Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

Man tai niekas nesikeičia, kiek žiūrėjau g.gif
Aš pagal receptą nedėjau, berods - stabilizavimui (?) sojos ekstrakto. Nekenčiu sojos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 03 29, 13:00)
Aš ne apie abrikosų branduolius dabar, o apie cianidus - neišsisukinėk biggrin.gif

Parašyta tvirtai ir aiškiai "Taip, cianidas yra mirtinai nuodingas dujų pavidale" , tai aš retoriškai visų ir klausiu: cianidas ne dujų pavidale (kalio cianidas) nuodingas ar ne?
Gal mes čia atradimą padarėme bigsmile.gif


pradėsiu neoftopindama - gerą darbą man padarė tas abrikosų aliejus. Grįžtu namo, iškart puolu makiažą valytis, kad jį pauostyti - labai tvarkinga pasidariau biggrin.gif

o dėl cianidų, aš iš tavęs supratau, kad cianidai aliejuje netirpūs, tirpūs tik vandenyje, todėl šituo aliejumi nenusinuodysiu smile.gif KN duoda nuorodą į šitą straipsnį irgi aiškindami, kad nieko blogo. Gal tai, ką tu mini apie druskas skirta beveik chemikui, gal eiliniam piliečiui nėra prieinamos tos druskelės todėl jos ir neminimos? Nes mano vienintelė nuodėmė, kad tikrai kartais suvalgau abrikoso, persiko sėklą ir niekad net nepagalvodavau, kad valgau nuodus biggrin.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 03 29, 13:11)
Man tai niekas nesikeičia, kiek žiūrėjau g.gif
Aš pagal receptą nedėjau, berods - stabilizavimui (?) sojos ekstrakto. Nekenčiu sojos biggrin.gif


iš viršaus ir man atrodė stabilu drinks_cheers.gif

kodėl?
Atsakyti
Su visais tais cianidais, tai aš vis atsimenu, kaip mano tėtis (chemikas) atidarydavo kokios vyšnių uogienės su kauliukais, pauostydavo - "mmm, kvepia, cianidai išsiskiria, niam niam maždaug" biggrin.gif Kiek iš jo supratau, tai tikrai tokiais kiekiais nesinuodijama, bet kad išsiskiaria ta medžiaga, tai faktas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 29 kovo 2010 - 13:40
geras thumbup.gif Tai gal imunitetą įgysim ir viskas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 29, 14:35)
o dėl cianidų, aš iš tavęs supratau, kad cianidai aliejuje netirpūs, tirpūs tik vandenyje, todėl šituo aliejumi nenusinuodysiu smile.gif
KN duoda nuorodą į šitą straipsnį irgi aiškindami, kad nieko blogo.

iš viršaus ir man atrodė stabilu  drinks_cheers.gif

kodėl?

Tai gerai supratai drinks_cheers.gif

Bet tik tą straipsnio teiginį vieną kritikuoju biggrin.gif, kad neva mirtinai toksiškos tik dujos. Aš kai vieną tokį sutinku, tai nuorodą iškart užverčiu blush2.gif Tokių esminių klaidų negali būti daroma niekur.
Tos druskelės eiliniam piliečiui tikrai neprieinamos (ir ne kiekvienam chemikui), nes jų labai nedaug reikia cool.gif

Pamaišysiu, pažiūrėsiu kas su ta mano makalyne vyksta unsure.gif

Nepatinka man sojos, grynai žmogiški jausmai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 29 kovo 2010 - 13:51
QUOTE(Satura @ 2010 03 29, 13:51)
man nuo kremo jau vandenėlis pradeda atsiskirt - kadangi dalinau, skėliau į dvi dalis, teko užgriebt ir iš vidurio, tada ir pasimatė  unsure.gif




