Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

Apie ta kosele su actu, ukiniu muilu ir soda, super visai neseniai tokius riebalus nuo plyteliu nuvaliau kad net zagtelejau, stai jums ir visokie cif bei kitos bjaurastys edancios sveikata nors actas rankeles tiesa irgi pagrauzia rolleyes.gif
Atsakyti
o gal kas žinot kaip reikia nuvalyti nuo plastikinių langų rėmo, prilipusias juosteles, kurios būna priklijuotos prie naujo lango?
Atsakyti
viena karta acto koncentrata uzviriau virdulyje tai visos geles iskarto nuleipo ir namai po to dar kokias geras tris dienas dvoke....
Atsakyti
O jei su ta muilo, sodos ir acto košele iššveisčiau plastikinę vonią, ar nesugadinčiau paviršiaus?
Atsakyti
Visokias "nakleikes" gerai nuima aliejus. Sušlapini aliejum skudurėlį ir valai.Langam gal nelabai šis mano patarimas,liks po to riebūs rėmai,bet kai reikia nuimt kainas ar visokius priklijuotus užrašus nuo daiktų tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 02 27, 16:47)
Visokias "nakleikes" gerai nuima aliejus. Sušlapini aliejum skudurėlį ir valai.Langam gal nelabai šis mano patarimas,liks po to riebūs rėmai,bet kai reikia nuimt kainas ar visokius priklijuotus užrašus nuo daiktų tai  thumbup.gif



4u.gif ačiū vistiek idėja, kurią tikrai reiksišbandyti, nes tie geltoni ploteliai nekaip atrodo ant balto rėmo smile.gif
Atsakyti
man is svaros misijos labai patiko patarimas sienoms plauti... sumaisai soda su vandeniu (pasidarai kosyte) ir valai... rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
dėkui ugniaplauke už nuostabią temą ir ypač už straipsnį.O" švaros misijoje "irgi galima daug gerų patarimų išgirsti 4u.gif
Atsakyti
Patarimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Būtinai išbandysiu bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Ingrė @ 2006 02 20, 18:24)
Su citrinos rūgštim valyti sk. mašiną mano anytai patarė meistras. Tai jau išbandytas dalykas. Ir aš taip valiau. O kas dėl Calgon, tai meistras sakė, jei neturi kur dėt pinigų tai gali pirkti. Naudos iš jo jokios, gali būti net blogiau. Calgon iš kalkių padaro košę ir taip gali sudegti kaitinimo elementas.

O tu skalbdama tos citrinos rūgšties pili kartu su skalbimo milteliais ar ar be skalbinių praplauni? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jole @ 2006 03 17, 23:39)
O tu skalbdama tos citrinos rūgšties pili kartu su skalbimo milteliais ar ar be skalbinių praplauni? g.gif

Aš įpilu į tuščią mašiną ir paleidžiu ant karščiausios temperatūros. 4u.gif
Atsakyti
kiek tos citrinos rūgšties reikėtų įpilti į skalbimo mašiną?
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 02 27, 16:47)
Visokias "nakleikes" gerai nuima aliejus. Sušlapini aliejum skudurėlį ir valai.Langam gal nelabai šis mano patarimas,liks po to riebūs rėmai,bet kai reikia nuimt kainas ar visokius priklijuotus užrašus nuo daiktų tai  thumbup.gif

Bandziau valyti ''nakleikes'' su aliejum -man nenuvale blink.gif Gal priklauso nuo ''nakleikes'' ir kokiu aliejum valai g.gif
Atsakyti