Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

QUOTE(Brilliant @ 2010 03 27, 17:49)
Babi*, po pusę kilogramo rasulo molio KN neparduoda, galite rinktis 1 kg arba 2 kg. Aš pirkau 1 kg. ir tikrai nesigailiu, geras daiktas- ilgam naudojimui, puikia kaina smile.gif

Aišku, dėkuj 4u.gif O kakavos sv. kaina labai skiriasi nuo AN dėl antkainio, ar yra kokybės skirtumas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2010 03 27, 15:49)
Babi*, po pusę kilogramo rasulo molio KN neparduoda, galite rinktis 1 kg arba 2 kg. Aš pirkau 1 kg. ir tikrai nesigailiu, geras daiktas- ilgam naudojimui, puikia kaina smile.gif


o kur buten naudojat ir kaip ax.gif .vakar ieskojau zaliojo molio,bet radau rasulo tai vistiek nusipirkau,dabar ieskau kaip ji naudoja.Ar jis tinka kasdieniam veido prausimui?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 03 27, 16:00)
Tai turi tik po kg, ar ir po pusė? blush2.gif


Mažiausiai 1 kg., bet mes su viena mergina pusiau pirkom, atsidalinom paskui smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dipladenija @ 2010 03 27, 18:31)
o kur buten naudojat ir kaip ax.gif .vakar ieskojau zaliojo molio,bet radau rasulo tai vistiek nusipirkau,dabar ieskau kaip ji naudoja.Ar jis tinka kasdieniam veido prausimui?


Taip, tinka ir kūno, ir veido prausimui. Ir kaukėms tinka, ir šampūnams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 27 kovo 2010 - 17:36
QUOTE(Satura @ 2010 03 15, 15:08)



kaip ir kur sita daikta,jusu manymu,naudoti butu galima? biggrin.gif ar tiesiog gerti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 28 kovo 2010 - 09:33
QUOTE(Sultry @ 2010 03 28, 10:24)
kaip ir kur sita daikta,jusu manymu,naudoti butu galima?  biggrin.gif ar tiesiog gerti? blush2.gif


Kavą išgerti,o tirščiais išsitrinti šlaunis biggrin.gif Čia tipo nuo celiulito.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dipladenija @ 2010 03 27, 18:31)
o kur buten naudojat ir kaip ax.gif .vakar ieskojau zaliojo molio,bet radau rasulo tai vistiek nusipirkau,dabar ieskau kaip ji naudoja.Ar jis tinka kasdieniam veido prausimui?


Naudoju, prausti veidą vakarais, tiesiog pasidarau grietinės konsistencijos košytę ir prausiuosi, oda po to būna labai švelni wub.gif Puikiai nuplauna makiažą rasulo molis, netgi blakstienų tušą ax.gif Neįtikėtina, bet ir pati netikėjau, kol nepabandžiau bigsmile.gif Galima darytis ir kaukę veidui, tik reikia neleisti sudžiūti ant veido, aš laikau apie kokia 15 min. puikiai išvalo odą mirksiukas.gif
Atsakyti


QUOTE(adrija @ 2010 03 28, 11:41)
Kavą išgerti,o tirščiais išsitrinti šlaunis biggrin.gif Čia tipo nuo celiulito.... ax.gif

sitaip kava naudoju jau 5 metai thumbup.gif

ir visam kunui kaip tiesiog pilinga.

sakau,gal dar kur pritaikyti galima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2010 03 28, 09:24)
kaip ir kur sita daikta,jusu manymu,naudoti butu galima?  biggrin.gif ar tiesiog gerti? blush2.gif


čia tikriausiai parfumerijai skirtas dalykėlis mirksiukas.gif
Atsakyti
nuoroda į straipsnį apie cianidus rolleyes.gif

ištrauka:

Taip, cianidas yra mirtinai nuodingas dujų pavidale; jis yra naudojamas egzekucijose. Bet toks nuodingas jis yra tik grynu pavidalu. Bet kai cianidas yra „užrakintas „ molekulėje su kitais elementais, jis nebėra cianidas, o „ciano - ...“ ir nebūtinai būna toksinis toje formoje.

faina visai šita svetainė, tik kad mokama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2010 03 26, 17:50)
Rasma, tai išduok paslaptį, ką pasigaminai?

Buvo viskas taip pat drinks_cheers.gif Pasigaminau 'makalynę', be jokios racijos, kas tuo momentu galvon šovė, tai ir sudėjau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 03 29, 12:17)
nuoroda į straipsnį apie cianidus  rolleyes.gif

ištrauka:

Taip, cianidas yra mirtinai nuodingas dujų pavidale; jis yra naudojamas egzekucijose. Bet toks nuodingas jis yra tik grynu pavidalu. Bet kai cianidas yra „užrakintas „ molekulėje su kitais elementais, jis nebėra cianidas, o „ciano - ...“ ir nebūtinai būna toksinis toje formoje.

Kalio cianidas pavyzdžiui? biggrin.gif
Ne dujos schmoll.gif , o cianido r. druska..kažin toksinis ar ne suvalgius šiek tiek? g.gif biggrin.gif

Čia dar vienas topinis blog'as: http://www.gamtospro...ianokobalaminas
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 03 29, 12:39)
Buvo viskas taip pat drinks_cheers.gif  Pasigaminau 'makalynę', be jokios racijos, kas tuo momentu galvon šovė, tai ir sudėjau blush2.gif

Ne dujos schmoll.gif , o cianido r. druska..kažin toksinis ar ne suvalgius šiek tiek? g.gif  biggrin.gif 

Čia dar vienas topinis blog'as:


man nuo kremo jau vandenėlis pradeda atsiskirt - kadangi dalinau, skėliau į dvi dalis, teko užgriebt ir iš vidurio, tada ir pasimatė unsure.gif

tai kaip išeina? Jei suvalgau abrikoso branduolį ar kokią kitą sėklą, jau mirsiu? biggrin.gif

man tai stilius į nepakaltinamo kulinarijos "eksperto" Sako panašus.... blush2.gif
Atsakyti
Man nei molis, nei tirščiai nekemša g.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 03 29, 13:51)
tai kaip išeina? Jei suvalgau abrikoso branduolį ar kokią kitą sėklą, jau mirsiu?  biggrin.gif

man tai stilius į nepakaltinamo kulinarijos "eksperto" Sako panašus....  blush2.gif

Aš ne apie abrikosų branduolius dabar, o apie cianidus - neišsisukinėk biggrin.gif

Parašyta tvirtai ir aiškiai "Taip, cianidas yra mirtinai nuodingas dujų pavidale" , tai aš retoriškai visų ir klausiu: cianidas ne dujų pavidale (kalio cianidas) nuodingas ar ne?
Gal mes čia atradimą padarėme bigsmile.gif

O man absoliučiai visi blog'ai, yuoutube'ai ir yra tik pramoginė literatūra. Labai reta surasti tikrai objektyvų šaltinį, kuriuo galima būtų šimtaprocentinai pasikliauti. Tiek natūralistai, tiek nenatūralistai dažnai labai perlenkia lazdą, o žmonės nebemoka galvoti ir domėtis verysad.gif , dažnai viską priima 'nuo-iki' be klausimų...
Atsakyti