Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(Saulužė @ 2009 09 01, 11:12)
user posted image

Vakar kalbėjau kaip tik su inspektore dėl šių Maximos priemonių. Tai sakė, kad reikalas kol kas nebaigtas, nes niekaip negauna patvirtinimo ar tai ekologiškos priemonės ar ne. Jie netgi išsiuntė raštą į Lenkiją, kad šie patvirtintų, bet kol kas jokio atsakymo. Kai bus kokių papildomų žinių vėl informuosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 23 spalio 2009 - 14:05
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 23, 15:05)
Vakar kalbėjau kaip tik su inspektore dėl šių Maximos priemonių. Tai sakė, kad reikalas kol kas nebaigtas, nes niekaip negauna patvirtinimo ar tai ekologiškos priemonės ar ne. Jie netgi išsiuntė raštą į Lenkiją, kad šie patvirtintų, bet kol kas jokio atsakymo. Kai bus kokių papildomų žinių vėl informuosiu.

Na mane tai sitos abejones varo i nevilti.... Juk yra zenklinimas Euro gele doh.gif Jei isaisketu, kad tai ne eko preke tai kaip tada pasitiketi visais kitais NE Maximos produktais, su siuo zenklinimu?
Ar jau cia kriminalai is vis ir Maxima be niekieno zinos spausdina ta zenkliuka -padirbineja ? Netikiu! Nu jau cia butu virsune!
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 23, 17:45)
Na mane tai sitos abejones varo i nevilti.... Juk yra zenklinimas Euro gele doh.gif  Jei isaisketu, kad tai ne eko preke tai kaip tada pasitiketi visais kitais NE Maximos produktais, su siuo zenklinimu?
Ar jau cia kriminalai is vis ir Maxima be niekieno zinos spausdina ta zenkliuka -padirbineja ? Netikiu! Nu jau cia butu virsune!

tas pats ir su Neutral produktais, turi gulbės ženklą, o sudėtis baisi bash.gif
Reikia visada atidžiai skaityti sudėtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 10 23, 18:29)
tas pats ir su Neutral produktais, turi gulbės ženklą, o sudėtis baisi bash.gif
Reikia visada atidžiai skaityti sudėtis 4u.gif

Zinau, man tai jau automatiskai paemus preke akys i sudeti krypsta, tik siaip liudna ,kad taip ... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 10 23, 19:42)
Zinau, man tai jau automatiskai paemus preke akys i sudeti krypsta, tik siaip liudna ,kad taip  ... unsure.gif

Tavo tiesa, rodos moki normalius pinigus, tai norėtųsi nebesukti tam galvos, bet deja, kai kurie sukčiaudami bando geresnius pinigus užsidirbti. Ant Neutral originalios sudėties netgi lietuvišką lipduką su nepilna sudėtimi užklijuoja gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 23, 15:05)
Kai bus kokių papildomų žinių vėl informuosiu.

Oi dėkui Tau labai 4u.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 10 23, 18:29)
Reikia visada atidžiai skaityti sudėtis 4u.gif

Gerai jeigu ją iš viso randi lotuliukas.gif
Papildyta:
Bet tai viršūnė bus, jei tyliai dings iš lentynų... reiškias negalima pasitikėt gėlės ženklu unsure.gif nu bet gal per pesimistiškai, dar nieks neaišku rolleyes.gif
Atsakyti
ar muilo riesutus skalbimui bandet?
Atsakyti
QUOTE(maivava @ 2009 10 24, 17:38)
ar muilo riesutus skalbimui bandet?