Patikrinau vakar savo kremuką, kol kas viskas Ok smile.gif
Aš savąjį labai ilgai plakiau, nes nenorėjo susimaišyti, net mintyse pradėjau kaltinti nakvišų al (pyliau 1 ml). Bet tas ilgas plakimas turbūt padėjo, kad kol kas išsilaiko vientisas
Atsakyti
Merginos ateinu su klausimeliu. Pirkau i KN alieju misini "Veido odai" (Sudėtis: ekologiški nerafinuoti argano, morkų fitolis, , makadamijų, avokadų, sezamų ir simondsijų aliejai) Tepuosi apie savaite, turiu misria oda, ir jauciu, kad man issausejo veidas, jauciu tempima, dabar netgi lopeliais jauciasi suragejimas ar kaip cia pavadint doh.gif Tai, ar man cia netinka aliejus ar cia reakcija pereinant prie kitokios kosmetikos, alieju naudoju pirma karta. Tepuosi ir ryte ir vakare, ir kartais diena.
Oda, pries naudojant aliejuka, nebuvo ideali, kazkaip labai tikejausi, kad sis aliejukas man pades rolleyes.gif Bet dabar jau abejoju. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(agniren_& @ 2010 03 31, 16:53)
Merginos ateinu su klausimeliu. Pirkau i KN alieju misini "Veido odai" (Sudėtis: ekologiški nerafinuoti argano, morkų fitolis, , makadamijų, avokadų, sezamų ir simondsijų aliejai) Tepuosi apie savaite, turiu misria oda, ir jauciu, kad man issausejo veidas, jauciu tempima, dabar netgi lopeliais jauciasi suragejimas ar kaip cia pavadint doh.gif  Tai, ar man cia netinka aliejus ar cia reakcija pereinant prie kitokios kosmetikos, alieju naudoju pirma karta. Tepuosi ir ryte ir vakare, ir kartais diena.
Oda, pries naudojant aliejuka, nebuvo ideali, kazkaip labai tikejausi, kad sis aliejukas man pades rolleyes.gif Bet dabar jau abejoju.  cool.gif


jei tavo misri oda, tai gal daugiau tiktu visgi kremai, jie daugiau drekinimo turi, o aliejus gal daugiau pamaitina... Tai tas misinys Veido odai irgi turejo buti pagal odoa tipa- reikejo pirkti misriai odai. Siaip pries tepantis aliejumi labai gerai pasipurksti veida hidrolatu.
Papildyta:
Beje, vakar pasigaminau KN savo issvajotaji morku krema. Negaliu atsidziaugti....
Atsakyti
QUOTE(agniren_& @ 2010 03 31, 16:53)
Merginos ateinu su klausimeliu. Pirkau i KN alieju misini "Veido odai"...



QUOTE(ssaule @ 2010 04 01, 17:21)
Siaip pries tepantis aliejumi labai gerai pasipurksti veida hidrolatu.
Papildyta:
Beje, vakar pasigaminau KN savo issvajotaji morku krema. Negaliu atsidziaugti....


Kaip supratau, daugeliui moteriukų geriau tinka pasipurkšt hidrolatu, o po to užtept aliejaus, aš ir pati taip darau.

Gal kvailas klausimas, ar yra nustatyta, kiek kremo galima pasigamint vakarėlių metu? Ar gali gamint kiek nori (juk paskui vis tiek susimoki už medžiagas, kaip supratau), ar galima pasigamint labai mažą kiekį? Norėčiau pabandyt, bet jei netiks..

Ai, dar atėjau pasidžiaugt mangų sviestu, labai gerai drėkina, o ir kvapas man koks skanus.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliee @ 2010 04 06, 20:00)
Gal kvailas klausimas, ar yra nustatyta, kiek kremo galima pasigamint vakarėlių metu? Ar gali gamint kiek nori (juk paskui vis tiek susimoki už medžiagas, kaip supratau), ar galima pasigamint labai mažą kiekį? Norėčiau pabandyt, bet jei netiks..

Ai, dar atėjau pasidžiaugt mangų sviestu, labai gerai drėkina, o ir kvapas man koks skanus..  4u.gif


gamini tiek, kiek speji mirksiukas.gif kas tas labai mazas kiekis? jeigu tik pabandymui, tai nelabai isivaizduoju gaminimo procesa su tokiu mazu medziagu kiekiu smile.gif

kam naudoji mangus? veidui ar kunui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliee @ 2010 04 06, 19:00)
Gal kvailas klausimas, ar yra nustatyta, kiek kremo galima pasigamint vakarėlių metu?


minimalus kiekis, mano supratimu, tai recepte nurodytas kiekis. O toliau galima daugint iš tiek kartų, kiek reikia smile.gif Na gal, jei pavyktų tą minimalų kiekį padalinti perpus, gal ir sutiktų tiek leisti gamintis g.gif
Atsakyti
Kaip galvojat, KN kakavos sviestas - valgomas? T.y. saugu jį valgyti sergant? g.gif
Atsakyti