Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(Juratelele @ 2009 05 20, 11:38)
Laba diena, man kilo toks klausimas - o kaip jus patikrinate, kad kalkiu nera skalbimo masinoje? Juk neardysi masinos g.gif
Ir kiek tos citrinu rugsties reikia pilti vietoj skalbimo milteliu?
Dekoju uz pagalba smile.gif


500 g citrinos rugsties (pas mane pilni stalciukai gaunas) prasukti auksciausios temperaturos programa tuscia skalbianke. Patikrinti tai turbut nelabai ir imanoma, bet jei veikia ant virdulio - tai ir ant skalbiankes turetu veikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2009 05 20, 12:02)
500 g citrinos rugsties (pas mane pilni stalciukai gaunas) prasukti auksciausios temperaturos programa tuscia skalbianke. Patikrinti tai turbut nelabai ir imanoma, bet jei veikia ant virdulio - tai ir ant skalbiankes turetu veikti smile.gif


Aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes SM,
gal kas galetu pamacit patarimu. Duso kabinos vidines dureles nuseda kalkemis, kuo valyti? Gal zinote koki buda?
Paprasta chemija zinau kaip isvalyti, bet buna kad ir pirstines bei kauke nepadeda, juk reikia i kabina ilipti. doh.gif Prisiuostau...... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 05 22, 08:10)
Paprasta chemija zinau kaip isvalyti, bet buna kad ir pirstines bei kauke nepadeda, juk reikia i kabina ilipti.  doh.gif Prisiuostau...... doh.gif

Tai įsigyk bio valymo priemones, bent jau ne taip kenksminga bus. Tačiau, namuose turinčioms dušo kabinas, patarčiau naudoti kol kas vienintelę mano išbandytą pačią geriausią, efektyviausią, natūraliausią, nekenksmingiausią, pigiausią ir kitokią -iausią priemonę. Tiesiog nusipirkite guminį trumpos rankenėlės "nubrauktuką" ir kiekvieną kartą po nusiprausimo nubraukite dušo kabiną. Juk genialumas dažnai būna paprastume. Taigi, logiška, jog nesant kalkėto vandens - nelieka ir kalkių ant stiko ax.gif. Šis būdas šimtu procentu efektyvus - kalkės nesusidaro, taigi laikas nuo laiko dėl blizgesio ir pan. tereikia panaudoti bio valymo priemones ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMarija: 22 gegužės 2009 - 07:32
As irgi jokiu problemu neturiu su duso kabina, kalkemis ar pan. Senai jau visi ismokinti ir klausymu nekyla- po kiekvieno issimaudymo stebuklinga skudureli ( "Trend") i rankas ir issivalom! Net nereikia visiems.Ryte vistiek viens po kito maudytis- tai kas paskutinis ,tas isvalo ,vakare tas pats. Jokiu valikliu nenaudoju.Buna kad kai jau tvarkausi, plyteles valau ir t.t.- tai ir kabina tuo paciu, bet siaip kiekviena diena kabina svari ir blizga,o pas mane aplamai net ne matine, o skaidri visa ir stikline, ir nuo vienos sienos iki kitos, per visa ploti vonios...Kai dejausi visi sake- nuo siol vergausi siai kabinai! Ne velnio! biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena, reikia patarimo. Po to, kai supyliau citrinu rugsti i skalbimo masina ir praskalbiau auksciausia temp., masina pradejo smirdeti taip, kad atrodo ziurke joje nustipo. Kvapas neisnyksta net skalbiant doh.gif Zodziu, kosmaras verysad.gif
Gal yra kam taip buve? Kaip istaisyti klaida?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juratelele: 27 gegužės 2009 - 19:50
hmmm..... pas mus irgi iš sklabyklės keistas kvapas, bet ne toks žiaurus..... panašu,kad irgi po citrinos rūgšties atsirado. Gal su kokiu eteriniu aliejum praskalbt...
Atsakyti
Gal kartais ten tame skyriuke, kur renkasi visokie pukeliai ir t,t,, kas nors bus pasikaupe ir paruge. Isbandyk sitai, nes siaip nuo citrinos rugsties, kad toks kvapas butu tai abejoju, nebent jau ta skalbimo kasina buvo parudijus gerai ar dar kas nors. Siaip pilame visi ta citrinos rugsti ir nieko.
Atsakyti
QUOTE(Juratelele @ 2009 05 27, 20:49)
Laba diena, reikia patarimo. Po to, kai supyliau citrinu rugsti i skalbimo masina ir praskalbiau auksciausia temp., masina pradejo smirdeti taip, kad atrodo ziurke joje nustipo. Kvapas neisnyksta net skalbiant doh.gif  Zodziu, kosmaras verysad.gif
Gal yra kam taip buve? Kaip istaisyti klaida?

Kvapas atsiranda tada, kai skalbimo masinoje buna prisikaupe daug nesvarumu. Pas mane tai pat buvo ir ne karta. Reikia vel tai pat su citrinos rugstimi praskalbti. Kai pasiekiama auksciausia temperatura as isjungiu skalbimo masina ir palieku atmirkti 2-3val. Jei dar liks kvapas reiks ir vel kartoti. Pirma karta , kai taip su citrina atmirkiau ir labai smirdejo teko kartoti 3 kartus kol smarve dingo. Taip daryti man patare skalbimo masinu meistras.
Atsakyti
QUOTE(supersvocia @ 2009 05 28, 09:22)
Kvapas atsiranda tada, kai skalbimo masinoje buna prisikaupe daug nesvarumu.  Pas mane tai pat buvo ir ne karta. Reikia vel tai pat su citrinos rugstimi praskalbti. Kai pasiekiama auksciausia temperatura as isjungiu skalbimo masina ir palieku atmirkti 2-3val.  Jei dar liks kvapas reiks ir vel kartoti. Pirma karta , kai taip su citrina atmirkiau ir labai smirdejo teko kartoti 3 kartus kol smarve dingo. Taip daryti man patare skalbimo masinu meistras.


Aisku, aciu smile.gif )) Reikes isbandyti smile.gif Sakykit, prasau, o kiek Jus pilate rugsties? Siame skyrelyje radau labai idomius kiekius - nuo 1 valgomojo sauksto iki 500 g g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juratelele: 28 gegužės 2009 - 12:42
as tai beveik pilna stalciuka pilu
Atsakyti
Aciu, mergeliukes smile.gif Bandysiu ir parasysiu, kaip sekesi smile.gif
Atsakyti