Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

Man per kelis kartus tepalo dėmę pavyko išimti su muilu EXY. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mielos mamytes,
gal ir geri tie dar musu mociuciu gerai zinoti budai valytis su citrina, actu ar ukisku muilu, bet tie visi dalykai kiankia valomam pavirsiui, bent jau mano sesuo chemike taip sake. g.gif
as turiu Jums kita pasiulyma, as pries menesi nusipirkau ekologisku valikliu rinkini ir zinot, as pamirsau visas valymo ir neissivalymo problemas.... nera tokiu demiu, kuriu neisvalytu ir varkti nereikia, tik uzpurski, kelias min palauki ir nuvalai su sluoste.... ir greita, ir lengva ir kokybiska... thumbup.gif ir dar su jais issivaliau nuo bateliu kainos kliju likucius ir panasius dalykus....
o mano sunelis alergiskas cheminiams valikliams, bet dabar jis gali buti su manim, kai as tvarkausi ir jam viskas gerai, kai uzauks jis tai patvirtins..... biggrin.gif
Tikrai geras dalykas, nors as ir netikejau, kai man drauge parode, bet dabar ne tik pati valausi, bet ir daruges mani ir jau uzsisake.
Jei jus domina, as turiu tel.nr. Reikia tik pasiskambinti ir jie pristato i namus. thumbup.gif Zinokit tikrai verta pabandyti.... smile.gif
Papildyta:
pamirsau pasakyti, kad ir kaina prieinama, 5 valikliu rinkinys 28 Lt kainuoja, tai zinokit parduotuveje brangiau, pati ziurejau biggrin.gif
o mano vyras ir dziaugias, nes jis negali pernesti chloro kvapo.... blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(luna @ 2006 08 01, 11:55)
pamirsau pasakyti, kad ir kaina prieinama, 5 valikliu rinkinys 28 Lt kainuoja, tai zinokit parduotuveje brangiau, pati ziurejau biggrin.gif
o mano vyras ir dziaugias, nes jis negali pernesti chloro kvapo.... blink.gif  biggrin.gif

Gal pasakyk iškart firmos pavadinimą, kad jau taip prigyrei mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 01 rugpjūčio 2006 - 13:54
O gal kas galit patarti, kaip "nugremzti" nuo keptuves tuos visus prikepimus is lauko puses? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 01 rugpjūčio 2006 - 20:11
QUOTE(rrr? @ 2006 08 01, 21:10)
O gal kas galit patarti, kaip "nugremzti" nuo keptuves tuos visus prikepimus is lauko puses?  g.gif

Žiūrint kokia keptuvė. Aš turiu paprastą ketinę, tai labai gerai nusigremžia su peiliu, prieš tai gerai įkaitinus. O geresnių gremžti nedrįstu, paprasčiausiai neapleidžiu.
Atsakyti
biggrin.gif na prigyriau vien tam, kad net pati patiketi negalejau, kad tai tiesa... bet pasirodo tiesa smile.gif
Firma tai Simple Green Baltic, kiek supratai, kai vadybininke pasakojo, kad tai bendra lietuviu-sveicaru imone. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tusiukas8 @ 2006 07 31, 09:56)
O kaip išvalyti elektrinę viryklę, orkaitę? Kuo atšveisti?

Yra lietuviškas HIGĖJOS "Orkaičių valiklis", kainuoja apie 2-3 lt, bet valo puikiai. Tik pirštinių reikia nepamiršti tongue.gif

QUOTE(rrr? @ 2006 08 01, 21:10)
O gal kas galit patarti, kaip "nugremzti" nuo keptuves tuos visus prikepimus is lauko puses?  g.gif

Pakaitinti ir pašveistibet kokiais šveičiamaisiais milteliais. Dalis nešvarumų ir be šveitimo turėtų atšokti ax.gif Arba gali pamėginti orkaičių valiklį, aš su juo išblizginau seną riebaluotą fritiūrinę mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Norejau pasiulyti ir rekomenduoti naturalu indu plovikli "Garstukas". Pati naudoju ir neblogai plauna indus. Nusipirkti kol kas zinau, kur galima Kaune, Dainavos PC. Ekologisku produktu parduotuveje, II aukste.

Yra puslapis internete, gal kas susidomesite

http://www.ekologiskiproduktai.lt

Sekmes, Reda
Atsakyti
O kaip nuvalyti pajuodusį sidabrą?
Atsakyti
QUOTE(lorikas @ 2006 08 07, 20:54)
O kaip nuvalyti pajuodusį sidabrą?


Gerai balinančia dantų pasta arba specialiu valikliu (bet čia jau nenatūralu) ax.gif Coca-cola ir amoniakas čia nelabai gelbsti hihihi.gif







Atsakyti
Pajuodusiam sidabrui jokių chemijų nereikia, užtenka paprasčiausios druskos, jau kažkada anksčiau buvo rašyta. Užvirini vandenį, įpili nemažai druskos , idedi aliuminio folijos gabalą, ji apglamžiusi, kas neplauktų ( jis veikia kaip katalizatorius). Sudedi sidabrą, palauki, ir išimi blizgančius. Nieko šveist nereikia. O stalčiun, kur sidabras laikomas, kad mažiau juoduotų, įdedi kreidos gabalėlį - bobučių patirtis.
Atsakyti
QUOTE(lorikas @ 2006 08 07, 19:54)
O kaip nuvalyti pajuodusį sidabrą?

pati nebandziau, bet mama sake, kad sidabro dirbiniai puikiai nusivalo su paprasta soda smile.gif
Atsakyti