Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

apie kiekvieną aliejų niekas labai išsamiai ir nepaaiškins, yra visokių niuansų. Tų pačių simondsijų aliejų yra nemažas pasirinkimas, net ne rūšių, gal tipų ir reikia žinoti, kurį rinktis. Tas pats su sezamais, alyvuogėmis ir kitais smile.gif

plius, KN praktikuoja bendradarbiavimą su mažais ūkeliais, nedideliais augintojais, tai jeigu iš Nepalo atsisiųs kokios retenybės dėžę, tai juk nebus jos tokio lygio kaina, kaip Aliejaus parduotuvėse smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 16, 19:31)
KN jojobos laiejus 100ml 46 litai, o as pirkau jojobos 100ml- 9.50lt. is aliejus.com parduotuviu, beje ekologiskas.
Jus man paaiskinkit toki kainu skirtuma blink.gif

nekalbant apie atkainius ir t.t., maistiniai, masines gamybos gamyklose isgaunami visada visada yra pigesni. Yra teke is ten pirkti pabandymui -tai kokybe tikrai skiriasi ax.gif, tad nevertetu aklai zavetis mazom kainom
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 11, 00:21)
Alieju kainos tikrai labai skiriasi, o kvapu namuose brangiai sakyciau.
Siandien ten maisiausi krema, cia Klaipedoj. Pirmas eco produktas bigsmile.gif
Skaiciau skaiciau cia jusu temas kelias savaite ir nutariau pereiti prie eco kosmetikos.
O ka maisiau, net nepamenu, nes greit isskubejau is ten, reikejo begt dar i viena vieta. Ersketuogiu alieju dar pirkau, nes mano oda issipletusiais kapiliarais, su spuogiukais truputi, tai sake ji tept viena - 1 karta i savaite.
Zadejau isgirta moli pirkt, bet kai pasake, kad 1 karta i savaite galima su juo, nebepirkau.
Gal jus pasakysit, su kuo plaunat veidukus?

Kurioj vietoj Klaipedoje galima pasigaminti paciam kremukus?cia paryziaus komunos gatveje ar kur kitur?
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2010 03 16, 23:24)
Kurioj vietoj Klaipedoje galima pasigaminti paciam kremukus?cia paryziaus komunos gatveje ar kur kitur?

kvapu namu puslapy paziurek adresus Klaipedoj, tai tas, kur prie fridricho pasazo bus, o ten gamyba vyksta lyg trciadieni, gal paskambink jiems ir paklausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2010 03 17, 00:24)
Kurioj vietoj Klaipedoje galima pasigaminti paciam kremukus?cia paryziaus komunos gatveje ar kur kitur?


Šaltkalvių g (netoli parduotuvės šokėjams). Pora kartų buvau. Laaabai patiko ir pasigamintos priemonės tiko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes.

Jau senokai ir as domiuosi ir naudoju ekologiska kosmetika. Nesenai isbandziau ir KN produkcija. Nusipirkau Monoi de Thaiti aliejuka, naudoju veidui vietoj kremo, tai visai patinka, tik kvapas man nelabai.
Paskaiciau truputi jusu tema, pasiknaisiojau KN puslapyje ir galvoju, gal reikes pabandyti ir paciai kazka pasigaminti. Labai norejau i KN pamokele, bet si men niekaip del laiko neistaikiau i ta izangine paskaita. O beje, noriu jusu paklausti ar verta ten eiti, ar daug gauni naudingos info?
Dar gal zinot kur ir kada buna kokie seminarai Kaune apie naturalia kosmetika, apie sertifikatus ir pan. Mano zinios kol kas visos is interneto ir zurnalu, bet noreciau ir kokia paskaitele paklausyti. Nes kuo toliau, tuo sudetingiau atsirinkti tikrai geras ir tikrai ekologiskas priemones. O dar kai paskaiciau, kur raset kas vyksta su sertifikatais tai isvis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 03 17, 15:33)
Labai norejau i KN pamokele, bet si men niekaip del laiko neistaikiau i ta izangine paskaita. O beje, noriu jusu paklausti ar verta ten eiti, ar daug gauni naudingos info?

