Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

QUOTE(Evut @ 2010 03 23, 19:21)
Man kilo vienas klausimas. Įmanoma alavijo milteliais praturtinti paprastą ne savos gamybos kremą( pavyzdžiui, savaiminio įdegio, arba nuo saulės, arba dar kokį pirktinį)? Tarkim, pašildyti iki 30 laipsnių kremą ir dėti miltelius, ar ištirptų? Juk turėtų būti galima šildyti, nes kai žmonės deginasi su tais kremais, juk jie įkaista daugiau. biggrin.gif Kaip manot? smile.gif

tokiu minciu tai man niekada gyvenime nekiltu, bet jei negaila kremo -tai gali maza kieki bandyti, bet man atrodo, kad pasildzius gatava krema greiciau ji sugadinsi nei pagerinsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 23, 21:34)
kurių? Ar ir vanilės su neroliu?  bigsmile.gif


Vanilės tikrai buvo, rožių, jazminų. Nerolio nepastebėjau.
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 03 23, 22:15)
Rasma kaip supratau tai tik kartieji migdolai yra nuodingi, o tie kurie yra parduotuvese, arba saldziuju migdolu aliejus, jie taip pat kenksmingi g.gif

Visuose to amigdalino yra, tik kiekiai skirtingi smile.gif Kartieji turi didžiausią koncentraciją..
http://www.mpe.lt/lt...,id,Amigdalinas

QUOTE(adrija @ 2010 03 24, 10:11)
O mano sekantis pirkinys turėjo būti kaip tik abrikosų kauliukų aliejus.
Kažkodėl aš jau jo nenoriu schmoll.gif

Aš gi parašiau toliau, kad teigiama, jog amigdalinas - netirpus aliejuose (tirpus vandenyje) ir aliejuje tų cianidų neturėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 03 24, 14:31)
Aš gi parašiau toliau, kad teigiama, jog amigdalinas - netirpus aliejuose (tirpus vandenyje) ir aliejuje tų cianidų neturėtų būti.


Aš vis tik geriau susilaikysiu.
O tada apelsinų žiedų hidrolatas čia jau neprie ko,taip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adrija: 24 kovo 2010 - 13:40
QUOTE(adrija @ 2010 03 24, 13:38)
Aš vis tik geriau susilaikysiu.


žmogiškai baimę suprantu drinks_cheers.gif Bet truputėlį nuostabą ir šypseną kelia, kad fobija atsirado taip staigiai - juk abrikosų kauliukų aliejumi prekiauja N parduotuvių ir naudoja moterys patenkintos rolleyes.gif

be to, Rasma paaiškino, kad nuodai, kurių baiminamės, aliejuje netirpsta cool.gif Todėl man vistiek jo reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 24, 14:48)
žmogiškai baimę suprantu  drinks_cheers.gif Bet truputėlį nuostabą ir šypseną kelia, kad fobija atsirado taip staigiai - juk abrikosų kauliukų aliejumi prekiauja N parduotuvių ir naudoja moterys patenkintos  rolleyes.gif

be to, Rasma paaiškino, kad nuodai, kurių baiminamės, aliejuje netirpsta  cool.gif Todėl man vistiek jo reikia  biggrin.gif


Ir jos išgyveno? g.gif lotuliukas.gif

Nieko,man praeis.Tiesiog tai laikina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 03 24, 13:54)
Ir jos išgyveno? g.gif  lotuliukas.gif

Nieko,man praeis.Tiesiog tai laikina 4u.gif


lotuliukas.gif

niekad nesidomėjau abrikosų aliejumi ir neplanavau jo pirkti, todėl asortimento netyriau. Bet visai gali būti, kad ten pardavinėjamas koks rafinuotas, kartu be jokių rizikos faktorių g.gif

bet pauosčiau šitą - ir viskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2010 03 24, 09:17)
Vanilės tikrai buvo, rožių, jazminų. Nerolio nepastebėjau.


mažuose buteliukuose tik rožė ir jazminas 4u.gif

jau turi KN išpilstytų tų skanių abrikosų thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 23, 23:15)
tokiu minciu tai man niekada gyvenime nekiltu, bet jei negaila kremo -tai gali maza kieki bandyti, bet man atrodo, kad pasildzius gatava krema greiciau ji sugadinsi nei pagerinsi  ax.gif



Tai žinoma, kad gaila, dėl to ir klausiu. Dar vienas dalykas, ar ištirptų alavijas tokiame kreme?

Viskas jau apie aliejus parašyta Kvapų namų puslapy.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evut: 24 kovo 2010 - 20:21
QUOTE(Satura @ 2010 03 24, 17:36)
jau turi KN išpilstytų tų skanių abrikosų  thumbup.gif  wub.gif

o kaip su kaina ax.gif

QUOTE(Evut @ 2010 03 24, 20:20)
Tai žinoma, kad gaila, dėl to ir klausiu. Dar vienas dalykas, ar ištirptų alavijas tokiame kreme?

instrukcijoje raso, kad turi buti siltas vanduo, tai siltame vandenyje man istirpo, o kas butu kreme vargu ar kuri atsakys, nes nemanau, kad kuri bus tai dariusi
Atsakyti
straipsnelis apie laisvai tekantį abrikosų aliejų thumbup.gif
Atsakyti
Rasma, tai ką gaminot? 4u.gif
Atsakyti