4u.gif tik juos ir naudojam
4u.gif sveikos ,
šaunu, kad atsisakote chemijos ir renkatės, ką naudoti.. 4u.gif bet, jei kam įdomu, galiu pasidalinti info apie visiškai natūralias priemones, kurias aš jau keletą metų naudoju savo buityje 4u.gif vienžo, baisiai stebinu pas mus užėjusius svečius tuom, kad namie nėra indų ploviklio ar oro gaiviklio lotuliukas.gif užėjus į WC visada siūlau užsidegti smilkalą biggrin.gif taigi :
Kepimo soda: švelni abrazyvinė valymo priemonė, ir gali gerokai mažiau nei pirktiniai valikliai braižyti paviršius. Soda lengvai absorbuoja kvapus ir yra rekomenduojama naudoti šaldytuve. Pridegusius puodus ar skardas išvalysite į juos gausiai pribėrę sodos, įpylę šiek tiek vandens ir pakaitinę. Viskas užputoja ir nuputoja. Ir vietoj indų ploviklio naudokite sodą. Riebalus gerai pašalina ir garstyčių milteliai.
Citrinų sultys: Citrinos rūgštis naudojama kaip švelnus baliklis vilnos ir celiuliozės pluoštui. Ji gali pašalinti šviežias nestiprias geležies rūdžių dėmes, tačiau yra neefektyvi įsisenėjusių dėmių valymui.
Druska gali būti naudojama kaip abrazyvas valymui, tačiau ji gali subraižyti kai kurios metalus ir plastmasę.Keliais šaukštais druskos galite sėkmingai pakeisti skalbinių minkštiklį: sūriame vandenyje išskalautų skalbinių spalvos atgis, jie bus minkšti ir purūs.Su skalbimo milteliais galite įberti ir sodos. Ji ne tik minkština vandenį, bet dar ir balina.Kad balti skalbiniai būtų kaip nauji, galima skalbiant į skalbimo mašiną įdėti citrinos žievę. Kvepės ir bus išbalinti.
Actas pašalina ploną riebalų sluoksnį nuo paviršių, tačiau išės marmurinį paviršių. Baltasis actas yra saugus naudoti visiems neblunkantiems audiniams, tačiau ne medvilnei ir linui.
Kriauklių vamzdžiams atkimšti reikės po lygiai: puodelio geriamosios sodos, puodelio druskos ir puodelio acto. Visų pirma į sausą kriauklę suberkite sodą, paskiau druską ir supilkite actą. Palaukite 15 minučių ir praplaukite verdančiu vandeniu.
Langų valiklis :Vandenį ir actą 1:1 supilkite į purkštuvą 4u.gif
ne naujiena visa tai, bet gal kuriai pravers ax.gif
Atsakyti
4u.gif Aš naudoju valymo priemones iš "Amway", ten tikrai ekologiškos priemonės.Viena universaliausių priemonių Loc,su šia priemone net gėles gali laistyti, labai gerai išvalo dušo stiklus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Favorites @ 2009 10 25, 19:13)
Keliais šaukštais druskos galite sėkmingai pakeisti skalbinių minkštiklį: sūriame vandenyje išskalautų skalbinių spalvos atgis, jie bus minkšti ir purūs.Su skalbimo milteliais galite įberti ir sodos. Ji ne tik minkština vandenį, bet dar ir balina.Kad balti skalbiniai būtų kaip nauji, galima skalbiant į skalbimo mašiną įdėti citrinos žievę. Kvepės ir bus išbalinti.

Ačiū 4u.gif bandysim 4u.gif o kas liečia sodą tai ar ne pikkolo [jei klystu tai laabai atsiprašau blush2.gif ] yra komentavusi, kad sodos geriau nedėt prie miltelių unsure.gif

QUOTE(sandraspo @ 2009 10 25, 22:56)
4u.gif Aš naudoju valymo priemones iš "Amway", ten tikrai ekologiškos priemonės.

Ach jo tongue.gif

-----------------------

O kaip man fainai nai nai biggrin.gif vyras išvalė vonią su citrinos pusele bigsmile.gif mūsų senučiukė, tai valė du kart,, o kvapas wub.gif ir valymas ir oro gaiviklis skanus biggrin.gif paskiau dar kriauklę virtuvėj išsivaliau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 10 25, 23:49)
Ačiū 4u.gif bandysim 4u.gif o kas liečia sodą tai ar ne pikkolo [jei klystu tai laabai atsiprašau blush2.gif ] yra komentavusi, kad sodos geriau nedėt prie miltelių unsure.gif

schmoll.gif Soda (natrio karbonatas) netgi įeina į skalbimo miltelių sudėtį: ji minkština vandenį (tiesa, gana prastai), taip pat sukuria šarminę terpę, kurioje būtent ir vyksta skalbimas. Bet ne valgomoji, o kalcinuota soda.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 26, 10:30)
schmoll.gif Soda (natrio karbonatas) netgi įeina į skalbimo miltelių sudėtį: ji minkština vandenį (tiesa, gana prastai), taip pat sukuria šarminę terpę, kurioje būtent ir vyksta skalbimas. Bet ne valgomoji, o kalcinuota soda.

Tai vat valgomosios sodos ir turbūt negalima dėt prie miltelių ?g.gif Aš kažkaip įsiminiau, kad dėmės tada dar sunkiau pasišalis,, pakomentuokit prašau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti