Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(ei tu @ 2009 03 26, 22:41)
g.gif  kažin, ar tia kartu reiškia, kad lengviau nublizginti, ar visgi blizginti reikia tiek pat vargo, tik rezultatas geresnis  g.gif ?



tas budas su distiliuotu vandeniu liuks, kai naudoju nubrauktuva, nelieka jokiu dryziu, liuks gaunasi , nereikia nieko blizgint, nieko trinti, tik pries tai reikia gerai nusiplauti supaprastu vandeniuku, o tada jau tik perplauti su distiliuotu, man tai labai super ypatingai dideliems langams. thumbup.gif
Atsakyti
Labai geri patarimai 4u.gif
Atsakyti
Langams valyti taip pat puikiai tinka muilo riesutu valiklis thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas zinot ir bandet Rimi pasirodziusias MARINE buities priemones: plovikliai, sveitikliai, skalbikliai? Labai nebrangios.. Pauostinejau - be kvapu... Bet iskaityt apie jas kazkaip nieko nepavyko.. Nesuprantu as taip gerai tos sudeties.. Raso, kad kazkokiu anijoniniu pagrindu veikia.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2009 01 02, 13:52)
Laba diena, perskaiciau visa tema ir nelabai radau informacijos, tad gal patartumete kaip valyti naturalios baltos odos svetaines baldus?  rolleyes.gif
Aciu labai, jei kas patars.

Girdejau, kad balta oda gerai isvalo pienas 4u.gif
Atsakyti
sveikutes,
labai idomus patarimai, as esu alergiska visokiom valymo priemonem tai irgi stengiuosiu kuo maziau naudoti ju. nesenei atradau nebloga parduotuvite priemones thumbup.gif nei alergijos nuo ju nei kas, laiko uzima valimui mazai o ir ilgam uztenka
Atsakyti
QUOTE(snoopi @ 2009 04 07, 15:37)
sveikutes,
labai idomus patarimai, as esu alergiska visokiom valymo priemonem tai irgi stengiuosiu kuo maziau naudoti ju. nesenei atradau nebloga parduotuvite priemones  thumbup.gif nei alergijos nuo ju nei kas, laiko uzima valimui mazai o ir ilgam uztenka


o kas parašys kas per parduotuvytė, kur ją rasti ,asortimentas, kainos ir pan.? huh.gif
Atsakyti
Geriausios man valymo priemones yra: soda,actas ir rupi druska wub.gif
Atsakyti
as naudoju muilo riesutus. tai tikrai geras dalykas buiti. pasidariau universalu skysti, tai liuks koks dalykas. be to jis tikrai nealergizuoja smile.gif
Atsakyti
Ką tik išbandžiau virdulį išvalyti su actu bigsmile.gif Užviriau jame actą ir tikrai taip gražiai nuėmė visas susikaupusias kalkes bigsmile.gif Mesiu visus Cif`us šiukšlių dėžėn, jei pasitvirtins čia duoti patarimai thumbup.gif
Atsakyti
o kaip išvalyti pelėsį iš audinio unsure.gif su actu nesiseka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 04 23, 14:34)
o kaip išvalyti pelėsį iš audinio  unsure.gif su actu nesiseka  schmoll.gif

gal isbankyt ringuvos ukini muila su tulzin - man viska "isima" g.gif
Atsakyti