Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(pikkolo @ 2009 08 17, 10:40)

Aš va tokį turiu tualetų valiklį, tai jau vien aprašymas neatitinka, rašo tiršta želė, o pas mane bėga tikrai kaip vandenukas... sudėties net nerašo... lenkiškas... tai pasitikėjimo nelabai duoda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 08 24, 09:19)
Aš va tokį turiu tualetų valiklį, tai jau vien aprašymas neatitinka, rašo tiršta želė, o pas mane bėga tikrai kaip vandenukas... sudėties net nerašo... lenkiškas... tai pasitikėjimo nelabai duoda rolleyes.gif

Pati nemaciau, bet raso, kad produktai pazymeti Euro gele.. Tai negi visiskai negalima net tuom pasitiketi? verysad.gif
Atsakyti
Esu WC valiklį kažkada pirkus, bet kad kvapas doh.gif , kažkaip kilo įtarimas, ar jis tikrai ekologiškas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 24, 09:29)
Pati nemaciau, bet raso, kad produktai pazymeti Euro gele.. Tai negi visiskai negalima net tuom pasitiketi? verysad.gif

Taip, yra gėlė smile.gif nu bet kodėl nerašo sudėties?? valstybinė paslaptis gal lotuliukas.gif kvapas toks nosį riečiantis, bet jei čia ekologija, tai kentėt galima rolleyes.gif ir valo prastai, bent jau mano senučiuką, bet gal su viskuom susitaikyčiau, bet kad sudėtis neparašyta tai vat pykstu ir nesinori daugiau pirkt, blizginsiu su druska bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 08 24, 16:32)
Taip, yra gėlė smile.gif nu bet kodėl nerašo sudėties?? valstybinė paslaptis gal lotuliukas.gif kvapas toks nosį riečiantis, bet jei čia ekologija, tai kentėt galima rolleyes.gif ir valo prastai, bent jau mano senučiuką, bet gal su viskuom susitaikyčiau, bet kad sudėtis neparašyta tai vat pykstu ir nesinori daugiau pirkt, blizginsiu su druska bigsmile.gif

pirkau tokį indų ploviklį, man taip pat kvapas labai nepatiko schmoll.gif Kaip fairy tik be citrinos kvapo
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 08 24, 16:32)
Taip, yra gėlė smile.gif nu bet kodėl nerašo sudėties?? valstybinė paslaptis gal lotuliukas.gif kvapas toks nosį riečiantis, bet jei čia ekologija, tai kentėt galima rolleyes.gif ir valo prastai, bent jau mano senučiuką, bet gal su viskuom susitaikyčiau, bet kad sudėtis neparašyta tai vat pykstu ir nesinori daugiau pirkt, blizginsiu su druska bigsmile.gif

O kodėl galvojat, kad jei ekologiškas tai turi rožėm kvepėti? Kai būsiu Maximoj, pažiūrėsiu sudėtį, bent jau ant indų ploviklio tai tikrai rašo.
Šiaip tai visi valikliai skirti valyti nuo kalkių yra daugiausiai acto rūgšties pagrindu, tik į ekologiškus nededa jokių kvapų, kad užmušti tą kvapą. O acto kvapo aš pakęst negaliu.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 25, 08:27)
O kodėl galvojat, kad jei ekologiškas tai turi rožėm kvepėti? Kai būsiu Maximoj, pažiūrėsiu sudėtį, bent jau ant indų ploviklio tai tikrai rašo.
Šiaip tai visi valikliai skirti valyti nuo kalkių yra daugiausiai acto rūgšties pagrindu, tik į ekologiškus nededa jokių kvapų, kad užmušti tą kvapą. O acto kvapo aš pakęst negaliu.

Tai vat ir yra toks, rūgštelės ar pan. kvapas smile.gif gi rašiau kad kentėt galima, nepatinka tas, kad rašo, kad ekologiškas, draugiškas aplinkai, o sudėties nėr... pavakare įmesiu nufotkintą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 25, 08:27)
O kodėl galvojat, kad jei ekologiškas tai turi rožėm kvepėti? Kai būsiu Maximoj, pažiūrėsiu sudėtį, bent jau ant indų ploviklio tai tikrai rašo.
Šiaip tai visi valikliai skirti valyti nuo kalkių yra daugiausiai acto rūgšties pagrindu, tik į ekologiškus nededa jokių kvapų, kad užmušti tą kvapą. O acto kvapo aš pakęst negaliu.

apžiurėjau indų ploviklį iš visų pusių - neradau sudeties sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 08 27, 10:39)
apžiurėjau indų ploviklį iš visų pusių - neradau sudeties sad.gif

nu sakau kad čia valstybinė paslaptis turbūt lotuliukas.gif vis nenufotkinu doh.gif
Atsakyti
Nežinau, aš tai Maximoj esančiai tipo ekologiškais produktais tikrai netikiu... Man regis, geriau jau rinkti sproduktą tie kuriuo dirbama ir specializuojamasi...

Nežinau aš ten per daug jokių gudrybių, kaip tą ekologiją atpažint, bet pasirinkau GNLD produktus. Įsigijau LDC lengvo valymo priemonę, tai man ji virtuvėj nepamainoma: ir indams, ir rankoms, ir dar kaitlentę puikiai nuvalė.

Pasidomėkit www.GNLDproduktai.lt, juo labiau, kad produktai nėra brangūs, nes jų kiekis yra didžiulis - man to indų ploviklio turėtų 4 metams užtekt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodkrantė: 27 rugpjūčio 2009 - 09:53
QUOTE(Juodkrantė @ 2009 08 27, 10:52)
Nežinau, aš tai Maximoj esančiai tipo ekologiškais produktais tikrai netikiu... Man regis, geriau jau rinkti sproduktą tie kuriuo dirbama ir specializuojamasi...

Nežinau aš ten per daug jokių gudrybių, kaip tą ekologiją atpažint, bet pasirinkau GNLD produktus. Įsigijau LDC lengvo valymo priemonę, tai man ji virtuvėj nepamainoma: ir indams, ir rankoms, ir dar kaitlentę puikiai nuvalė.

Pasidomėkit www.GNLDproduktai.lt, juo labiau, kad produktai nėra brangūs, nes jų kiekis yra didžiulis - man to indų ploviklio turėtų 4 metams užtekt  lotuliukas.gif

O GNLD yra ekologiska produkcija? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 27 rugpjūčio 2009 - 14:39
QUOTE(Natuke @ 2009 08 27, 10:39)
apžiurėjau indų ploviklį iš visų pusių - neradau sudeties sad.gif

Dabar jau ir aš suabejojau, kad mačiau sudėtį g.gif Žiūrėjau kelis ekologiškus ploviklius ir matyt kažką sumaišiau. Kai būsiu Maximoj būtinai pažiūrėsiu.
Šiaip jei nėra sudėties, tai tokių produktų geriau nepirkti, nesvarbu ar yra gėlytė ar ne.
Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2009 08 27, 15:38)
O GNLD yra ekologiska produkcija?  g.gif

Tikrai ne. Ir sprendžiant pagal sudėtį, net iš tolo ekologiškumu nekvepia.
Skalbimo miltelių sudėtis:
sodium carbonate, sodium tripolyphosphate, sodium silicate, nonylphenol ethoxylate, sodium sulfate, carboxymethylcellulose, polyacrylate, optical brightener, biazyme, fragrance, color

Atsakyti