Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(Supervyre @ 2010 05 14, 13:34)
Į unitazo bakelį įdėti magnetą, minkština vandenį suskaidydamas kalcį. Kalcis gražiai nubėgs ir nepasiliks ant sienelių.

bet koks paprastas magnetas minkština vandenį?
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 04 23, 12:41)
Dezodoruojamieji mineralai – tai gamtos produktas – susikristalizavusios natūralios mineralinės druskos (amonio alūnas). Jose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, aliejų, emulgatorių ar kvapų.



O kur įsigyti ? g.gif kažkaip nerandu internete kas prekiauja ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Amadeja @ 2010 04 27, 07:21)
Green pan keptuvės su ekologiška danga.


Kaip man buvo reikalinga ši informaciją thumbup.gif laikas keisti keptuvę, sukau galvą ar yra kokių iš EKO srities, dabar laiminga biggrin.gif
Nuostabu, kad dalijatės žiniomis bei patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolančiukė: 15 gegužės 2010 - 12:57
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 05 14, 14:41)
bet koks paprastas magnetas minkština vandenį?

Taip turėtų būti.
WC bakelyje tai turbūt ir nepavojinga, nes ten jis tiesiog gulėtų.
Virduliuose taipogi aptrauktas maistiniu plastiku.
Skalbimo mašinoje jis aptrauktas tokia medžiaga, kad negadintų skalbyklių būgno, jam besisukant. Ir jis toks su skylėm, kad sukurtų tam tikrus srautus. Pasakoa net vyresni žmonės, kad panašių magnetų yra parsivežę dar iš Rusijos tarybiniais laikais, juos būtent per tas skyles pritvirtindavo prie čiaupo, ir vanduo iškart minkštesnis bėga iš jo. thumbup.gif Dabar LT pasirodžiusį magnetą taipogi galima pritvirtinti prie čiaupo, yra kelios rūšys čiaupų gamintojų, ant kurių netelpa.

Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2010 05 15, 13:56)
O kur įsigyti ?  g.gif kažkaip nerandu internete kas prekiauja  ax.gif


Yra tas pats Biok Thai mineralas, Droge yra rolleyes.gif http://www.biok.lt/lt/apie-thai

QUOTE(Supervyre @ 2010 05 15, 17:38)
Taip turėtų būti.
WC bakelyje tai turbūt ir nepavojinga, nes ten jis tiesiog gulėtų.
Virduliuose taipogi aptrauktas maistiniu plastiku.
Skalbimo mašinoje jis aptrauktas tokia medžiaga, kad negadintų skalbyklių būgno, jam besisukant. Ir jis toks su skylėm, kad sukurtų tam tikrus srautus. Pasakoa net vyresni žmonės, kad panašių magnetų yra parsivežę dar iš Rusijos tarybiniais laikais, juos būtent per tas skyles pritvirtindavo prie čiaupo, ir vanduo iškart minkštesnis bėga iš jo.  thumbup.gif  Dabar LT pasirodžiusį magnetą taipogi galima pritvirtinti prie čiaupo, yra kelios rūšys čiaupų gamintojų, ant kurių netelpa.


O kur ant čiaupų tinkančių magnetų ieškoti ir ant kokių gamintojų netinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 05 15, 18:16)
Yra tas pats Biok Thai mineralas, Droge yra  rolleyes.gif  http://www.biok.lt/lt/apie-thai


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Užtikau man aktualią temą, tai gal neužpyksite jei būsiu neišskaičiusi, o jūs jau kalbėjote apie Frosch produktus. Jie gal ne ekologiški, bet gal prie natūralesnių?
Tiesa, labai gerų patarimų radau dėl įvairių valymų, taigi labai dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2010 05 16, 19:06)
Sveikos,
Užtikau man aktualią temą, tai gal neužpyksite jei būsiu neišskaičiusi, o jūs jau kalbėjote apie Frosch produktus. Jie gal ne ekologiški, bet gal prie natūralesnių?

