Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(gige252 @ 2009 05 28, 18:55)
as tai beveik pilna stalciuka pilu

Bet kad ir tie stalčiukai nevienodi, pvz. pas mano mamą stalčius dvigubai didesnis nei pas mane, nors mano skalbiankės tūris yra didesnis biggrin.gif reiks ir man jau prasivalyt, rudenį pirkom, tai kai pradeda bėgt vanduo, jau taip nosį užriečia blush2.gif ir prisimenu, kad reik pravalyt tik tada, kai pajuntu tą kvapą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juratelele @ 2009 05 28, 13:39)
Aisku, aciu smile.gif )) Reikes isbandyti smile.gif  Sakykit, prasau, o kiek Jus pilate rugsties? Siame skyrelyje radau labai idomius kiekius - nuo 1 valgomojo sauksto iki 500 g g.gif

Meistras minejo, kad 5kg. masinai uztenka 200g. ir butinai isjungus palaikyti, kad atmirktu.
Atsakyti
QUOTE(supersvocia @ 2009 05 29, 11:21)
Meistras minejo, kad 5kg. masinai uztenka 200g. ir butinai isjungus palaikyti, kad atmirktu.

išjungus tai kada -kai baigs tuščia suktis?
Atsakyti
ne, nu tikrai ne po "skalbimo" palaikyt, bet man irgi klausimas yra, kaip tada jūs išjungiat tą mašiną? tiesiai iš rozetės? g.gif nes sustabdžius mašiną pas mane iškart vandenį išsiurbia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2009 05 29, 13:34)
išjungus tai kada -kai baigs tuščia suktis?

As paciupinu stikla, kai jau buna labai karstas tiesiog isjungiu is rozetes 2-3 valandom. po to vel ijungiu.
Atsakyti
Arba paspaudus pauzę gal galima palaikyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 05 29, 21:37)
Arba paspaudus pauzę gal galima palaikyt g.gif

Pas kuria masina yra tokia funkcija -galima.
Atsakyti
Sveikos, mamos. Na, mane jau liudesys ima - masina perskalbta su citrinos rugstimi jau 5 kartus, o vis dar smirda verysad.gif Jau bijau ir rugstinti toliau, kad kokiu gumu nesuestu, ir vandens gaila, ir rezultato nera...
Gal dar yra kokiu variantu? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juratelele: 04 birželio 2009 - 19:08
QUOTE(Juratelele @ 2009 06 04, 20:07)
Sveikos, mamos. Na, mane jau liudesys ima - masina perskalbta su citrinos rugstimi jau 5 kartus, o vis dar smirda verysad.gif  Jau bijau ir rugstinti toliau, kad kokiu gumu nesuestu, ir vandens gaila, ir rezultato nera...
Gal dar yra kokiu variantu? ax.gif

O ar tikrai darėt ant aukščiausios temperatūros ir palaikėt g.gif keista šiaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juratelele @ 2009 06 04, 20:07)
Sveikos, mamos. Na, mane jau liudesys ima - masina perskalbta su citrinos rugstimi jau 5 kartus, o vis dar smirda verysad.gif  Jau bijau ir rugstinti toliau, kad kokiu gumu nesuestu, ir vandens gaila, ir rezultato nera...
Gal dar yra kokiu variantu? ax.gif


o mašinos apačioj esantį filtrą išvalėt? g.gif
Atsakyti
patarkit kaip išvalyti iš baldų gobeleno dėmes. Visokių valiklių išbandžiau, bet neišvalo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juratelele @ 2009 06 04, 20:07)
Sveikos, mamos. Na, mane jau liudesys ima - masina perskalbta su citrinos rugstimi jau 5 kartus, o vis dar smirda verysad.gif  Jau bijau ir rugstinti toliau, kad kokiu gumu nesuestu, ir vandens gaila, ir rezultato nera...
Gal dar yra kokiu variantu? ax.gif

Na keista tikrai. Nebent pas jus daug purvo prisikaupe buvo. Reikejo kuo ilgiau palaikyti isjungus masina ir butinai davesti iki auksciausios temperaturos.
Atsakyti