Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 6 tema

As irgi nusipirkau moli, bet man nesake, kad tik karta per savaite galima juo naudotis... g.gif Gal cia turejo omenyje, kad molio kauke detis 1 karta per savaite, o kaip prausikli galima naudot ir kasdien g.gif
Siaip tai man patiko ji naudot kaip prausikli - sutraukia poras. O siaip dar turiu ir naudoju Madaros Ecoface putas veido prausimui.

QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 10, 23:21)
Alieju kainos tikrai labai skiriasi, o kvapu namuose brangiai sakyciau.
Siandien ten maisiausi krema, cia Klaipedoj. Pirmas eco produktas bigsmile.gif
Skaiciau skaiciau cia jusu temas kelias savaite ir nutariau pereiti prie eco kosmetikos.
O ka maisiau, net nepamenu, nes greit isskubejau is ten, reikejo begt dar i viena vieta. Ersketuogiu alieju dar pirkau, nes mano oda issipletusiais kapiliarais, su spuogiukais truputi, tai sake ji tept viena - 1 karta i savaite.
Zadejau isgirta moli pirkt, bet kai pasake, kad 1 karta i savaite galima su juo, nebepirkau.
Gal jus pasakysit, su kuo plaunat veidukus?

Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 10, 23:21)
Zadejau isgirta moli pirkt, bet kai pasake, kad 1 karta i savaite galima su juo, nebepirkau.


apie rasulą taip? Keista, kad taip kategoriškai, nes tai pats švelniausias molis g.gif

Atsakyti
QUOTE(Gellyte @ 2010 03 11, 00:13)
As irgi nusipirkau moli, bet man nesake, kad tik karta per savaite galima juo naudotis... g.gif Gal cia turejo omenyje, kad molio kauke detis 1 karta per savaite, o kaip prausikli galima naudot ir kasdien  g.gif
Siaip tai man patiko ji naudot kaip prausikli - sutraukia poras. O siaip dar turiu ir naudoju Madaros Ecoface putas veido prausimui.

Na as jai sakiau, kad noriu kasdien plaut. Jauciu pasiskambinsiu pasiklausti.
O Klaipedoj savininke tos parduotuves kai dave lankstinuka, tai internetinis adresas buvo www.bioeco.lt. Tai ji ir kvapu namams priklauso ir ... nors turbut nesvarbu.
Turi ji vietoj ekologisku kremu, ten visas serijas, kainos labai padorios, tarkim sake, kad kremas 60, tonikas 50. Rode ir visokiu putu veidui, sake jos isrankiausiai draugei net patiko. Tik as neturejau laiko kazka dar gylintis ir pirkt, tai kita karta.

QUOTE(Satura @ 2010 03 11, 00:14)
apie rasulą taip? Keista, kad taip kategoriškai, nes tai pats švelniausias molis  g.gif

Tikrai siandien paklausiu ir parasysiu jums ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 03 10, 23:27)
as perku tik is KN ir AN, nes pazistu savininke, is kitu parduotuviu nelabai  ax.gif
Kokybes esminiu skirtumu nepastebejau, greiciau tik kvapo ir spalvos skirtumus, kurie yra naturalus  mirksiukas.gif

O kas yra AN ? As dar tik naujoke ekologiskose platybese, tai dar mazai ka suprantu biggrin.gif (manes vat apie statybas paklaustumet, tai papasakociau daug biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 11, 10:55)
O kas yra AN ? As dar tik naujoke ekologiskose platybese, tai dar mazai ka suprantu biggrin.gif  (manes vat apie statybas paklaustumet, tai papasakociau daug  biggrin.gif )

AN-aromanatural. Tai parduotuvėlė, kurioje galima rasti prekių kosmetikos gamybai. Čia apie AN kalbama supermamose o čia e-shop'as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 11, 09:55)
O Klaipedoj savininke tos parduotuves kai dave lankstinuka, tai internetinis adresas buvo www.bioeco.lt. Tai ji ir kvapu namams priklauso ir ... nors turbut nesvarbu.