Jei tu apie mokamus seminarus, tai tikiu, kad suzinai nemazai.
O jei tu apie gamybos pamokeles, tai mano atveju apkalbejo produktus is kuriu darem kremus, o ta info, aprasyma galim internete rast. Turejo lapa su 4 receptais, reikejo 1 pasirinkti ir gamintis krema. Pliusas toks, kad pati pirkdama produktus kremui didesniais kiekias, ju visu nesunaudociau tubut...

Gal zinot ar galima nueit su savo receptu, ar leistu gmintis???
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 17, 16:43)
Jei tu apie mokamus seminarus, tai tikiu, kad suzinai nemazai.
O jei tu apie gamybos pamokeles, tai mano atveju apkalbejo produktus is kuriu darem kremus, o ta info, aprasyma galim internete rast. Turejo lapa su 4 receptais, reikejo 1 pasirinkti ir gamintis krema. Pliusas toks, kad pati pirkdama produktus kremui didesniais kiekias, ju visu nesunaudociau tubut...

Gal zinot ar galima nueit su savo receptu, ar leistu gmintis???


Na net ir nezinau tiksliai kurie ten yra kurie blush2.gif Kai skambinau, tai man aiskino, kad pirmiausia reikia isklausyti kazkokia nemokama izangine paskaitele (jei gerai pamenu 3 valandu), o paskui jau galima rasytis i kremu gamybos pamokele, kuri, kaip supratau, yra mokama.
Papildyta:
O ar yra tokiu, kurios be jokiu pamokeliu ir paskaiteliu pasigamina kremus? Na, sitoj srity tai as dar zalia, todel net neisivaizduoji ar tai imanoma, ir kaip apskritai tai daroma smile.gif Gal kazkokiu receptu ir aprasymu internete galima rasti g.gif Na reikes pasiknaisioti biggrin.gif
Gal kuri gaminates krema veidui, kuris stangrintu oda arba butu nuo rauksliu? Nes jau ziuriu paakiuose viena kita raukslyte matosi blush2.gif Galvojau pirkti kazkoki specialu krema, bet kai pradejau cia skaityti, tai kilo noras ir paciai kazka susimeistravoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 03 17, 15:33)
Labai norejau i KN pamokele, bet si men niekaip del laiko neistaikiau i ta izangine paskaita. O beje, noriu jusu paklausti ar verta ten eiti, ar daug gauni naudingos info?


kai ėjau kokį trečią kartą, tai jau buvo kaip deja vu ta paskaita įžanginė. Atrodo, ką čia kalbėt, pulkim viską darytis biggrin.gif Bet pirmais kartais labai patiko, kaip gyvai išaiškina, kas prie ko, padeda gaminti. Bent pirmą kartą tai sakyčiau tikrai verta nueiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2010 03 17, 16:58)
Na net ir nezinau tiksliai kurie ten yra kurie blush2.gif Kai skambinau, tai man aiskino, kad pirmiausia reikia isklausyti kazkokia nemokama izangine paskaitele (jei gerai pamenu 3 valandu), o paskui jau galima rasytis i kremu gamybos pamokele, kuri, kaip supratau, yra mokama.

O čia tai kaip taip... unsure.gif

Aš užsirašiau į gamybinį vakarėlį pradedančioms, apie jokią 'įžanginę' paskaitą neminėjo unsure.gif Sakė trumpai pristatys esmę ir per patį pirmą vakarėlį padės pasigaminti produktą kurį išsirinksiu gaminti (nuo to ir priklausys kaina - nuo pasirinkto recepto).
Paklausiau kiek reikia tokių vakarėlių palankyt, kad būčiau 'patyrusi', tai sakė - labai asmeniška. Vienoms ir vieno karto užtenka, kitos kelis kartus ateina. Čia kaip pati 'stipri' jausiuos, kiek žingeidi esu ir pan.

