Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-4

QUOTE(likta @ 2011 01 05, 12:59)
Mano violetinis žiedas, bet nėra jokio papildomo dangtelio, o gal juos atskirai galima įsigyti???

abejoju g.gif aš kai turėjau tik violetinį želė žiedą, tai pritaikydavau iš kito mažo želė žiedo (šviesiai žalias) dangtelį.
Atsakyti
neturiu ir as jokio papildomo dangtelio.
tiesiog uzdarau tuo paprastu baltu, kai sustingsta - ji nuimu ir perverciu ant lekstes. o tada jau sonus nuimu smile.gif
ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

atejau pagalbos,gal kuri skubiai man patartu-padetu...siandiena pirmakarta dariau zele-jogurtini tortuka ir neisejo,nesustingo,toks pasidare tik saukstu kabinti,o noreciau normalaus ax.gif ...dariau ir JO jogurto 900gr i ji dejau zele 3 spalvu gabaliukais pjaustytamtada dar uogu melyniu saldytu(atsaldziau),braskiu ir zelatina DR.Odkear ta pokiuka 20g,turbut as ja neteisinga padariau,nes kai supiliau pasidare kaip "snargliai"(atsiprasau uz zodyna blush2.gif ),ir ka man nesustingo nieks verysad.gif ,zelatina dariau taip:pokiuka uzpiliau saltu vandeniu tik kad apsemtu,man pasidare is kart kose,na palaikiau gal 10min,nez ar spejo isbrinkt...tada dejau i karsta vonele ir istirpinau,atsalo iki kambario temperaturos ir supiliau i ta jogurta(o jis geras dvi val pastovejo virtuvej issimtas is saldytuvo),ir iskart pasidare tie snargliukai,jau geru pora val stovi saldytuve ir nestigsta verysad.gif ...gal dar iseitu isgelbeti kaip??turiu dar viena pokiuka zelatinos
Atsakyti
QUOTE(ingriduke26 @ 2011 01 06, 16:46)
sveikos 4u.gif

atejau pagalbos,gal kuri skubiai man patartu-padetu...siandiena pirmakarta dariau zele-jogurtini tortuka ir neisejo,nesustingo,toks pasidare tik saukstu kabinti,o noreciau normalaus ax.gif ...dariau ir JO jogurto 900gr i ji dejau zele 3 spalvu gabaliukais pjaustytamtada dar uogu melyniu saldytu(atsaldziau),braskiu ir zelatina DR.Odkear ta pokiuka 20g,turbut as ja neteisinga padariau,nes kai supiliau pasidare kaip "snargliai"(atsiprasau uz zodyna blush2.gif ),ir ka man nesustingo nieks verysad.gif ,zelatina dariau taip:pokiuka uzpiliau saltu vandeniu tik kad apsemtu,man pasidare is kart kose,na palaikiau gal 10min,nez ar spejo isbrinkt...tada dejau i karsta vonele ir istirpinau,atsalo iki kambario temperaturos ir supiliau i ta jogurta(o jis geras dvi val pastovejo virtuvej issimtas is saldytuvo),ir iskart pasidare tie  snargliukai,jau geru pora val stovi saldytuve ir nestigsta verysad.gif ...gal dar iseitu isgelbeti kaip??turiu dar viena pokiuka zelatinos

na zelatina reik labai atsargiai su jogurtu maisyti, as darau taip:i istirpusia zelatinos mase ir ataususia, po biskeli idedu jogurto mases, o paskui viska supilu i kita jogurto mase ir gaunasi gerai thumbup.gif

o del jusu gaminiuko tai siulau stai ka, kisti visa inda i mikrobange ir susildyti gerai ismaisyti tuos snarglius, jei istirps, aisku, zeles gabaliuku jau nebeliks doh.gif bet bent jau nereiks mesti visko lauk mirksiukas.gif na ir dar sauksta zelatinos galit dadeti, kad standus tortas butu mirksiukas.gif aisku darykit per naujo ta sauksta zelatinos, vel uzpilkit vandeniu ir t.t. ir maisykit su mase kaip darau as mirksiukas.gif jei suprantamai parasiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *dew*: 06 sausio 2011 - 16:34
QUOTE(*dew* @ 2011 01 06, 16:32)
na zelatina reik labai atsargiai su jogurtu maisyti, as darau taip:i istirpusia zelatinos mase ir ataususia, po biskeli idedu jogurto mases, o paskui viska supilu i kita jogurto mase ir gaunasi gerai thumbup.gif

o del jusu gaminiuko tai siulau stai ka, kisti visa inda i mikrobange ir susildyti gerai ismaisyti tuos snarglius, jei istirps, aisku, zeles gabaliuku jau nebeliks doh.gif bet bent jau nereiks mesti visko lauk mirksiukas.gif na ir dar sauksta zelatinos galit dadeti, kad standus tortas butu mirksiukas.gif aisku darykit per naujo ta sauksta zelatinos, vel uzpilkit vandeniu ir t.t. ir maisykit su mase kaip darau as mirksiukas.gif jei suprantamai parasiau blush2.gif

aciu labai,einu perdarysiu biggrin.gif
Atsakyti
nesutapo temperatūros, jogurtas buvo vis dar per šaltas, o želatina šilta, užtai Jums taip greitai ją sutraukė, o pagalbą tai Jums labai teisingai nurodė, tikiuosi pavyko pataisyti 4u.gif
Atsakyti
aciu jums mielosios 4u.gif viskas isejo ir siandien ji sulapnojom,skanu buvo nors zele gabaliuku neliko,bet uogos buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduke26 @ 2011 01 07, 20:10)
aciu jums mielosios 4u.gif viskas isejo ir siandien ji sulapnojom,skanu buvo nors zele gabaliuku neliko,bet uogos buvo thumbup.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduke26 @ 2011 01 07, 20:10)
viskas isejo ir siandien ji sulapnojom,skanu buvo nors zele gabaliuku neliko,bet uogos buvo thumbup.gif

Kitą kartą foto parodykit mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, ar konservuoti ananasai stingsta zeleje? Gal kas isbandet?
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2011 01 09, 16:37)
Merginos, ar konservuoti ananasai stingsta zeleje? Gal kas isbandet?

konservuoti visi tinka,tik zali kiviai ir ananasai netinka
Atsakyti
QUOTE(ram-une @ 2011 01 04, 13:38)
user posted image

mano naujametinis želinukas  4u.gif

jau koks grožis smile.gif gryna egzotika man toks želinukas thumbup.gif norėčiau paragaut ax.gif
Atsakyti