Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

tai žinoma drinks_cheers.gif KN moterys iš jo net šokoladą darėsi su datulėm cool.gif
Atsakyti
O gal kuri žinot kiek maždaug kakavos sviesto reikia į puodelį šilto pieno? (man stirus laringitas..tiesiog dūstu ir beprotiškas gerklės skausmas, net negaliu pakosėti nuo dūšios, kaip plėšia gerklę doh.gif O ir kosulys, kaip kalės biggrin.gif , t.y. šuns..lojantis toks..sausa viskas, neturiu balso.. doh.gif ) Sako kakavos sviestas padeda g.gif
Atsakyti
užuojauta ir sveik 4u.gif Kandu aš jo iš akies - tiek, kad susičiulptų ir suteptų gerklę. Na kažkur 0,5 arbatinio šaukštelio.
Atsakyti
naujienos:

Eteriniai aliejai

Alpinijų šaknų (Galangalų)
Burserų (Linaloy uogų)
Kvapiųjų beržų
Cedrelopsių (Katrafay)
Kvapiųjų cinamosmų (Saro)
Pačiulių širdies gaidos
Baltųjų čampakų lapų
Afrikinių kiečių (Lanyana)
Rutulinių eukaliptų
Provanso pipirmėčių
Žaliojo ir baltojo konjakų


Parfumerinės medžiagos

deśī gulāb (burboniškų rožių) absoliutas
saccidānanda absoliutas
Baltųjų čampakų žiedų CO2
Pelargonijų absoliutas
Kanadinių cūgų absoliutas

Juoda, šaltai spausta kava

Atarai

Tradicinis mehandī (hinnā) ataras
Tradicinis bakulų ataras
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 04 07, 09:56)
gamini tiek, kiek speji mirksiukas.gif kas tas labai mazas kiekis? jeigu tik pabandymui, tai nelabai isivaizduoju gaminimo procesa su tokiu mazu medziagu kiekiu smile.gif

kam naudoji mangus? veidui ar kunui? ax.gif


ačiū 4u.gif

Mangus naudoju ir veidui, ir kūnui, laaabai patinka, dar ir kvepia man gerai (ir burnon dėjau, visai nieko, bet neprivalgysi jau taip prabangiai) smile.gif

QUOTE(Satura @ 2010 04 07, 11:28)
minimalus kiekis, mano supratimu, tai recepte nurodytas kiekis. O toliau galima daugint iš tiek kartų, kiek reikia smile.gif Na gal, jei pavyktų tą minimalų kiekį padalinti perpus, gal ir sutiktų tiek leisti gamintis  g.gif


Aišku, ačiū 4u.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 04 07, 14:35)
Kaip galvojat, KN kakavos sviestas - valgomas? T.y. saugu jį valgyti sergant? g.gif


Man rodos, ten viskas valgoma, na, nebent eteriniai kai kurie netinka ir kvapiosios medžiagos.. Mano sviestas ne iš KN, bet valgiau, padėjo nuo kosulio, kaip Satura rašė, po pusę šaukštelio, ir dar į arbatą (arba galima į šiltą pieną, kam labai nebjauru) ištirpindavau ir gerdavau 4u.gif
Atsakyti
Pradejau ir as dometis KN naturalia kosmetika.
Jau isstudijavau KN puslapi internete ax.gif Dabar noreciau labiau patyrusiu sioje srityje merginu patarimo… 4u.gif man 25, ant kaklo yra tokiu rauksliu, jos siaip seniai yra, todel labai demesio nekreipdavau. Nezinau, ar as taip miegu ar kodel, bet po ziemos pastebejau, kad tos rauksles ir ant dekolte srities atsiranda. Tai jau nepatinka man, nutariau su jomis kovot. g.gif Ar misinys brandziai oda galetu man padeti? Ar reikia kazko kito? Ka galite rekomenduoti man is KN? Beje, iskart pasakau, kad niekad nesu gaminusi kosmetikos ir turbut nemoku, todel geriau siulykit jau paruostas priemones gal blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(alias @ 2010 04 10, 11:13)
Pradejau ir as dometis KN naturalia kosmetika.
Jau isstudijavau KN puslapi internete ax.gif  Dabar noreciau labiau patyrusiu sioje srityje merginu patarimo…  4u.gif  man 25, ant kaklo yra tokiu rauksliu, jos siaip seniai yra, todel labai demesio nekreipdavau. Nezinau, ar as taip miegu ar kodel, bet po ziemos pastebejau, kad tos rauksles ir ant dekolte srities atsiranda. Tai jau nepatinka man, nutariau su jomis kovot.  g.gif  Ar misinys brandziai oda galetu man padeti? Ar reikia kazko kito? Ka galite rekomenduoti man is KN? Beje, iskart pasakau, kad niekad nesu gaminusi kosmetikos ir turbut nemoku, todel geriau siulykit jau paruostas priemones gal blush2.gif


