Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(satanele @ 2009 01 01, 20:49)
Noreciau jusu noumones ,apie indu plovikli "Fire",girdejau kad kenksmimgas  g.gif

Taip "Fairy"
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2008 12 30, 12:20)
Dabar indaplovei naudoju Calgon tabletes (nes nieko nesu macius indaplovems naturalaus), patarkit ka galima naturalaus naudoti vietoj calgon. Labai noriu pereiti prie naturaliu priemoniu.


nagi yra Ama win naturalios tabletes ir plovimo priemonė indaplovei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 01 02, 16:21)
Taip "Fairy"



Kaip ir visi kiti plovikliai iš naftos, kenkia gamtai ir reikia daugybę kartų nuskalauti, kad nepatektų į žmogaus organizmą.
Papildyta:
QUOTE(Laukine25 @ 2009 01 02, 12:52)
Laba diena, perskaiciau visa tema ir nelabai radau informacijos, tad gal patartumete kaip valyti naturalios baltos odos svetaines baldus?  rolleyes.gif
Aciu labai, jei kas patars.


Manau sėkmingai išvalytum su Almawin apelsinų valikliu.
Atsakyti
GAL ZINOT SU KUO GALETU ISVALYTI VASKA APSIPYLIAU SAVO KELNES O DABAR NEBEISGALVOJU KAIP ISVALYTI doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 05, 10:45)
GAL ZINOT SU KUO GALETU ISVALYTI VASKA APSIPYLIAU SAVO KELNES O DABAR NEBEISGALVOJU KAIP ISVALYTI doh.gif


Kažkur buvau išskaičius, kad reikia uždėti popierinį rankšluostį ar servetėlę ir palyginti. Na sėkmės, parašyk kaip seksis 4u.gif
nors gal pirmiau aplašink kokį skudurą ir pabandyk ant jo išvalyt, kad dar labiau kelnių nesugadintum
Atsakyti
Sakykit, gal bandėt, ar su apelsinų aliejaus valikliu kramtoma guma iš drabužio išsivalo?
Atsakyti
Sveikos, gal kas bandetsita WC kvapo naikintoja?

http://www.sveikipro...d...98&id=18651
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 01 05, 12:26)
Kažkur buvau išskaičius, kad reikia uždėti popierinį rankšluostį ar servetėlę ir palyginti. Na sėkmės, parašyk kaip seksis  4u.gif
nors gal pirmiau aplašink kokį skudurą ir pabandyk ant jo išvalyt, kad dar labiau kelnių nesugadintum

Šis būdas su pop. servetėle ar tuolet. pop. tikrai veiksmingas. Buvau kažkada palaidine su vašku sulašinus, tai laabai sėkmingai servetėlės sugėrė vašką, servetėles keičiau tol, kol ant palaidinės neliko nėi dėmelės vaško thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2009 01 05, 13:50)
Sakykit, gal bandėt, ar su apelsinų aliejaus valikliu kramtoma guma iš drabužio išsivalo?


Kažką girdėjau, kad susitepus kramtoma guma drabužį reikia įkišti į šaldymo kamerą kažkuriam laikui, tada turetu lengvai nusikrapštyt. Paieškokit daugiau info google, gal rasit, nes internete tai skaičiau.
Atsakyti
Norint, kad virdulyje reciau kauptusi kalkes, patariu vandeni pilti pro dusa. Na pas mane virtuves krane yra perjungimas i ta duso srove, kaip ir problemu nera. Tai tikrai reciau kalkeja virdulys. Turiu akvariuma, tai pilant ar keiciant vandeni taip pat patariama pilti vandeni duso srove, nes tada speja isgaruot dalis kalkiu, ar kazkas tokio smile.gif

ir dar norejau paklaust. kokios rusies acta naudojate? na kad ir tualetui ar plyteles valyti? obuoliu? ar ta baltaji? kokio rugstingumo turetu buti?
Atsakyti
QUOTE(samyy @ 2009 01 11, 22:49)
Norint, kad virdulyje reciau kauptusi kalkes, patariu vandeni pilti pro dusa. Na pas mane virtuves krane yra perjungimas i ta duso srove, kaip ir problemu nera. Tai tikrai reciau kalkeja virdulys. Turiu akvariuma, tai pilant ar keiciant vandeni taip pat patariama pilti vandeni duso srove, nes tada speja isgaruot dalis kalkiu, ar kazkas tokio smile.gif



panašu į placebo efekta...
akvariumui vandenį piltį per dušą rekomenduojama, kad išgaruotų chloras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(samyy @ 2009 01 11, 23:49)
Norint, kad virdulyje reciau kauptusi kalkes, patariu vandeni pilti pro dusa. Na pas mane virtuves krane yra perjungimas i ta duso srove, kaip ir problemu nera. Tai tikrai reciau kalkeja virdulys. Turiu akvariuma, tai pilant ar keiciant vandeni taip pat patariama pilti vandeni duso srove, nes tada speja isgaruot dalis kalkiu, ar kazkas tokio smile.gif




kalkės tikrai niekur neišgaruoja, jos yra kietosios vandens dalelės. Gali pilti pro ką tik nori, jų nesumažės, nebent vandenį filtruosime per filtrus, kurie tas daleles ir sulaiko. Kaip jau buvo minėta garuoja chloras... mirksiukas.gif
Atsakyti