Berods jie nieko bendro neturi su ekologija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 05 16, 20:01)
Berods jie nieko bendro neturi su ekologija ax.gif


O kaip su natūralumu? Man labai patinka dušo valiklis Frosch, Grape vadinasi, rašo, kad iš vynuogių sulčių. Labai gerai išbalina tarpelius tarp plytelių ir pačias plyteles. Aš kažkaip galvoju, kad jis natūralus. Gal kas išmanantis chemiją pakomentuotų?


Ir dar vieno patarimo reikia ax.gif Kaip išvalyti "ilgo plauko" sintetinį kilimą natūraliom priemonėm. Jis ir dėmėtas šiek tiek (valiau Vanich kilimams, bet vistiek iki galo neišvalė, kitą dėmę su Ringuvos dėmių purškikliu - irgi ne iki galo:(
Tai dėl tų dėmių, aš kaip ir susitaikiau, bet kaip šiaip man jį išvalyti neplaunant, kad tie susukti siūlai neišsileistų?
Atsakyti
froch neturi jokio ekosertifikato. nemanau, kad jie natūralūs, tiesiog tarp kitų ingredientų turbūt yra ir natūralių.
o apie tokius kilimus tai pasakysiu gal kiek kategoriškai - daiktai turi tarnauti žmonėms, o ne žmonės daiktams. jei daikto neįmanoma paprastai išvalyti išskalbiant ar išsiurbiant, aš tokį daiktą tiesiog mesčiau lauk ir tiek. gyvenimas per trumpas, kad jį švaistyt tokiems absurdams, kaip šveitimai, skalbimai rankomis ir pan. (juolab kad ir rezultatas trumpalaikis, gan greit vėl turi kartot tą pačią procedūrą). mano aplinkoj daiktai yra kiek įmanoma labiau funkcionalūs, tai ir neprireikia jokių spec priemonių jų aptarnavimui.
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2010 04 23, 11:39)
Labas rytas.
Turiu klausima: kuom keiciate dezodorantus/ rutuliukus/ tepaliukus pazastims nuo prakaito? Zinau, kad yra tie mineraliniai akmenukai (ar kazkaip kitaip vadinasi), bet ar ju sudetys yra tikrai naturalios? g.gif
Aciu  uz atsakyma 4u.gif

Akmenukai, kaip buvo rašyta, yra natūralūs. Bet man jie turi vieną minusą - juos būtinai reikia drėkinti prieš tepant, taigi kriauklė visada turi būti šalia, o tai nevisada patogu. Todėl ekstra atvejams turiu nusipirkusi šitą - čia tas pats mineralas, tik ištirpintas.
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 05 17, 15:25)
o apie tokius kilimus tai pasakysiu gal kiek kategoriškai - daiktai turi tarnauti žmonėms, o ne žmonės daiktams. jei daikto neįmanoma paprastai išvalyti išskalbiant ar išsiurbiant, aš tokį daiktą tiesiog mesčiau lauk ir tiek. gyvenimas per trumpas, kad jį švaistyt tokiems absurdams, kaip šveitimai, skalbimai rankomis ir pan. (juolab kad ir rezultatas trumpalaikis, gan greit vėl turi kartot tą pačią procedūrą). mano aplinkoj daiktai yra kiek įmanoma labiau funkcionalūs, tai ir neprireikia jokių spec priemonių jų aptarnavimui.


Pasisakėte kaip mano vyras tongue.gif O kaip gi jaukumas, šiluma ir grožis g.gif Man jau geriau daugiau padirbėti, bet kad jaukiau būtų. Bet, kaip sakoma, kiekvienam savo.
Aš tik norėjau patarimo, gal kas turi panašų kilimą ir jį kažkaip be chemijos valo ax.gif Bandysiu barstyti sodą ir siurbti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2010 05 17, 16:52)
Aš tik norėjau patarimo

Jei kilimas šviesus - žmonės sako, kad saulė balina.
Tai jei skalbinius išbalina - gal ir kilimą g.gif
Atsakyti