Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

jei gamybos pagrindus turi, tai gali ateit trečiadieniais dienos metu nuo 12 iki 18 val. (jau gaminusioms kremus) ir susimaišyti, ką tik nori smile.gif
Atsakyti
O mane kažkaip antroji paskaitos dalis, kur kalbėta apie produktų sertifikavimą labiausiai paveikė. Visgi, visiškai per valandą paskaitos staigiai subrendau minčiai pati kažką susimakaluot (tuo labiau, kad aš nelabai daug tų produktų ir naudoju, ir jau daug ką maišausi pati), kas įmanoma, nes kai pasižiūrėjau kiek ir kas leidžiama sertifikuotoje kosmetikoje, tai kažkaip ne stebuklas g.gif Aišku žymiai geriau už visiškai įprastą kosmetiką iš eilinės kosmetikos parduotuvėje, bet ne geriausia smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Rasma @ 2010 02 07, 17:11)
O mane kažkaip antroji paskaitos dalis, kur kalbėta apie produktų sertifikavimą labiausiai paveikė.


tiesą sakant, ir mane drinks_cheers.gif Perki ir nežinai, ką perki. Plius, tas dvilypumas, kai BDIH atsiduria vienoje sertifikavimo stovykloje, o jos sertifikuojama Hauschka - kitoje. Na kaip suprasti???

eisiu ir aš ko maišyti smile.gif
Atsakyti
As kartais lankau baseina, bet del stuburo g.gif isivaizduoju, kad ta chlorke negerai, bet kai paplaukiojus nustoja skaudeti, tada ir gyvenimas prasvieseja ax.gif

QUOTE(Satura @ 2010 02 07, 17:49)
tiesą sakant, ir mane  drinks_cheers.gif Perki ir nežinai, ką perki. Plius, tas dvilypumas, kai BDIH atsiduria vienoje sertifikavimo stovykloje, o jos sertifikuojama Hauschka - kitoje. Na kaip suprasti???

va cia tai naujiena, tai tipo skiriasi supratimas apie ekologiskuma ar kaip? Ar vieni sertifikuoja, o kiti ne?
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2010 02 07, 14:41)

beje,merginos,gal zinot,ar galima i KN pasiskambinus paprasyt,kad suplaktu emulsija nuos puogu ar koki kita kremuka? ir tada ateiti jau tiesiog nusipirkti jo. 4u.gif

galima 4u.gif as kadaise buvau uzejus, tuo metu neturejo, sake pagamins, paskambins, daviau tel nr, bet nepaskambino biggrin.gif nu bet cia toks niuansas, siaip ir rode jos ten atidetus buteliukus klientems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 02 07, 19:26)
O aš vis galvodavau, kodėl mano oda po baseino klube būna baisi, "sugenda" doh.gif 


bus nuo to 4u.gif Aš tai pasakau, ką žinau, tegu ir manasis žino ax.gif

QUOTE(eglute82 @ 2010 02 07, 21:09)
va cia tai naujiena, tai tipo skiriasi supratimas apie ekologiskuma ar kaip? Ar vieni sertifikuoja, o kiti ne?


pasirodo, kad į Cosmos standartą jungiasi BDIH, Cosmebio, Ecocert, Soil As., o į NaTrue Weleda, Hauschka, Burts Bees.

Cosmos sako ne nano technologijoms, GMO, gama ir rentgeno spinduliams, bandymams su gyvūnais. Čia tai, kas mus šokiravo: naftos produktų kiekis galutiniame produkte maximum 2 proc. blink.gif Pereinamuoju laikotarpiu iki 2012 metų leidžiama naudoti tirpiklius iš naftos....Kažkaip neapetitiškai skamba, ar ne?

su NaTrue irgi prasideda variantai, kad standartas bus trijų lygmenų NaTrue* (čia tipo viena žvaigždutė blush2.gif ) reikš natural, NaTrue** - natural whit organic ingredients, NaTrue*** - organic. Kiek pamenu, NaTrue leidžiama naudoti natūralias, beveik natūralias bei identiškas natūralioms medžiagas...
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 08, 00:10)
naftos produktų kiekis galutiniame produkte maximum 2 proc.  blink.gif Pereinamuoju laikotarpiu iki 2012 metų leidžiama naudoti tirpiklius iš naftos....Kažkaip neapetitiškai skamba, ar ne?

