Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

Aš naudoju Thai kristalą. Nežinau, kiek ten jo tepti reikia, kad tik metams užtenka.. Man atrodo, kad jis visai nemažėja, na gal vos vos rolleyes.gif Naudoju jau metus, tai jis beveik kaip naujas..
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 04 23, 19:40)
Aš naudoju Thai kristalą. Nežinau, kiek ten jo tepti reikia, kad tik metams užtenka.. Man atrodo, kad jis visai nemažėja, na gal vos vos  rolleyes.gif Naudoju jau metus, tai jis beveik kaip naujas..

Man tas pats biggrin.gif , atrodo uzteks 3 metam tai tikrai, o kainuoja 20 litu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 04 23, 21:30)
Man tas pats biggrin.gif , atrodo uzteks 3 metam tai tikrai, o kainuoja 20 litu bigsmile.gif


thumbup.gif tai va.. nors čia sutaupom.. biggrin.gif
Atsakyti
Anksčiau esu skaičius, kad Thai mineraluose yra aliumio, tik jis didesnėse molekulėse nei gali įsiskverbti per odą ax.gif
Atsakyti
Labai dekoju visoms uz atsakymus aciuks.gif
Pirksiu akmenuka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2010 04 23, 22:16)
Anksčiau esu skaičius, kad Thai mineraluose yra aliumio, tik jis didesnėse molekulėse nei gali įsiskverbti per odą ax.gif

Taip yra, nes naudojamas mineralas aliuminio amonio sulfatas, dar kitaip vadinamas amonio alūnu. Tai natūralus produktas.
O dėl taupumo, tai juk priklauso kokio dydžio tas akmenėlis, jei bus mažesnis, tai ir susinaudos greičiau.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 03 14, 17:28)
aš irgi riebalus išvalau popierine servetėle..  biggrin.gif 
Tefloninės nesveika...  schmoll.gif bet nežinau kuo pakeisti...  rolleyes.gif


Green pan keptuvės su ekologiška danga.

QUOTE(Bagdoncikas @ 2010 04 23, 11:39)
Labas rytas.
Turiu klausima: kuom keiciate dezodorantus/ rutuliukus/ tepaliukus pazastims nuo prakaito? Zinau, kad yra tie mineraliniai akmenukai (ar kazkaip kitaip vadinasi), bet ar ju sudetys yra tikrai naturalios? g.gif
Aciu  uz atsakyma 4u.gif


Mineraliniai akmenukai thumbup.gif . Apsaugo tikrai geriau nei visokie cheminiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,

gal kuri nors zino kuo galima dezinfekuoti pavirsius? Labiausiai domina galima mediniu pavirsiu dezinfekcija, isigijome naudota vaikiska lovyte, labai noreciau jau kazkuo pavalyti, bet chemijos naudoti nesinori... ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Snake @ 2010 04 27, 17:20)
Sveikutes,

gal kuri nors zino kuo galima dezinfekuoti pavirsius? Labiausiai domina galima mediniu pavirsiu dezinfekcija, isigijome naudota vaikiska lovyte, labai noreciau jau kazkuo pavalyti, bet chemijos naudoti nesinori...  ax.gif  rolleyes.gif

Pati nenaudoju, bet paieškojau interneto platybėse, tai yra toks, toks, toks ar toks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Snake @ 2010 04 27, 17:20)
Sveikutes,

gal kuri nors zino kuo galima dezinfekuoti pavirsius? Labiausiai domina galima mediniu pavirsiu dezinfekcija, isigijome naudota vaikiska lovyte, labai noreciau jau kazkuo pavalyti, bet chemijos naudoti nesinori...  ax.gif  rolleyes.gif


Kažkada buvau perskaičiusi pediatro pasiūlymą vaikišką lovytę pervalyti ramunėlių arbata. Neaišku tik, kiek ji ten dezinfekuotų g.gif ... Vandenilio peroksidas, spiritas bigsmile.gif Paprasčiausiai galima ūkišku muilu perplauti, nebūtina gi jos steriliai dezinfekuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Snake @ 2010 04 27, 17:20)
Sveikutes,

gal kuri nors zino kuo galima dezinfekuoti pavirsius? Labiausiai domina galima mediniu pavirsiu dezinfekcija, isigijome naudota vaikiska lovyte, labai noreciau jau kazkuo pavalyti, bet chemijos naudoti nesinori...  ax.gif  rolleyes.gif

Gal nestipriu sodos tirpalu g.gif
Atsakyti
Kazkada per Svaros misija yra rode, kaip pavirsius, kad atrodytu naujesni, itryne perpjauta citrina. Manau, kad ir cia citrina padetu.
Atsakyti