Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

Labai didelis ačiū už patarimą. 4u.gif Reikės taip ir padaryti. clap_1.gif
Atsakyti
o gal zinot kai aliejau demes isvalyti nuo dzinsu doh.gif nes dzinsai nauji o netycia apsipyliau konservu aliejumi doh.gif bandziau indu plovikliu, iskalbiau bet nepadejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kaliause @ 2006 05 18, 15:14)
o gal zinot kai aliejau demes isvalyti nuo dzinsu  doh.gif  nes dzinsai nauji o netycia apsipyliau konservu aliejumi  doh.gif  bandziau indu plovikliu, iskalbiau bet nepadejo  verysad.gif


O muilą su tulžim bandei? Šiaip man tai padejo mirksiukas.gif
Atsakyti
o eisiu pabandysiu, o kazin daugiau yra priemoniu kuo dar butu galima pabandyt jas isvalyt
Atsakyti
labai naudinga tema. Ypac kaip priziureti skalbimo masina, o tai ant calgono kruva pinigu isleidi. Ir butinai reiks isbandyt ta misini
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2006 05 12, 10:46)
Kaip jūs valote siūles tarp plytelių vonioje? man niekaip nepavyksta jų švariai išvalyti cray.gif , bandžiau ir "Švaros misijos" mišinukus, bet vistiek jos pajuodę  cry.gif jau nebežinau ką daryti?

Vienintelė priemonė tai cilit bang iš natūralių ko gero nieks neišvalys.
Papildyta:
QUOTE(kaliause @ 2006 05 18, 16:14)
o gal zinot kai aliejau demes isvalyti nuo dzinsu  doh.gif  nes dzinsai nauji o netycia apsipyliau konservu aliejumi  doh.gif  bandziau indu plovikliu, iskalbiau bet nepadejo  verysad.gif

Kokiu indų plovikliu skalbėte, išskalbia tik fairy.
Atsakyti
o gal kas is jusu zino kaip melchioriniams saukstams grazinti blizgesi? visi saukstai per tris savaites pajuodavo kaip tik pradejome juos plauti indaploveje verysad.gif
ir dar gal zinot kaip pinotexa pasalinti is sortu? daziau daziau suoliuka ir prisidaziau doh.gif o dar, durnele, savo megstamiausius uzsidejus buvau..
Atsakyti
QUOTE(kaliause @ 2006 05 18, 14:14)
o gal zinot kai aliejau demes isvalyti nuo dzinsu  doh.gif  nes dzinsai nauji o netycia apsipyliau konservu aliejumi  doh.gif  bandziau indu plovikliu, iskalbiau bet nepadejo  verysad.gif


Man riebalų dėmes išėmė Ace Delicate 4u.gif
Atsakyti
o kazi jei i ligintuva pripylus acto ir vandens, kalkes taip pat nues? issivalys jis? ir kiek to acto reikia?
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2006 07 05, 14:35)
o kazi jei i ligintuva pripylus acto ir vandens, kalkes taip pat nues? issivalys jis? ir kiek to acto reikia?

Jei virdulius išvalo tai ir su lygintuvu tas pats. Aš tai valiau su citrinos rūgštim. Bet buvo daug vargo, nes lygintuvas senas ir nė karto nevalytas buvo. Ir tai ne iki galo išsivalė, nes baigėsi mano kantrybė. Kelias dienas žaidžiau doh.gif . O smirdėjo visas butas blink.gif . Tai su actu dar labiau turėtų smirdėti. Na bet jei lygintuvas ne senas tai tokių baikų turbūt nebūtų.
Atsakyti
o ar bandėte amway firmos valiklius l.o.c., skalbimo preimones (trizyme, sa8 skalbimo miltelius, baliklį nuostabųjų, ir t.t.-aš be jų kaip be rankų, aš viską turiu.

jei kas daugiau domina suteiksiu pilną konsultaciją,-duosiu ir pabandyti pačiom.
rašykite į až.
Atsakyti
QUOTE(Ceresne @ 2006 06 30, 06:51)
o gal kas is jusu zino kaip melchioriniams saukstams grazinti blizgesi? visi saukstai per tris savaites pajuodavo kaip tik pradejome juos plauti indaploveje verysad.gif
ir dar gal zinot kaip pinotexa pasalinti is sortu? daziau daziau suoliuka ir prisidaziau doh.gif  o dar, durnele, savo megstamiausius uzsidejus buvau..

O čia priemonė sidabro valymui nepadėtų?tokį pienelį turiu, specialiai sidabrui, gal ir melchiorui tiktų...
Atsakyti