Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(Silwer @ 2006 03 20, 10:46)
Bandziau valyti ''nakleikes'' su aliejum -man nenuvale blink.gif  Gal priklauso nuo ''nakleikes'' ir kokiu aliejum valai  g.gif

Pats geriausias valiklis tokiom "nakleikem" - acetonas, tik prieš valant patikrink ar nepakenks daiktui, nuo kurio valai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anabelle @ 2006 03 20, 14:01)
Pats geriausias valiklis tokiom "nakleikem" - acetonas, tik prieš valant patikrink ar nepakenks daiktui, nuo kurio valai bigsmile.gif

Aciu -pabandysiu!
Atsakyti
Aš tai klijų likučius valau su degtine bigsmile.gif . Tinka viskas, kas yra spiritiniu pagrindu ir jokių dėmių nelieka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2006 03 20, 00:17)
kiek tos citrinos rūgšties reikėtų įpilti į skalbimo mašiną?

Meistras sakė 300g. Tik reikia atjungti pradinį skalavimą, pradėti nuo pagindinio skalbimo.
Atsakyti
QUOTE(Silwer @ 2006 03 20, 09:46)
Bandziau valyti ''nakleikes'' su aliejum -man nenuvale blink.gif  Gal priklauso nuo ''nakleikes'' ir kokiu aliejum valai  g.gif

Aš tai fenu pašildau "nakleikes" ir po to lengvai nusiima. Nuo šilumos klijai atšoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrė @ 2006 03 20, 18:58)
Meistras sakė 300g. Tik reikia atjungti pradinį skalavimą, pradėti nuo pagindinio skalbimo.


ačiū. savaitgaly bandysiu.
Atsakyti
O kaip su actu ir soda valyti vamzdzius-ka pirmiausia pilti ,kiek laikyti?
Atsakyti
QUOTE(Silwer @ 2006 03 20, 09:46)
Bandziau valyti ''nakleikes'' su aliejum -man nenuvale blink.gif  Gal priklauso nuo ''nakleikes'' ir kokiu aliejum valai  g.gif


Man visokiu rusiu klijams, etiketems nuimti geriausiai veikia WD-40 (na, ne visai naturalus, bet veikia bigsmile.gif ) Kas nezinot, vyriuku pasiklauskit - toks purskiamas tepalas. Tik po to reikia riebala nuplauti su kuo nors kitu ax.gif
Atsakyti
Jei netinka acto kvapas tai naudokite citrinos rugsti vietoje jo. As taip jau senokai savo virduli atgaivinu, jokio kvapo nebuna.
Dar girdejau, kad i citrinu rugsti panasi nukalkinimo priemone yra coca-cola, bet pati nebandziau.
Atsakyti
QUOTE(Ija @ 2006 03 30, 23:02)
Jei netinka acto kvapas tai naudokite citrinos rugsti vietoje jo. As taip jau senokai savo virduli atgaivinu, jokio kvapo nebuna.
Dar girdejau, kad i citrinu rugsti panasi nukalkinimo priemone yra coca-cola, bet pati nebandziau.


Coca cola išvis turėtų būti universali valymo priemonė. Štai su permanentiniu markeriu pripaišiau ant baltos lentos (supainiojau netyčia markerius blush2.gif ), pasiėmiau coca colos ir gražiausiai nusivalė. Sako, kad ir papuošalus galima taip išvalyti. Prieš Velykų valymąsi reikės užsipirkti eksperimentui ir išsiaiškinti, ką iš tiesų ji išvalo biggrin.gif



Atsakyti
Patarkit kaip nuvalyti smarkiai pridegusi lygintuva g.gif
Atsakyti
QUOTE(AurelijaJ @ 2006 04 14, 14:55)
Patarkit kaip nuvalyti smarkiai pridegusi lygintuva g.gif

Ant lyginimo lentos patiesk popieriaus lapą (ne laikraštį geriau) ir pabarstyk nemažai stambios druskos. Įkaitintu lygintuvu "palygink" ją, gerokai spausdama. Turėtų padėt, nors priklauso nuo to, kaip smarkiai pridegęs tavo lygintuvas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dincikas: 14 balandžio 2006 - 21:40