Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-4

sviezi kiviai ir ananasai taip pat stingsta-tik juos pirma apdirbt reik, tai yra cukraus sirupe apvirt. Tada sustings be priekaistu thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kas galėtų atsakyti kiek litrų telpa i TW žiedą, pilnavidurio ir su viduriu? 4u.gif
Kitam savaitgaliui dukterėčia užsisakė želė torto, o žmonių bus kiek žinau keturiolika, nors gali skaičius ir padaugėti, taigi reikia torčiuka daryti mažiausiai tijų kg tai suku galva i kokią formą padaryti g.gif gal kas minčių turite bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduokliukas @ 2011 02 24, 14:44)
Laba diena, gal kas galėtų atsakyti kiek litrų  telpa i TW žiedą, pilnavidurio ir su viduriu?  4u.gif
Kitam savaitgaliui dukterėčia užsisakė želė torto, o žmonių bus kiek žinau keturiolika, nors gali skaičius ir padaugėti, taigi reikia torčiuka daryti mažiausiai tijų kg tai suku galva i kokią formą padaryti  g.gif gal kas minčių turite  bigsmile.gif

na litrais negaliu pasakyti, pamirsau doh.gif bet 14-kai zmoniu darykit 2 tortus biggrin.gif viena pilnaviduri, kita tusciaviduri biggrin.gif
Atsakyti
tuščiaviduris pusantro litro, tai atitinkamai pilnaviduris bus dviejų
Atsakyti
Ačiū mergaitės už atsakymus 4u.gif Du tortus kažkaip nelabai, nebent juos kažkaip sujungus na reiks apmąstyti g.gif
Dar pagalvojau kad dydis butu geras kaip kepu kugelio skardoje, 24x34 gaunasi toks nemažas, o ir vandens telpa 4litrai, tik va dabar kitas reikalas ar tokio dydžio išeitų gražiai išimti, kad nesulūžtų ar dar kokia bėda nenutiktų, baisiai bijau dar nesu tokio didelio dariusi visi želė daryti max iki 2kg , gal kas turi patirties su didesniais, kaip juos ištraukti, skardelė tai metaline unsure.gif
Atsakyti
Nežinau kiek kg būtų, bet galit pabandyti daryti pilnavidurį ir ant viršaus dar uždėti tik viduriuke padaryta žėlė. Gautųsi dviejų aukštų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamy <3 @ 2011 02 24, 19:02)
Nežinau kiek kg būtų, bet galit pabandyti daryti pilnavidurį ir ant viršaus dar uždėti tik viduriuke padaryta žėlė. Gautųsi dviejų aukštų biggrin.gif

vaizdelis nekoks butu to antro auksto, nes butu isgaubta i vidu o ne i isore g.gif plius, sunku butu iskrapstyti is to viduriuko
Atsakyti
apačioje skardoje keptas biskvitas, ant jo jogurtinis želė kremas su vaisiais ir viršus žiedas tuščiaviduris, vienas pirmųjų mano želiukų, bet gal tiks kaip surinkimo idėja... blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 02 24, 23:47)
apačioje skardoje keptas biskvitas, ant jo jogurtinis želė kremas su vaisiais ir viršus žiedas tuščiaviduris, vienas pirmųjų mano želiukų, bet gal tiks kaip surinkimo idėja... blush2.gif

user posted image

user posted image

Mmm...kaip noreciau gabalelio.Olesta,gal galite smulkiau aprasyti kas kaip kur su kuo:)
Atsakyti
pabandysiu prisiminti blush2.gif
biskvitas tai bet koks baltas tinka, kokį mėgstat ir mokat išsikepti, o kremui imdavau 3 pakelius Oetker želės su skoniu užpilti reikia 300 ml vandens ant tų trijų pakelių ir atvėsinti iki kambario temperatūros. 900 ml tokio pat skonio kaip želė jogurto irgi kambario temperatūros. Atvėsintą želatiną pilam į jogurtą, gerai išmaišom, kas mėgsta riebiau galima ir grietinėlės plaktos įmaišyti į tą kremą, prisipjaustyti vaisių pagal fantaziją... man asmeniškai skaniausias persikinis variantas ax.gif persikinis jogurtas 2% riebumo ir persikinė želė smile.gif na ir persikų skiltelės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamy <3 @ 2011 02 24, 21:02)
Nežinau kiek kg būtų, bet galit pabandyti daryti pilnavidurį ir ant viršaus dar uždėti tik viduriuke padaryta žėlė. Gautųsi dviejų aukštų biggrin.gif

Visai nebloga ideja, panasiai kaip Olesta siūlo , manau kokie keturi kg turėtų tikrai būti bigsmile.gif

QUOTE(Olesta @ 2011 02 25, 00:47)
apačioje skardoje keptas biskvitas, ant jo jogurtinis želė kremas su vaisiais ir viršus žiedas tuščiaviduris, vienas pirmųjų mano želiukų, bet gal tiks kaip surinkimo idėja... blush2.gif


Jūsu torčiukas labai gražus, ačiū už idėja, manau apsistosiu ties ja 4u.gif Ir mano skaniausias jogurtas yra persikų, dar mėlynių ir vyšnių skanu essen.gif

Jei atsiminsiu slaptažodžius savo fotki albumo, būtinai pasirodysiu, nu bet galva kokia pamiršau ir niekaip neina prisiminti doh.gif
Atsakyti
Na va mano gaminys, kad ir ne pats gražiausias, bet užtat skanus buvo ax.gif Gavosi gan didelis, manau kokie 5-6 kg, sakiau daugiau tokių didelių nebedarysiu, daug vargo, greičiau tris mažiukus padaryčiau, na bet dukterėčios pageidavimas šventas wub.gif
čia dar nepuoštas : user posted image
o čia galutinis variantas, tik trūksta devynių žvakučių : user posted image user posted image
Atsakyti