žmogus. Daug kas gyvūnijos pasaulyje turi išimčių, savų tasyklių, sulyginti negalima ax.gif Pvz. katės visiškai netoleruoja EA arba yra arklių veislių, kurie gali numirti vien nuo injekcijos dūrio 'skausmingumo' cool.gif O koks žmogus numiršta nuo injekcijos ar kokiam žmogui eteriniai aliejai suardo kepenis? ax.gif

Na bet aišku aš nesakau, kad kremuose gėris.Man rodos LT jau jo ir nebeparduoda kaip anskčiau, gal gamybinėse vaistinėse g.gif E 285 dirgina odą, bet naudojamas, kad konservuoti produktą ir produkto rūgštingumo reguliavimui.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 12, 00:42)
beje, KN naujienos - laukinių morkų, apelsinų žiedų ir pipirmėčių hidrolatai   mirksiukas.gif Kas ruošiasi tekėti, tai apelsinų žiedų aromatas, kaip rašo, yra nuotakų kvapas wink.gif


Turiu jau aš pas save dvi iš naujienų - pipirmėčių ir apelsinų žiedų hidrolatus. Pipirmėčių tai labai gaivinantis, tikras pipirmėtiškas kvapas jaučiasi. Manau turėtų labai super būti karštą vasaros dieną thumbup.gif

Apelsinų žiedų, tai toks kartokas gal, nu toks natūralių žiedų, bet ne gėlių, toks žiolinis labiau. Nepriskirčiau jo prie kvepiančių kategorijos, bet man nesmirda, normalus kvapas mirksiukas.gif toks neroliškas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 13 vasario 2010 - 00:02
o jei su eliksyro kvapo palyginti?
Atsakyti
Nesu bandžiusi eliksyro, tai negaliu palyginti. Bet tikrai nerolio kartumo yra. Man kažkaip asocijuojasi kai pienės lappą perlauži, toks kvapas.
Atsakyti
O galima iš kvapų namų kaip nors prekes užsisakyti internetu? ax.gif

Ir dar norėjau paklausti, ar verta registruotis kvapų namų tinklapyje? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 12, 19:01)
o kokia kaina KN tų aloe miltelių? Ir kuo tu tirštini dabar?

3gr -32 lt berods. Pasidariau "sultis" su vandeniu, o tirstinau su ksantanu, bet gavosi tik balzganaa vandenelis, nors pridejau ksantano, tai vos ne dviguba porcija g.gif
Isbanziau ta skystimeli veidui, rankoms -tai labai svelni oda. Siandien gal kokia kauke pabandysiu sumakaluoti biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 02 12, 21:46)
O tarakonus puikiai užmuša (žmonėms tarp kitko netgi nelabai kenksmingi) vaistai nuo podagros  smile.gif 

tai aisku, kad ir zmogu alergiska gali net riesutai nuzudyti, tiesiog man labai nekokios asociacijos su tuo boraksu, o ir nuomones del jo labai priestaringos. O kai yra galimybe su patikimesnem medziagom dirbti -tai ta ir renkuosi ax.gif

QUOTE(Satura @ 2010 02 13, 00:03)
o jei su eliksyro kvapo palyginti?

Siaip tai nerolio ir apelsinu hidrolatai isgaunami is skirtingu augalu, tai va ax.gif Net ir nerolio kvapai yra skirtingi tiek EA, tiek hidrolatu, todel sunku butu atsakyti
Atsakyti