Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(Saulužė @ 2009 10 26, 10:46)
Tai vat valgomosios sodos ir turbūt negalima dėt prie miltelių ?g.gif Aš kažkaip įsiminiau, kad dėmės tada dar sunkiau pasišalis,, pakomentuokit prašau 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Valgomoji soda tai NaHCO3, kalcinuota soda - Na2CO3. Tad gali būti, kad tas laisvasis vandenilis viską maišo, nes jis yra gana aktyvus ir linkęs prie ko nors prisijungti. Šiaip niekada nesidomėjau plačiau, kodėl taip skirtingai veikia.
Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 23, 17:45)
Na mane tai sitos abejones varo i nevilti.... Juk yra zenklinimas Euro gele doh.gif  Jei isaisketu, kad tai ne eko preke tai kaip tada pasitiketi visais kitais NE Maximos produktais, su siuo zenklinimu?
Ar jau cia kriminalai is vis ir Maxima be niekieno zinos spausdina ta zenkliuka -padirbineja ? Netikiu! Nu jau cia butu virsune!

Visos priemonės, kurios gauna eco label, yra registruojamos ir internete aš neradau, kad ši priemonė būtų registruota. Žmogus, kuris atsakingas už eco label Lietuvoje, taip pat neturi tokių žinių, todėl pasiūlė kreiptis tiesiai į Lenkiją, kur neva yra išduotas šis leidimas. Tačiau jie neatsako, bent kol kas.
Eco label yra išduodamas ne įmonei, o kiekvienam produktui atskirai.
Šiaip gali būti, kad ne Maxima kalta, o ta lenkų įmonė, kuri šiaip jau gamina vieną eko produktą. Kol kas nepulkim nieko kaltinti, kol dar ne viskas aišku.
Atsakyti
QUOTE(sandraspo @ 2009 10 25, 22:56)
4u.gif Aš naudoju valymo priemones iš "Amway", ten tikrai ekologiškos priemonės.Viena universaliausių priemonių Loc,su šia priemone net gėles gali laistyti, labai gerai išvalo dušo stiklus. smile.gif


tikrai? tongue.gif kas jums taip sakė? platintoja?
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2009 10 26, 10:49)
tikrai? tongue.gif kas jums taip sakė? platintoja?

Gal galėtumėte pagrįsti kodėl ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 26, 12:04)
Gal galėtumėte pagrįsti kodėl ne? g.gif

Todel, kad tai nera ekologiskos prekes smile.gif
Va radau tokia istrauka , is straipsio" Zaliasis ( smegunu) plovimas", mazdaug nupasakoja esme:
"AmWay (American Way) produktai – kvazireliginiais pagrindais paremta tinklinė prekybos sistema, platinama atskirų “prekybos agentų” (dealerių), kurie taip pat yra ir vartotojai (ir įsitraukę į tikslines potencialių vartotojų grupes). Vilniuje tai plėtojama. Produktams (kosmetinės ir valymo priemonės) sukuriami nebūti dalykai, kabinamos “ekologiškos” ir “nekenksmingos” prekės žodinės etiketės – iliuzijos išsisklaido, pažiūrėjus į sudėtį, kuri niekuo nesiskiria nuo, pvz. Fairy. Toks verslo modelis kritikuotinas, tačiau daug kur pateikiamas kaip sėkmingo marketingo pavyzdys"
As pati turiu tik viena priemone, mama nupirko...( vat reikes sudeti paskaityti) smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 26, 11:22)
Todel, kad tai nera ekologiskos prekes smile.gif
Va radau tokia istrauka , is straipsio" Zaliasis ( smegunu) plovimas", mazdaug nupasakoja esme:
"AmWay (American Way) produktai – kvazireliginiais pagrindais paremta tinklinė prekybos sistema, platinama atskirų “prekybos agentų” (dealerių), kurie taip pat yra ir vartotojai (ir įsitraukę į tikslines potencialių vartotojų grupes). Vilniuje tai plėtojama. Produktams (kosmetinės ir valymo priemonės) sukuriami nebūti dalykai, kabinamos “ekologiškos” ir “nekenksmingos” prekės žodinės etiketės – iliuzijos išsisklaido, pažiūrėjus į sudėtį, kuri niekuo nesiskiria nuo, pvz. Fairy. Toks verslo modelis kritikuotinas, tačiau daug kur pateikiamas kaip sėkmingo marketingo pavyzdys"
As pati turiu tik viena priemone, mama nupirko...( vat reikes sudeti paskaityti) smile.gif