na naturalumu is ties nebekvepia doh.gif
teks visa demesi ir laika skirti savo produktu tobulinimui ir ziniu kaupimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 02 08, 00:10)
bus nuo to  4u.gif Aš tai pasakau, ką žinau, tegu ir manasis žino  ax.gif 
pasirodo, kad į Cosmos standartą jungiasi BDIH, Cosmebio, Ecocert, Soil As., o į NaTrue Weleda, Hauschka, Burts Bees.

Cosmos sako ne nano technologijoms, GMO, gama ir rentgeno spinduliams, bandymams su gyvūnais. Čia tai, kas mus šokiravo: naftos produktų kiekis galutiniame produkte maximum 2 proc.  blink.gif Pereinamuoju laikotarpiu iki 2012 metų leidžiama naudoti tirpiklius iš naftos....Kažkaip neapetitiškai skamba, ar ne?

su NaTrue irgi prasideda variantai, kad standartas bus trijų lygmenų NaTrue* (čia tipo viena žvaigždutė  blush2.gif ) reikš natural, NaTrue** - natural whit organic ingredients, NaTrue*** - organic. Kiek pamenu, NaTrue leidžiama naudoti natūralias, beveik natūralias bei identiškas natūralioms medžiagas...

Ir dar papildysiu, kad Cosmos irgi bus 'natural' ir 'organic'. Pvz. jau tas griežtesnis 'organic', viso labo tereiškia, kad produkte ekologiška dalis turi sudaryti bent 20 proc. Be to tas standartas leidžia n tipų cheminių r-jų (kaip man pasirodė - žiauriai daug doh.gif ).

Natrue organic jau šiek tiek man lyg ir žmogiškiau pasirodė, nes min. 95 proc. turi būti ekologiškoji dalis, max. 15 proc. 'beveik natūralių', ir min. 20 proc. chemiškai nemodifikuotų.
Atsakyti
prasidės dvigubas darbas - akis išpūtus žiūrėti, koks standarto lygis ant tavo kremo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Globaliste @ 2010 01 28, 04:38)
oi, prisiminiau, kaip aš ilgai rinkausi.. norėjau kokio pasikvėpinimo.. bet galiausia Parijata ir išsirinkau..  nesigailiu  ax.gif

kiti produktai tai nuvyle.. oda mano sausa, bet, įsigijus ir panaudojus tą spec. aliejų mišinį sausai odai, dar pasausėjo.. išvis nebegaliu, tempia odą.. siaubas..  doh.gif  turbūt man aliejiniu pagrindu išvis netinka naudot.. tas pats ir kūnui.. kai pabandžiau tą gardenijos Monoi.. skanus man baisiai, ale ant mano odos jis man  tai nu...  schmoll.gif
Tai naudoju plaukams, ale šlapiam efektui..  ax.gif

Dar agurklių įsigyjau pagerti,  tai bus matyt, kai sugersiu buteliuką.  smile.gif

O tu ant drėgnos odos aliejuką ir monoi tepei? Nes ir mano oda sausa, tai man ir mišinys sausai odai iš Kn (mano pirmasis pirkinys) tiko ir monoi su gardenija, o jau kvapas wub.gif
Agurkles gerai su nakvišomis gerti 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri bandete galva plauti su gasulo moliu? Koks efektas?
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2010 02 08, 20:38)
Gal kuri bandete galva plauti su gasulo moliu? Koks efektas?

mano plaukai labai ilgi -tai antra karta nebandysiu lotuliukas.gif, nes virsugalvis atrode kaip liutes, o per visa ilgi susiveles kaltunas, mat pamirsau balzamo uztepti. Zodziu negalejau plauku issukuoti net
Siaip tai labai individualu, as ir su muilu ju negaliu plauti, nes jie atrodo kaip riebalu sutepti, o mamai ir tetai Fenique muilai puikiai tinka siam reikalui cool.gif
Atsakyti