Pakomentuokit unsure.gif Ką man dabar daryti? g.gif Skambinti ir klausti kada ta paskaita, taip suprast į ją registruojama atskirai ir tądien niekas negamina, tik išklausoma teorija? g.gif
Atsakyti
Rasma nepanikuok, gerai užsiregistravai. Aš irgi kai pirmą kartą ėjau į kremo gaminimo vakarėlį, tai užsirašiau nepatyrusioms. Jis buvo nemokamas. Kadangi man ati buvo apsikritai viena iš pirmesnių pažinčių su KN tai klausiausi ausis ištempusi. Šiek tiek pasakojo apie hidrolatus, aliejus, apie tai kokios sudedamosios dalys ir gaminantis kremą. Davė pažiūrėti aliejų įvairių, hidrolatų. O tada išdalino lapus ir tu išsirenki ką nori gamintis. Ir vyksta gaminimo procesas. Tik pabaigoje eterinius jos pačios sulašina.
Papildyta:
QUOTE(zieminuke @ 2010 03 17, 16:58)
O ar yra tokiu, kurios be jokiu pamokeliu ir paskaiteliu pasigamina kremus? Na, sitoj srity tai as dar zalia, todel net neisivaizduoji ar tai imanoma, ir kaip apskritai tai daroma smile.gif Gal kazkokiu receptu ir aprasymu internete galima rasti g.gif Na reikes pasiknaisioti biggrin.gif
Gal kuri gaminates krema veidui, kuris stangrintu oda arba butu nuo rauksliu? Nes jau ziuriu paakiuose viena kita raukslyte matosi blush2.gif Galvojau pirkti kazkoki specialu krema, bet kai pradejau cia skaityti, tai kilo noras ir paciai kazka susimeistravoti biggrin.gif


Šiaip pamokėlės įdomu, bet mano manymu nebūtina. Internete tikrai galima rasti įvairiausių gamybos būdų, taip pat ir video filmukų. Šiuo metu pati ekperimentuoju gamybos srityje ir rezultatais esu labai patenkinta, nors to tikrai per KN pamokėles nemokė biggrin.gif Siūlau pradėti nuo paprastų produktų, kur nereikia šildymo pvz. kokį aliejų mišinį pasidaryti. O paskui jau galima ir į sekantį lygį pereiti biggrin.gif

Jei tik pakiam, tai gali tepti erškėtuogių aliejumi, arba agurklių, nakvišų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kryyste: 17 kovo 2010 - 19:02
QUOTE(Rasma @ 2010 03 17, 18:26)
O čia tai kaip taip... unsure.gif

Aš užsirašiau į gamybinį vakarėlį pradedančioms, apie jokią 'įžanginę' paskaitą neminėjo unsure.gif Sakė trumpai pristatys esmę ir per patį pirmą vakarėlį padės pasigaminti produktą kurį išsirinksiu gaminti (nuo to ir priklausys kaina - nuo pasirinkto recepto).
Paklausiau kiek reikia tokių vakarėlių palankyt, kad būčiau 'patyrusi', tai sakė - labai asmeniška. Vienoms ir vieno karto užtenka, kitos kelis kartus ateina. Čia kaip pati 'stipri' jausiuos, kiek žingeidi esu ir pan.

Pakomentuokit unsure.gif Ką man dabar daryti? g.gif Skambinti ir klausti kada ta paskaita, taip suprast į ją registruojama atskirai ir tądien niekas negamina, tik išklausoma teorija? g.gif


Na net nezinau, bijau suklaidinti. Gal Vilniuje kitaip, cia man Kaune butent taip aiskino.
Papildyta:
Pasiskaiciau apie moli KN puslapyje, idomu pasidare, kad jis gali buti naudojamas kaip prausiklis, na kaip supratau vietoj duso zeles. Kokie butu atsiliepimai, ar naudojat ji tam reikalui? Kaip oda reaguoja? Visai gal nieko butu, nes nusibodo jau duso zeliu sudetis nagrinet i parduotuve nuejus blush2.gif
Atsakyti