Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(Ingrė @ 2006 02 20, 18:24)
Su citrinos rūgštim valyti sk. mašiną mano anytai patarė meistras. Tai jau išbandytas dalykas. Ir aš taip valiau. O kas dėl Calgon, tai meistras sakė, jei neturi kur dėt pinigų tai gali pirkti. Naudos iš jo jokios, gali būti net blogiau. Calgon iš kalkių padaro košę ir taip gali sudegti kaitinimo elementas.


maciau savo akimis kaip pussesere taip vale skalbimo masina, kazkaip suabejojau, nors sake kad jai meistras taip patare. bet ziuriu ne viena sako kad gerai, tai reiks ir man bandyti smile.gif arba meistrai bando pelnytis is patikliu seimininkiu, kad po to daugiau taisymo jiems butu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2009 01 12, 11:33)
kalkės tikrai niekur neišgaruoja, jos yra kietosios vandens dalelės. Gali pilti pro ką tik nori, jų nesumažės, nebent vandenį filtruosime per filtrus, kurie tas daleles ir sulaiko. Kaip jau buvo minėta garuoja chloras... mirksiukas.gif


tai kokio dar velnio tame vandenyje yra???? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
A, chloras biggrin.gif ot susipainiojau. Reiskias cia jau saves itikinimas leme jog virduly maziau kalkes rinkosi biggrin.gif

Tai visgi kokio rugstingumo acta naudojat? Ar nera skirtumo?
Atsakyti
QUOTE(samyy @ 2009 01 14, 21:31)
A, chloras biggrin.gif ot susipainiojau. Reiskias cia jau saves itikinimas leme jog virduly maziau kalkes rinkosi biggrin.gif

Tai visgi kokio rugstingumo acta naudojat? Ar nera skirtumo?

As perku 9%, balta. Virduliams ir skalbimo masinai nukalkinti naudoju citrinos rugsti.
Atsakyti
O gal kuri pasidalins, kaip ekologiskai pasalinti rudis ?. . Arba naturalias priemones, arba ir pirktines (valiklius kokius). Vonioj vanduo labai ''rudas'', o tarkim mano megstamas vonios valiklis rodos tas Sonet nelabai nuvalo...
Gal ka bandet ? .. g.gif
Atsakyti
Laba,
Gal galetumet kas patarti kaip reikia isplauti porcelianinius puodelius nuo kavos, viska isbandziau, net nebezinau su kuo plauti. Gerti nemalonu, o ismesti gaila nes labai grazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shaita @ 2009 01 16, 10:45)
Laba,
Gal galetumet kas patarti kaip reikia isplauti porcelianinius puodelius nuo kavos, viska isbandziau, net nebezinau su kuo plauti. Gerti nemalonu, o ismesti gaila nes labai grazus smile.gif


O valgomąją sodą ar bandei?
Atsakyti
gal kartais kurios turit ideju kaip isbalint rubus, pasidalinkit ax.gif 4u.gif ne visus galima virint, turim geru firmu rubeliu baltu ir jie jau pradeda prarast spalva, nezinau ka daryt, gal kartais soda galima i skalbino masina pilt? g.gif
Atsakyti
Gal yra mūsų tarpe chemikių. Ar sodos ir acto mišinys labai kenksmingas gamtai. Na tarim jei išpiltum jo likučius į lietaus nuotekų sistemą?
Atsakyti
QUOTE(Daivuliukas @ 2009 01 17, 20:26)
gal kartais kurios turit ideju kaip isbalint rubus, pasidalinkit ax.gif  4u.gif ne visus galima virint, turim geru firmu rubeliu baltu ir jie jau pradeda prarast spalva, nezinau ka daryt, gal kartais soda galima i skalbino masina pilt? g.gif


man viena pažįstama sakė, kad skalbdama beria gerą saują rupios druskos be jodo, atseit skalbiniai geriau išsiskalbia, o balti būna baltesni. bet aš pati nebandžiau baltų skalbt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2009 01 17, 12:13)
O valgomąją sodą ar bandei?

thumbup.gif as ja ir arbatos nuosedas nuo puoduku sekmingai naikinu. Beje, gal jau buvo kalbeta, neskaiciau visos temos, soda galima naudoti ir virykles valymui. mirksiukas.gif
Papildyta:
Labai gera laida How clean is your house? daug praktisku ir ekologisku valymo priemoniu joje galima pritaikyti musu gyvenime (anglu kalba) mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi siulyciau soda.
Atsakyti
Tai nejau sodos ir acto misinys kenksmingas aplinkai?
Atsakyti