Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(Violetukas @ 2006 04 27, 15:35)
Be to, pažiūrėjus vieną "Švaros misijos" laidą pabandžiau actu išvalyti vonios plyteles. Nors pas mus jos neblizgios, dėl to vandens lašų nesimato ir tikrai nebuvo apleistos, bet išvalius labai gerai matomas skirtumas palyginus su tualeto plytelėmis (išvalysiu ir jas). Taigi, super patarimas. Tik reikia valyti su guminėm pirštinėm. Na kvapelis nėra iš maloniųjų, bet greita išgaruoja, todėl dėl to nesuku sau galvos, nes matau daugiau pliusų, nei minusų.


O tai nuvalius actu po to nuplovei vandeniu?
Atsakyti
Gal galite patarti, kaip iš odinių baldų išvalyti patamsėjimus nuo riebalų (nuo rankų, galvos plaukų trynimosi?) Pirkom padėvėtus odinius baldus ir jau buvo demeti truputį, o dabar dar ir daugiau prisidėjo. Tad rūpi išvalyti įsisenėjusias dėmes. Gal kas turite veiksmingų metodų?
Atsakyti
Gal kas galėtų patarti,su kuo galima būtų išvalyti pridžiūvusį putų poliestirolį ? rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip jūs valote siūles tarp plytelių vonioje? man niekaip nepavyksta jų švariai išvalyti cray.gif , bandžiau ir "Švaros misijos" mišinukus, bet vistiek jos pajuodę cry.gif jau nebežinau ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2006 05 12, 09:46)
Kaip jūs valote siūles tarp plytelių vonioje? man niekaip nepavyksta jų švariai išvalyti cray.gif , bandžiau ir "Švaros misijos" mišinukus, bet vistiek jos pajuodę  cry.gif jau nebežinau ką daryti?


Neseniai Lietuvos ryto priede Būstas rašė apie tai. Pirmiausia, tik paklojus plyteles tarpus reikėtų impregnuoti specialiu skysčiu (delfinas ar pan. vadinasi). Mes to nepadarėm iškart, gal kokiam mėnesiui praėjus, tai siūlės spalva iki pat dabar liko tokia, kaip užtepimo metu (kai kas jau buvo išsipurvinę). Matyt, kad ne visi taip padarė, tai šį būdą belieka ateičiai įsidėmėti ax.gif
Taip pat rašė, kad kitas radikalus būdas išvalyti tarpus - juos paprasčiausiai išdaužyti ir užtepti naujus. Tačiau straipsnio "konsultantas" niekam nelinkėjo imtis šito darbo. Yra dar viena alternatyva, bet ji nebe natūrali, o cheminė. Yra kažkoks tirpalas, kuriuo reikia ištepti visus tarpus ir bent 12val., jei tai grindų plytelės, jomis nevaikščioti ir jų neplauti. Praėjus 12val. reikia nuplauti ir tarpai būna atsigavę. Tik vat sunku pasakyti, ar buvę balti tarpai kada nors vėl tokiais taptų g.gif
Mes vienoj vonioj murzinų tarpų problemą išsprendėm iškart darydami juos rudus - dar ir dabar atrodo puikiai, nors plytelės yra ir dušo kabinoj thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 12, 15:35)
Neseniai Lietuvos ryto priede Būstas rašė apie tai. Pirmiausia, tik paklojus plyteles tarpus reikėtų impregnuoti specialiu skysčiu (delfinas ar pan. vadinasi). Mes to nepadarėm iškart, gal kokiam mėnesiui praėjus, tai siūlės spalva iki pat dabar liko tokia, kaip užtepimo metu (kai kas jau buvo išsipurvinę). Matyt, kad ne visi taip padarė, tai šį būdą belieka ateičiai įsidėmėti  ax.gif
Taip pat rašė, kad kitas radikalus būdas išvalyti tarpus - juos paprasčiausiai išdaužyti ir užtepti naujus. Tačiau straipsnio "konsultantas" niekam nelinkėjo imtis šito darbo. Yra dar viena alternatyva, bet ji nebe natūrali, o cheminė. Yra kažkoks tirpalas, kuriuo reikia ištepti visus tarpus ir bent 12val., jei tai grindų plytelės, jomis nevaikščioti ir jų neplauti. Praėjus 12val. reikia nuplauti ir tarpai būna atsigavę. Tik vat sunku pasakyti, ar buvę balti tarpai kada nors vėl tokiais taptų  g.gif
Mes vienoj vonioj murzinų tarpų problemą išsprendėm iškart darydami juos rudus - dar ir dabar atrodo puikiai, nors plytelės yra ir dušo kabinoj  thumbup.gif


ačiū už atsakymą, reiks paieškoti dar mirksiukas.gif
sienas tai mes istepem tuo delfinu, bet prie vonios jos labai raudonuota, o vat grindis kažkaip pamiršom blush2.gif tai dabar vargstu. Virtuvėje tai mes dėjome temsesnes siules, tai labai puiku ir nesimato, o vonioje tai balti buvo verysad.gif , tai vis bandau iššveisti, bet nepavyksta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupa@: 12 gegužės 2006 - 16:08
QUOTE(pupa@ @ 2006 05 12, 09:46)
Kaip jūs valote siūles tarp plytelių vonioje? man niekaip nepavyksta jų švariai išvalyti cray.gif , bandžiau ir "Švaros misijos" mišinukus, bet vistiek jos pajuodę  cry.gif jau nebežinau ką daryti?

Pabandyk Ace užpilti ant tarpų turėtų išbalinti.
Atsakyti
QUOTE(jole @ 2006 05 12, 21:39)
Pabandyk Ace užpilti ant tarpų turėtų išbalinti.



Ačiū būtinai pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
help.gif Gal kas patars, ką daryti,kad nedažytų medžiaga? Tai, kad reikia nuskalbti daug kartų, kad nebedažytų, tai aš pati žinau, tačiau gal yra kokia kita priemonė?
Matote, mama pasiuvo patalynę iš tamsiai mėlynos medžiagos, o ji, pasirodo, DAŽO!!! Tai jūs įsivaizduojate, kaip ryte atrodžiau, kai atsikėliau? mega_shok.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Tai vyras be galo džiaugėsi, kad tąnakt miegojo atskirai ir, aisku, juokėsi iš manęs devil.gif gun_rifle.gif
Tiek darbo įdėta, tai nejaugi taip ir teks laikyti spintoje? Padėkite!
Atsakyti
Nežinau ar šiuo atveju tiks, bet mano teta išskalbus dažančius skalbinius perskalauja acto tirpalu. Nedaug ten šliukštelį to acto, kad vos rugštus tas vandenėlis būtų. Ji man vieną kartą taip džinsus perskalavo, tai ir po to karto kiek ploviau daugiau man tie džinsai nedažė.
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 05 15, 11:26)
Nežinau ar šiuo atveju tiks, bet mano teta išskalbus dažančius skalbinius perskalauja acto tirpalu. Nedaug ten šliukštelį to acto, kad vos rugštus tas vandenėlis būtų. Ji man vieną kartą taip džinsus perskalavo, tai ir po to karto kiek ploviau daugiau man tie džinsai nedažė.

Tiks tiks šis būdas. Aš irgi taip darau, perskalauju su acto tirpalu.
Atsakyti
Ar įmanoma panaikinti nuo lygintuvo blizgančią žymę ant kelnių? Naujos kelnės,o sugadinau.patarkit ax.gif doh.gif
Atsakyti