Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(wilike @ 2010 03 14, 14:02)
tai gal keptuve kokia riebala traukianti  g.gif  as ir kepu blynus, karbonadus ir t.t.  pirma riebalus isvalau su popierinem servetelem, ismetu o likuti isplaunu su karstu vandeniu. Jeigu buna kas prikepe pamerkiu trumpam. irgi teflonine keptuve  g.gif
o jeigu cirinos rugsti pabandyti, ji riebalus skaido  rolleyes.gif


keptuvė tefloninė.. biggrin.gif
Ką tik teko riebaluotą skardą plauti. Prieš tai buvau išpylusi riebalus, užpylus vandeniu, kad atmirktų, tačiau be indų ploviklio nelabai įsivaizduoju kaip ją būčiau išplovusi.. rolleyes.gif
Atsakyti
As pirmoj eilej isvalau is keptuves riebalus su popieriniais ranksluosciais thumbup.gif , tai tada ir to ploviklio tik lasiuko bereik. Kazkur skaiciau, kad isplovus keptuve, ja patept nauju aliejum, kad ji nestovetu sausa, o vat cia tai nezinau kiek teisybes g.gif
Teflonines keptuves lyg nesveika g.gif
Atsakyti
aš irgi riebalus išvalau popierine servetėle.. biggrin.gif
Tefloninės nesveika... schmoll.gif bet nežinau kuo pakeisti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 03 14, 16:28)
Tefloninės nesveika...  schmoll.gif bet nežinau kuo pakeisti...  rolleyes.gif

Ieskom biggrin.gif
As kazkokiu valikliu stipriu pripurskaiu i gera keptuve, palaikiau puse dienos ir sugadinau, jau ismesta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava @ 2010 03 14, 16:23)
As pirmoj eilej isvalau is keptuves riebalus su popieriniais ranksluosciais thumbup.gif , tai tada ir to ploviklio tik lasiuko bereik. Kazkur skaiciau, kad isplovus keptuve, ja patept nauju aliejum, kad ji nestovetu sausa, o vat cia tai nezinau kiek teisybes g.gif
Teflonines keptuves lyg nesveika g.gif

del uzpildymo aliejum teisybe drinks_cheers.gif tik jo nereikia ten begales vos truputi kad susivilgytu visos sieneles.
man teflonine kol kas pirmoj vietoj, ant kitokios niekas nesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2010 03 14, 13:02)
tai gal keptuve kokia riebala traukianti  g.gif  as ir kepu blynus, karbonadus ir t.t.  pirma riebalus isvalau su popierinem servetelem, ismetu o likuti isplaunu su karstu vandeniu. Jeigu buna kas prikepe pamerkiu trumpam. irgi teflonine keptuve  g.gif


Lygiai taip pat darau, viskas būna ok, man irgi ploviklis tam ne itin reikalingas rolleyes.gif

QUOTE(rytorasa @ 2010 03 14, 16:28)
Tefloninės nesveika...  schmoll.gif bet nežinau kuo pakeisti...  rolleyes.gif


Senos geros špižinės keptuvės, elementarios metalinės, taip pat akmens masės arba titano keramika mirksiukas.gif

QUOTE(wilike @ 2010 03 14, 17:33)
man teflonine kol kas pirmoj vietoj, ant kitokios niekas nesigauna  doh.gif


Turiu titano keramikos keptuvę, savo savybėmis labai panaši į tefloninę, tik kad nėra kenksminga ir beveik nebijo braižymų. Internete informacijos apie pačias keptuves, gamintojus ir kainas pilna, pasiskaitinėk mirksiukas.gif
Atsakyti
O kuo valote minkstus baldus - fotelius, sofas..?
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 03 19, 13:52)
O kuo valote minkstus baldus - fotelius, sofas..?

