Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-4

Taigis. Ateinu parodyt, kas išėjo hihihi.gif
Pirmas blynas.. Truputį per daug pagrindą suspaudžiau.. doh.gif Bet šiaip skanu ax.gif
mano tortas
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2011 04 12, 20:18)
Taigis. Ateinu parodyt, kas išėjo  hihihi.gif
Pirmas blynas.. Truputį per daug pagrindą suspaudžiau..  doh.gif  Bet šiaip skanu  ax.gif
mano tortas

Saunu rolleyes.gif kokie ten riesutai, ir ar ilgai stengo pagrindas, kai pylei kita sluoksni. Kokius sausainius naudojai galima placiau biggrin.gif Kaip issieme apverst reikejo ar atlenkei ta pforma. Kuom nors ja tepei va kiek klausimu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 04 12, 20:29)
Saunu  rolleyes.gif  kokie ten riesutai, ir ar ilgai stengo pagrindas, kai pylei kita sluoksni. Kokius sausainius naudojai galima placiau  biggrin.gif Kaip issieme apverst reikejo ar atlenkei ta pforma. Kuom nors ja tepei va kiek klausimu lotuliukas.gif


Riešutai - kepinti migdolai smile.gif Pagrindui ir valandos gana, be to, tikrai antrą sluoksnį geriau buvo pilt iškart ant jo, kad tie sausainiai šiek tiek paminkštėtų. Sausainiai Selga kondensuoto p. (bet čia jau skonio reikalas). Formą su karštu peiliu apipjoviau ir puikiai viskas atsidarė ax.gif Nors vat varškės masės sluoksnį irgi matyt reikėjo daryt dvigubą.. Ten, beje, varškė, jogurtas, citrinos žievelės šiek tiek, cukrus, vanilinis cukrus.. Dar į apelsinų žele dėjau mandarinų skilteles. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo icing sugar: 12 balandžio 2011 - 20:47
QUOTE(icing sugar @ 2011 04 12, 20:40)
Riešutai - kepinti migdolai smile.gif Pagrindui ir valandos gana, be to, tikrai antrą sluoksnį geriau buvo pilt iškart ant jo, kad tie sausainiai šiek tiek paminkštėtų. Sausainiai Selga kondensuoto p.  (bet čia jau skonio reikalas). Formą su karštu peiliu apipjoviau ir puikiai viskas atsidarė  ax.gif  Nors vat varškės masės sluoksnį irgi matyt būčiau darius dvigubą.. Ten, beje, varškė, jogurtas, citrinos žievelės šiek tiek, cukrus, vanilinis cukrus.. Dar į apelsinų žele dėjau mandarinų skilteles.  4u.gif

Laabai skanu biggrin.gif Dar mastau ar daryt formoj ar sioje surizikuoti. Galvoju yra pirkti tu vyniotiniu sintetiniu, kaip as sakau biggrin.gif gal su jais ir jogurto mase pagrinda daryti g.gif Giliuose apmastymuose lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi, dar pamiršau pasakyt, kad į sausainių masę taip pat dėjau riešutų..
Bet kitą kartą(manau, jis tikrai bus hihihi.gif ) tai daryčiau taip: sausainiai su riešutais, varškės/jogurto arba mascarepone dvigubas sluoksnis ir tarkim vyšnių žele su vyšniom ar dar kokiais vaisiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2011 04 12, 20:56)
Oi, dar pamiršau pasakyt, kad į sausainių masę taip pat dėjau riešutų..
Bet kitą kartą(manau, jis tikrai bus  hihihi.gif ) tai daryčiau taip: sausainiai su riešutais, varškės/jogurto arba mascarepone dvigubas sluoksnis ir tarkim vyšnių žele su vyšniom ar dar kokiais vaisiais  4u.gif

Labai daug galima eksperimentuoti as dariau irgi viena sluoksni mascarpones su jogurtu vaniles, o kita putesius avieciu zele ir jogurto thumbup.gif Mane pagrindas labeusiai domina rolleyes.gif Kaip idomiau cia ji padarius. Tai dar i tuos sausainius sviesto dejai ane
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 04 12, 21:01)
Labai daug galima eksperimentuoti as dariau irgi viena sluoksni mascarpones su jogurtu vaniles, o kita putesius avieciu zele ir jogurto thumbup.gif Mane pagrindas labeusiai domina rolleyes.gif Kaip idomiau cia ji padarius. Tai dar i tuos sausainius sviesto dejai ane


Taip, man tas pagrindas labai patiko, tik gal kiek kietokas gavosi dėl spaudimo ir kad varškės/jogurto masę užpyliau, kai jau ėmė stingt.. Bet šiaip, man asmeniškai jis skanesnis, nei biskvitas, nors čia matyt irgi priklauso ir nuo skonio ir nuo biskvito hihihi.gif Jei nori minkštesnio - geriau biskvitas, jei kietesnio - sausainiai..
Atsakyti
QUOTE(icing sugar @ 2011 04 12, 21:14)
Taip, man tas pagrindas labai patiko, tik gal kiek kietokas gavosi dėl spaudimo ir kad varškės/jogurto masę užpyliau, kai jau ėmė stingt.. Bet šiaip, man asmeniškai jis skanesnis, nei biskvitas, nors čia matyt irgi priklauso ir nuo skonio ir nuo biskvito  hihihi.gif Jei nori minkštesnio - geriau biskvitas, jei kietesnio - sausainiai..

Man sie torciukai super, nes jie lengvi tokie. As is vaikystes jiem tokia nostalgija jauciu, nes teta tokius sedevrus darydavo wub.gif
Atsakyti
atejau patarimo smile.gif
pirma kart bandysiu daryt zhele torta ir kilo klausimas o metaline forma patepus aliejum jo valgant nesijauchia? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2011 04 18, 18:20)
atejau patarimo smile.gif
pirma kart bandysiu daryt zhele torta ir kilo klausimas o metaline forma patepus aliejum jo valgant nesijauchia?  g.gif  ax.gif

Kaip dariau plastmasineje tai apsoliuciai nesijaute, tepeu vos vos aliejuotais pirstais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 04 18, 19:54)
Kaip dariau plastmasineje tai apsoliuciai nesijaute, tepeu vos vos aliejuotais pirstais  smile.gif

achiu bandysim wink.gif
Atsakyti
Labai daug įdėjų pasisėmiau čia pas jus smile.gif ir iškilo klausimas. Jie noriu daryti želė tortą su biskvitu želės žiede, tai jį kaip nors sulaistot ant viršaus uždėjusios ???
Atsakyti