Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

Gal galit patarti, kaip atitirpdyt prisvilusi puoda?
Atsakyti
i prisvilusi inda ideti sauksta geriamosios sodos ipilti siektiek vandenuko ir virti ant nedideles ugnies apie 30min jei labai daug prisvile procedura kartoti
Atsakyti
Neseniai isgirdau toki receptuka kanalizacijos vamzdziams plauti: iberi i kanalizacijos vamzdi kalcinuotos arba geriamosios sodos (apie 0.5 pakelio), uzpili nedideliu kiekiu silto vandens ir ant virsaus acto (kiek negaila). Sako, kad gerai praplauna kanalizacijos vamzdzius, net geriau uz KURMI ir TIRET'a. Gal kas jau buvo isbandes si metoda? Ar galima ji naudot siuolaikiniams PVC vamzdziams? Neispus tu vamzdziu?
Atsakyti
kazkoks panasus receptas sioje temoje jau buvo vamzdynu valymui.
as naudoju ji, tik dar ir druskos nepagailiu, o vandeni pilu veliau, kai actas su soda pareaguoja, ir pilu karsta, uzvirinta - paskui ilgai ramu buna del uzsikimsimu profilaktikos thumbup.gif
vamzdziai pakol kas sveiki - nemanau, kad sitas budas valymo kenktu jiems labiau nei koks Kurmio valiklis schmoll.gif


QUOTE(Mamusik @ 2009 01 26, 18:51)
Neseniai isgirdau toki receptuka kanalizacijos vamzdziams plauti: iberi i kanalizacijos vamzdi kalcinuotos arba geriamosios sodos (apie 0.5 pakelio), uzpili nedideliu kiekiu silto vandens ir ant virsaus acto (kiek negaila). Sako, kad gerai praplauna kanalizacijos vamzdzius, net geriau uz KURMI ir TIRET'a. Gal kas jau buvo isbandes si metoda? Ar galima ji naudot siuolaikiniams PVC vamzdziams? Neispus tu vamzdziu?

Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2009 01 26, 18:51)
Neseniai isgirdau toki receptuka kanalizacijos vamzdziams plauti: iberi i kanalizacijos vamzdi kalcinuotos arba geriamosios sodos (apie 0.5 pakelio), uzpili nedideliu kiekiu silto vandens ir ant virsaus acto (kiek negaila). Sako, kad gerai praplauna kanalizacijos vamzdzius, net geriau uz KURMI ir TIRET'a. Gal kas jau buvo isbandes si metoda? Ar galima ji naudot siuolaikiniams PVC vamzdziams? Neispus tu vamzdziu?

As tai: soda kiek telpa, tada sauksteli citrinos rugsties na ir acto. Man vienas pazystamas santechnikas sake tik taip valyti ir grieztai ne visokiems KURMIAMS.
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2009 01 27, 16:28)
As tai: soda kiek telpa, tada sauksteli citrinos rugsties na ir acto. Man vienas pazystamas santechnikas sake tik taip valyti ir grieztai ne visokiems KURMIAMS.


Negalvojau, kad tiek daug sodos reikia... ax.gif
Atsakyti
io, ale su soda bėda ta, kad kartais ji man nebepadeda - tada tenka trauktis jaunojo santechniko rinkinuką ir ištraukti plaukų kaltūnus iš vamzdžių doh.gif čia vonia. o virtuvėj tai ir dantų krapštukų esu radusi vamzdžius prasiardžiusi fool.gif
tai po to tenka profilaktiškai šeimyną apstaugti ir pagrasinti, kad kitą kartą patys turės į vamzdį lįsti - čia irgi natūrali priemonė vamzdžių švarai palaikyti laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 20, 09:09)
io, ale su soda bėda ta, kad kartais ji man nebepadeda - tada tenka trauktis jaunojo santechniko rinkinuką ir ištraukti plaukų kaltūnus iš vamzdžių  doh.gif  čia vonia. o virtuvėj tai ir dantų krapštukų esu radusi vamzdžius prasiardžiusi fool.gif
tai po to tenka profilaktiškai šeimyną apstaugti ir pagrasinti, kad kitą kartą patys turės į vamzdį lįsti - čia irgi natūrali priemonė vamzdžių švarai palaikyti  laugh.gif



lotuliukas.gif thumbup.gif
na su plaukais tai panasia problema turiu doh.gif vonioj idejau plastmasini "sieteli", toki pat ir virtuveje. Ir kaskart po galvos plovimo plaukus surenku. Nes jau nera nieko baisiau kaip tie plauku kaltunai vamzdziuose doh.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif aciu uz labai gerus patarimus kai prireiks tikrai pasianudosiu ax.gif
Atsakyti
kad langai blizgetu reikia, juos ispradziu nuplauti su paprastu vandeniu, po to perplauti su distiliuotu vandeniu , nu zinokit zerete zeri langiukai
Atsakyti
QUOTE(saulele xs @ 2009 03 25, 14:23)
kad langai blizgetu reikia, juos ispradziu nuplauti su paprastu vandeniu,  po to perplauti su distiliuotu vandeniu , nu zinokit zerete zeri langiukai

Dar į vandenį įpylus šaukštelį acto sako labai blizga, nors valiau taip veidrodžius tai niekuo nesiskiria valymas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulele xs @ 2009 03 25, 15:23)
kad langai blizgetu reikia, juos ispradziu nuplauti su paprastu vandeniu,  po to perplauti su distiliuotu vandeniu , nu zinokit zerete zeri langiukai

g.gif kažin, ar tia kartu reiškia, kad lengviau nublizginti, ar visgi blizginti reikia tiek pat vargo, tik rezultatas geresnis g.gif ?
Atsakyti