Cia jau reikia tema perskaityti. Kazkur tikrai buvo parasyta... g.gif Bet kadangi tuo metu man tai buvo neaktualu, tai neisiminiau blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Turiu klausima: kuom keiciate dezodorantus/ rutuliukus/ tepaliukus pazastims nuo prakaito? Zinau, kad yra tie mineraliniai akmenukai (ar kazkaip kitaip vadinasi), bet ar ju sudetys yra tikrai naturalios? g.gif
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2010 04 23, 11:39)
Labas rytas.
Turiu klausima: kuom keiciate dezodorantus/ rutuliukus/ tepaliukus pazastims nuo prakaito? Zinau, kad yra tie mineraliniai akmenukai (ar kazkaip kitaip vadinasi), bet ar ju sudetys yra tikrai naturalios? g.gif
Aciu  uz atsakyma 4u.gif

Skaiciau kazkada forume, bandziau ir pati Laimo vaisiu, bet kazkaip nepatiko man jo kvapas, jauciausi tokia visa prakaituota. Naudojau Sante rutulini bekvapi, nelabai patiko, dabar ECOVER toki kaip kristalini daznokai tepti reikia.
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2010 04 23, 11:39)
Labas rytas.
Turiu klausima: kuom keiciate dezodorantus/ rutuliukus/ tepaliukus pazastims nuo prakaito? Zinau, kad yra tie mineraliniai akmenukai (ar kazkaip kitaip vadinasi), bet ar ju sudetys yra tikrai naturalios? g.gif
Aciu  uz atsakyma 4u.gif


Grožio ir kosmetikos subforme yra natūralios kosmetikos tema, taip pat ir apie dezodorantus, ten prašom ieškot informacijos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagdoncikas @ 2010 04 23, 11:39)
Labas rytas.
Turiu klausima: kuom keiciate dezodorantus/ rutuliukus/ tepaliukus pazastims nuo prakaito? Zinau, kad yra tie mineraliniai akmenukai (ar kazkaip kitaip vadinasi), bet ar ju sudetys yra tikrai naturalios? g.gif
Aciu  uz atsakyma 4u.gif

Dezodoruojamieji mineralai – tai gamtos produktas – susikristalizavusios natūralios mineralinės druskos (amonio alūnas). Jose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, aliejų, emulgatorių ar kvapų.
Tolimuosiuose Rytuose, Tailande, kur randami mineralų klodai, žmonės nuo senų senovės mineralus naudojo kaip dezodorantą, kad kūno kvapas būtų gaivus.
Šiandien mes siūlome gražiai nušlifuotą mineralą, kaip patikimą, natūralią apsaugos priemonę nuo nemalonaus prakaito kvapo.
EFEKTYVŪS... 3 kartus efektyvesni už kitus dezodorantus. Nėra kvepalų, emulgatorių ar alkoholio. Dezodoruojamieji mineralai - tai natūralių mineralinių druskų kristalai, susiformavę gamtoje.
PAPRASTA VARTOTI... sudrėkinę mineralą, paprasčiausiai patepkite juo, švariai nuplautas labiausiai prakaituojančias kūno vietas. Dezodoruojamasis mineralas ant odos paviršiaus palieka nematomą ir nejuntamą apsauginį sluoksnį, kuris stabdo prakaito kvapą sukeliančių bakterijų atsiradimą.
EKONOMIŠKA... Vienas dezodoruojamasis mineralas tolygus 12 dezodoruojamųjų purškalų. Vieno mineralo gabalėlio užtenka visiems metams.
Šie dezodoruojamieji mineralai - puiki higienos priemonė visai šeimai. Vieną kartą pasinaudoję Jūs suprasite, kodėl jie taip vertinami.
Aš naudoju, turiu pasakyti, kad prakaito kvapo tada nesijaučia. Minusas tik tas, kad šis dezodorantas tirpsta ir dažniausiai netolygiai ir vienodai, o taip pat dūžta kaip stiklas. Tad reik šiek tiek pasaugoti.
Atsakyti