O kas yra AN ? As dar tik naujoke ekologiskose platybese, tai dar mazai ka suprantu biggrin.gif  (manes vat apie statybas paklaustumet, tai papasakociau daug  biggrin.gif )


ten jos ir yra parduotuvė, kažkada straipsnį skaičiau. O iš KN jie tik dalį asortimento ima 4u.gif

jau atsakė Babi* smile.gif
Atsakyti
kažko apleidom labai šitą temą doh.gif Sudėsiu produktus, kuriuos radau KN, ir kurie mano subjektyviu vertinimu, yra įdomūs bigsmile.gif

KN jau parduoda alyvuogių aliejų, kuris spaudžiamas senu geru mechaniniu metodu, be visų modernių nesąmonių smile.gif

daug naujienų ekstraktų kategorijoje. Juodosios arbatos absoliutas, šaltai presuota kava netgi yra bigsmile.gif

čia yra abėcėlinis parfumerinių medžiagų sąrašas mirksiukas.gif

beje, KN jau turi ir frankincenso smilkalų wink.gif
Atsakyti
Aha, kainos didokos, niekada jokiu nuolaidu, jokiu akciju, jokiu nuolaidu korteliu ar pan., gal turi tiek klientu, kad tokie rinkodaros sprendimai jiems nerupi?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 15, 15:42)
Gal todel, kad kainos didokos ju g.gif


didokos, bet ir unikalių produktų turi wink.gif

QUOTE(eja @ 2010 03 15, 16:36)
Aha, kainos didokos, niekada jokiu nuolaidu, jokiu akciju, jokiu nuolaidu korteliu ar pan., gal turi tiek klientu, kad tokie rinkodaros sprendimai jiems nerupi?


turi kažkokias korteles, bet reikia seminarų ciklą atlankyti. Gal jei pirktum už kokį 1000 litų iškart, irgi duotų - bet čia aš tik samprotauju, nežinau, ar taip biggrin.gif Net neįsivaizduoju, kokia ten kainų riba jau ohoho skaitosi, nes pora-keli pirkiniai ir jau 100 litų piniginėje nėr bigsmile.gif

vistiek čia kai ką nusižiūrėjau, kas man neduoda ramybės - spanguolių absoliutą ir šaltalankių aliejų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 15, 17:16)
didokos, bet ir unikalių produktų turi wink.gif
turi kažkokias korteles, bet reikia seminarų ciklą atlankyti. Gal jei pirktum už kokį 1000 litų iškart, irgi duotų - bet čia aš tik samprotauju, nežinau, ar taip biggrin.gif Net neįsivaizduoju, kokia ten kainų riba jau ohoho skaitosi, nes pora-keli pirkiniai ir jau 100 litų piniginėje nėr  bigsmile.gif

vistiek čia kai ką nusižiūrėjau, kas man neduoda ramybės - spanguolių absoliutą ir šaltalankių aliejų smile.gif


perkant už 400 tikrai neduoda jokios nuolaidų kortelės. Rkatyte kai šiuos seminarus pabaigs, tai turėtų gauti tą kortelę.

O aš savaitgalį pasigaminau pagal jų receptą Bučiuoju rankytes kremą. Smagus produktas gavosi. Iš pradžių suabejojau, kad tiek daug ylang ylang dedasi, bet visai nieko. Vykęs gaminys.
Atsakyti
Už 600 perkant irgi neduoda jokių kortelių doh.gif biggrin.gif

Bet šiaip geranoriškos moterys dirba smile.gif Man vienąsyk perkant už berods apie 400 pritrūko 9 Lt garintuvui, tai va tą vienintelę nuolaidą tuo metu ir gavau smile.gif Na, tiesiog paprašiau ir pasitarusios pardavė, kad nereiktų man dėl tų 9 litų dar kartą važiuoti..
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 03 15, 17:16)
šaltalankių aliejų smile.gif


saltalankiu aliejus tikrai puikus, ypac gerai nusausejusiai odai, aisku, misinyje, nes kitaip spalvele tai gera gaunasi biggrin.gif

QUOTE(Satura @ 2010 03 15, 21:03)
jei bus rudeninis seminaras apie EA, tai ir norėčiau palankyti smile.gif Bet ne dėl kortelėlės, nors nepamaišytų, o dėl žinių  ax.gif

20 % nuolaidele net labai puikus dalykelis ax.gif
Atsakyti
KN jojobos laiejus 100ml 46 litai, o as pirkau jojobos 100ml- 9.50lt. is aliejus.com parduotuviu, beje ekologiskas.
Jus man paaiskinkit toki kainu skirtuma blink.gif
Atsakyti