Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(Piranij@ @ 2010 05 17, 16:42)
Akmenukai, kaip buvo rašyta, yra natūralūs. Bet man jie turi vieną minusą - juos būtinai reikia drėkinti prieš tepant, taigi kriauklė visada turi būti šalia, o tai nevisada patogu. Todėl ekstra atvejams turiu nusipirkusi šitą - čia tas pats mineralas, tik ištirpintas.


O kur jo galima tokio istirpinto pirkti, ar cia tik per interneta?
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 05 31, 21:36)
O kur jo galima tokio istirpinto pirkti, ar cia tik per interneta?

Yra BIOK'o Thai mineralas ir ištirpintas, rasi bet kurioje parduotuvėje. Bent jau Droge tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 06 01, 13:13)
Yra BIOK'o Thai mineralas ir ištirpintas, rasi bet kurioje parduotuvėje. Bent jau Droge tai tikrai.

Aš turėjau jį, tai pasipurškus nuo manęs nešdavo kvapas kaip nuo apsipylusios actu doh.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 09 birželio 2010 - 17:13
Ar kas naudojote šiuos magnetus skalbdamos, rašo kad nebereikia skalbimo miltelių, nebereikalingas tampas papildomas skalavimas. Niekur nerandu atsiliepimų
http://www.ecohit.lt...?id_product=865
Atsakyti
Mane irgi seniai domina. Tik,va-atsiliepimu stinga...




quote=sotto,2010 06 21, 13:17]
Ar kas naudojote šiuos magnetus skalbdamos, rašo kad nebereikia skalbimo miltelių, nebereikalingas tampas papildomas skalavimas. Niekur nerandu atsiliepimų
http://www.ecohit.lt...?id_product=865
[/quote]
Atsakyti
Laba diena, merginos,
Perskaiciau tema, bet lygtai nepastebau mane dominancio dalyko.
Vat pas mus pradejo ruduoti unitazo ta vieta, kur nubega vanduo. Kaip butu galima ta ruduma pasalinti be chemikalu, kiek galima naturalesniu budu?
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 06 21, 15:59)
Laba diena, merginos,
Perskaiciau tema, bet lygtai nepastebau mane dominancio dalyko.
Vat pas mus pradejo ruduoti unitazo ta vieta, kur nubega vanduo. Kaip butu galima ta ruduma pasalinti be chemikalu, kiek galima naturalesniu budu?

Aš su actu valau 4u.gif
Atsakyti
ernesin: O tai kaip ten su tuo actu valyt? Pilt ir trinti?
Is karto atsiprasau uz durna klausima.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 06 21, 16:23)
ernesin: O tai kaip ten su tuo actu valyt? Pilt ir trinti?
Is karto atsiprasau uz durna klausima..  blush2.gif

Ant sausos kempinėlės užsipilu acto negailėdama ir trinu, rūgštis išgraužia tas rūdis, nes ten juk nuo vandens. Tik stengiuosi kuo dažniau tai daryti, tada lengviau atsivalo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 21, 16:29)
Ant sausos kempinėlės užsipilu acto negailėdama ir trinu, rūgštis išgraužia tas rūdis, nes ten juk nuo vandens. Tik stengiuosi kuo dažniau tai daryti, tada lengviau atsivalo mirksiukas.gif

Labai aciu, man nemoksai, uz toki paprasta patarima. smile.gif Gerai, kad pas mus kaip tik unitazo rudavimo pradzia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 06 21, 16:46)
Labai aciu, man nemoksai, uz toki paprasta patarima. smile.gif Gerai, kad pas mus kaip tik unitazo rudavimo pradzia. smile.gif

Nėra už ką, aš kriaukles su vonia taip pat valau mirksiukas.gif
Atsakyti