Panos, vakar kažkodėl pamaniau, kad apie Almawin eina kalba doh.gif Turbūt perkaitusi galva buvo biggrin.gif Sutinku su tavimi Diva:) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 26 spalio 2009 - 11:28
QUOTE(ernesin @ 2009 10 26, 12:28)
Panos, vakar kažkodėl pamaniau, kad apie Almawin eina kalba doh.gif Turbūt perkaitusi galva buvo biggrin.gif  Sutinku su tavimi Diva:) drinks_cheers.gif

laugh.gif Aj, as tai sakau, kol dar namus randu kur pareiti, tai viskas gerai! Nes irgi perkaitus galva, o del AmWay tai normalus klausymas- taip, kaip brukama info apie jos ekologiskuma, naturaluma ir t.t. galima tikrai susimaisyti... Tik daznai net patys platintojai nesusigaudo ka platina ir net sudeciu nezino.Niekas nesako, gal tai ir geros priemones, bet jei kalbam ne apie eko .
Atsakyti
smile.gif Aš iš Anway naudoju priemones jau 10 m.dar Lietuvoje nebuvo tiek paplitusi ši priemone, išbandyta šimtus kartų,nei kvapo cpecifinio,nei rankas griaužia.Nei aš platinu nei ka, mano visai darbas su tuo nesusejas.Papraščiausiai geros kaikurios priemonės ir tiek jas naudoju daug metų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 26, 11:37)
laugh.gif Aj, as tai sakau, kol dar namus randu kur pareiti, tai viskas gerai! 
Nes irgi perkaitus galva, o del AmWay tai normalus klausymas- taip, kaip brukama info apie jos ekologiskuma, naturaluma ir t.t. galima tikrai susimaisyti...

lotuliukas.gif
Manau jog kartais specialiai būna sukurti panašūs pavadinimai, kad suklaidintų nepatyrusiu pirkėjus gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 26, 12:37)
Tik daznai net patys platintojai nesusigaudo ka platina ir net sudeciu nezino

drinks_cheers.gif mano draugaitę prikabino Amway,, nu tai klapsi gražuolė akytėm, sako nenori ekologiškų miltelių lotuliukas.gif pirmiausia tai ten patiems platintojams praplauna smegenėles doh.gif

QUOTE(sandraspo @ 2009 10 26, 13:43)
smile.gif Aš iš Anway naudoju priemones jau 10 m.dar Lietuvoje nebuvo tiek paplitusi ši priemone, išbandyta šimtus kartų,nei kvapo cpecifinio,nei rankas griaužia.Nei aš platinu nei ka, mano visai darbas su tuo nesusejas.Papraščiausiai geros kaikurios priemonės ir tiek jas naudoju daug metų. smile.gif

Nieks ir neapkaltino lyg 4u.gif tiesiog čia ekologiškas forumas, o tai ką jūs giriat tai ne eko priemonės schmoll.gif
Papildyta:
pikkolo, dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
o man naturalios valymo priemones nepatinka vien tik del to kad nieko normaliai neisvalo schmoll.gif
Atsakyti
Pažvelkit kokį postą aptikau... ką manot g.gif man vis gi atrodo, kad truputėlis neturėtų pakenkt, bet verčia susimastyt g.gif

QUOTE(Smaika @ 2009 10 30, 19:31)
Ar jus apsiraminsit su ta citrinos rugstim?!?!Jokiu budu jos negalima pilti nei i bugna nei stalciuka blink.gif Vyras turi gera pazistama meistra,be to ir pats daug nusimano ir paremontuoja daug ka namams ir kitiems,tai iki siol saiposi kai sudadinau gumas-noredama buti labai protinga,jo nepaklausiau,o paklausiau tokio meistro,kuris remontuoja masinas ir pardavineja padevetas...Vyras  sako:nepamirsk ir sitai ipilti citrinos rugsties lotuliukas.gif
Dabar turiu nauja skalbimo masina,tai aiskiai parasyta,kad nukalkinimui negalima naudoti jokiu rugsciu.Retkarciais reikia tuscia praskalbti 95 laipsniu temperaturoj su skalbimo milteliais,o jei pas jus labai kietas vanduo-dazniau prasukti su nukalkinimo priemone 95 laipsniu(irgi tuscia)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 01 lapkričio 2009 - 00:05
Aš tai jau tikrai neišdrįsčiau pilt acto ar kitos rūgšties į skalbiankę ar indų plovimo mašiną schmoll.gif aš jau geriau retą kartą su Calgonu tuščią skalbiankę pravarysiu... Čia kaip visur, kiek meistrų tiek nuomonių ax.gif

O dėl amway ar gndl ir kitų pan. produktų, tai man susidarė toks jausmas, kad jūs ne kiek produktus peikiat, kiek pačią prekybos sistemą doh.gif Mane tai galit kalt prie sienos, bet man visų pirma produktai turi būti nekenksmingi man (pagal sudėtį tikrai nesiorientuoju ir net nesistengiu apkraut smegeninės, o t.y. kad man negraužtų akių, nedirgintų odos ir uoslės, kad nuo skalbinių minkštiklio nekvepėtų (smirdėtų)visi namai), tada jie bus mažiau kenksmingi ir aplinkai, bet svarbiausia, tos priemonės turi patenkint lūkesčius ir pasiekt rezultatų....
taip, kad naudodama ir amway ir gndl ir norwex ir www.draugiskasvara. lt produktus atsirenku pačius man tinkamiausius produktus, įvertindama ir kainos ir kokybės santykį, ir tikrai nesu beprotė ar patikli pirkėja, kuriai praplautos smegenys ax.gif ir žinoma, didelis dėkui jums, nes čia tikrai randu daug naudingos informacijos 4u.gif
Atsakyti