Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

QUOTE(zieminuke @ 2010 03 17, 21:18)
Pasiskaiciau apie moli KN puslapyje, idomu pasidare, kad jis gali buti naudojamas kaip prausiklis, na kaip supratau vietoj duso zeles. Kokie butu atsiliepimai, ar naudojat ji tam reikalui? Kaip oda reaguoja? Visai gal nieko butu, nes nusibodo jau duso zeliu sudetis nagrinet i parduotuve nuejus blush2.gif


Tikrai yra, kas jį naudoja visam kūnui prausti. Aš juo prausiu tik veidą, kūnui man per daug teplionės, nors gal reiktų kada išbandyti smile.gif
Mano oda reaguoja labai gerai, o kaip Jusų - tai tik pabandžius bus aišku... rolleyes.gif
Šiaip galima grynu praustis, su vandenuku pamaišius, galima dar kažkuo pagerinti (glicerinu, aliejais, EA, hidrolatais). Žodžiu, kūryba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 03 17, 21:25)
Tikrai yra, kas jį naudoja visam kūnui prausti. Aš juo prausiu tik veidą, kūnui man per daug teplionės, nors gal reiktų kada išbandyti smile.gif
Mano oda reaguoja labai gerai, o kaip Jusų - tai tik pabandžius bus aišku...  rolleyes.gif
Šiaip galima grynu praustis, su vandenuku pamaišius, galima dar kažkuo pagerinti (glicerinu, aliejais, EA, hidrolatais). Žodžiu, kūryba  biggrin.gif


Tai va kad kuryba ax.gif Bet pries kuriant reikia zinoti kas prie ko tinka ir pan. Zodziu, reikes pradet gilintis smile.gif O kodel per daug tepliones jei visam kunui? Ar ten kiekviena karta ji reikia gamintis (na skiesti vandenuku), ar galima ir ilgesniam laikui pasidaryti?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 17, 15:43)
Gal zinot ar galima nueit su savo receptu, ar leistu gmintis???


reiktų su jomis kalbėtis, tartis, ar paskaičiuotų, kiek tavo receptas "kainuos" smile.gif

QUOTE(Rasma @ 2010 03 17, 17:26)
Ką man dabar daryti? g.gif Skambinti ir klausti kada ta paskaita, taip suprast į ją registruojama atskirai ir tądien niekas negamina, tik išklausoma teorija? g.gif


zieminuke, kaip paaiškėjo, apie Kauną kalba g.gif Zieminuke, o kur Kaune tos paskaitos 3 val. vyksta?

aš irgi esu dalyvavusi KN paskaitoje apie kvapus (ne jokiam seminarų cikle), tai man labai patiko thumbup.gif

QUOTE(zieminuke @ 2010 03 17, 21:58)
Ar ten kiekviena karta ji reikia gamintis (na skiesti vandenuku), ar galima ir ilgesniam laikui pasidaryti?


galima ir ilgesniam, tik tokiu atveju nereikėtų pridėti rūgimą, gedimą skatinančių dalykų - tarkim, kokių vaisių miltelių, pilti arbatų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 17 kovo 2010 - 23:12
QUOTE(Satura @ 2010 03 18, 00:11)
reiktų su jomis kalbėtis, tartis, ar paskaičiuotų, kiek tavo receptas "kainuos" smile.gif
zieminuke, kaip paaiškėjo, apie Kauną kalba  g.gif Zieminuke, o kur Kaune tos paskaitos 3 val. vyksta?

aš irgi esu dalyvavusi KN paskaitoje apie kvapus (ne jokiam seminarų cikle), tai man labai patiko  thumbup.gif
galima ir ilgesniam, tik tokiu atveju nereikėtų pridėti rūgimą, gedimą skatinančių dalykų - tarkim, kokių vaisių miltelių, pilti arbatų smile.gif


Na del tu 3 valandu, tai neesu visiskai tikra, man lyg atrodo kad taip sake, kai skambinau, bet galvos nukirst neduociau biggrin.gif O vyksta tai "Agnum centre".
Atsakyti
jei nemokamai, tai nueik tikrai. Pati pradžia, bus įdomu ir praktiškai visko, kas rūpi, pasiklaust galėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 17, 15:43)
Gal zinot ar galima nueit su savo receptu, ar leistu gmintis???

Kažkada senai klausiau, tai labai neaiškiai numykė ir supratau, kad 'nelabai' ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 03 17, 23:33)
Kažkada senai klausiau, tai labai neaiškiai numykė ir supratau, kad 'nelabai' ax.gif  g.gif


užtat eterinius lyg ir parduoda lašais, kas ir labai aktualu, jei reikia kokių retesnių, o pati neturi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadeja @ 2010 03 17, 13:07)
Šaltkalvių g (netoli parduotuvės šokėjams). Pora kartų buvau. Laaabai patiko ir pasigamintos priemonės tiko  thumbup.gif

O i tuos gamybos vakarelius daug zmoniu susirenka? Labai noreciau nueiti...
Atsakyti
apie dešimt būna - tiek, kiek paruošiama gamybos vietų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 18, 00:47)
užtat eterinius lyg ir parduoda lašais, kas ir labai aktualu, jei reikia kokių retesnių, o pati neturi smile.gif

Nežinojau bigsmile.gif
Bet tai geras dalykas labai thumbup.gif

Dėl gamybinių vakarėlių, tai aišku manau, kad jie nebūtini. Ne šventieji puodus lipdo, galima ir pačiam išmokti bandymų-klaidų (o gal ir be jų) metodu.

Aš užsirašiau nueiti vien dėl to, kad tiesiog noriu kompanijos biggrin.gif , išėjimo iš namų, tos ypatingos "Kvapų namų" auros wub.gif ir man geriau vienąkart pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti ax.gif

Noriu pabandyti gaminti pagal jų receptą, su jų pagalba, o jau tada tęsti eksperimentus namie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 03 18, 18:09)

Aš užsirašiau nueiti vien dėl to, kad tiesiog noriu kompanijos biggrin.gif , išėjimo iš namų, tos ypatingos "Kvapų namų" auros wub.gif  ir man geriau vienąkart pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti ax.gif

Noriu pabandyti gaminti pagal jų receptą, su jų pagalba, o jau tada tęsti eksperimentus namie smile.gif

Oi, kaip tau pavydžiu tos gaminimo patirties KN. Vis dar atsimenu tą jausmą, kad esu stebuklinga, ypatinga, kad esu ragana, juk man toks geras kvepaintis kremukas gavosi biggrin.gif
Tikrai verta nueiti ir pajausti džiaugsmą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2010 03 18, 14:45)
O i tuos gamybos vakarelius daug zmoniu susirenka? Labai noreciau nueiti...


Klaipėdoje apie 6 personas priima. Sutinku su Rasma, kompanija, aura. Na ir šiaip sužinai pagrindus, gaminimo eigą, gauni patarimų ir pan. drinks_cheers.gif
Atsakyti