as gal patarciau miegoti ant zemesnes pagalves ir stebeti savo kaklo laikysena, taip pat gal tiktu ir morku fitolis sumaisytas su misiniu brandziai odai. Morkos juk turi stipriu stangrinanciu ir atgaivinanciu savybiu... Siaip ten nuejus, tai tikrai tau patartu, ka rinktis. biggrin.gif
Papildyta:
dar tiktu KN siulomi eliksyrai, roziu tai tikrai.
Atsakyti
Skaičiau, kad vienos naudoja šaltalankių aliejų maišytą su kremu ir suteikia spalvą, o kitos rašė, kad reikia maišyti su morkų fitoliu ir EA, tai pasimečiau g.gif ar galima tik šaltalankio alieju maišyti su kremu ar kitu aliejum, kad gautųsi lengva įdegio spalvytė?
Atsakyti
QUOTE(stafisss @ 2010 04 12, 13:24)
Skaičiau, kad vienos naudoja šaltalankių aliejų maišytą su kremu ir suteikia spalvą, o kitos rašė, kad reikia maišyti su morkų fitoliu ir EA, tai pasimečiau  g.gif ar galima tik šaltalankio alieju maišyti su kremu ar kitu aliejum, kad gautųsi lengva įdegio spalvytė?


Galima, tik svarbu nepadaugink, geriau dėk mažiau ir vėliau pridėsi, jei norėsis daugiau. Jei maišysi į gatavą kremą, įsidėk jo nedidelį kiekį ir tada įmaišyk šantalankių al., - išbandysi ir matysi, ar iš principo patinka jo suteikiamas atspalvis 4u.gif
O su morkų fitoliu, šaltalankių al. ir kitom sud.dalim gali gamintis kremą
Atsakyti
Kazkur lyg skaiciau, bet neuzsirasiau blush2.gif , o kiek procentu saltalankiu aliejaus det i kita alieju, lygtai 10% g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 04 12, 16:14)
Kazkur lyg skaiciau, bet neuzsirasiau blush2.gif , o kiek procentu saltalankiu aliejaus det i kita alieju, lygtai 10% g.gif


taigi nesunku KN puslapyje pažiūrėt:

Dėmesio: šaltalankio aliejus dažo odą, todėl ant odos jį naudokite sumaišę su kitais aliejais arba kremuose nuo 1% iki 10%. Be abejonės, šaltalankių aliejų galima tepti ir gryną, tik teks ilgiau palaukti, kol įsigers geltonieji jo pigmentai.

IKI 10 proc., kad paskui kine netaptum tongue.gif Kaip Rkatytė sakė, geriausia iš pradžių dėti mažiau ir žiūrėti, ar dažo ir kaip wink.gif
Atsakyti
Oi, neeksperimentuokit su 10 proc. lotuliukas.gif doh.gif Aš labai šviesiaodė, tai 2 proc. šaltalankio kreme mane padaro gyva morka doh.gif blink.gif 1 proc. šaltalankio aliejaus suteikia laikiną oranžinį atspalvį, kai susigeria, lieka toks lengvas lengvas atspalvis..
Su 10 proc. buvau pasidariusi..ačiū Dievui rankas teko slėpti tik kelias dienas, nes jos labai kontrastavo su kūno oda doh.gif biggrin.gif
Atsakyti