Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(Cila @ 2008 10 04, 12:20)
Sveikos  4u.gif
Gal pagelbesit, nes nezinau, ka daryt... Viena nakti katinas primyzo i man batus. Ir dabar tokia smarve!  doh.gif  Bandziau as juos valyt, plaut, dziovint, purskiau ivairiais kvepalais - nepadejo... O batukai grazus, odiniai su zomsu, nedaug nesioti, kazkaip  gaila juos ismest dabar... Gal zinot, kaip galima butu panaikint ta slykstu kvapa?...  ax.gif


Gal AlmaWin apelsinų aliejaus valklis padėtų? g.gif Jis labai gerai naikina kvapus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 10 04, 12:57)
Gal AlmaWin apelsinų aliejaus valklis padėtų?  g.gif Jis labai gerai naikina kvapus  4u.gif


Dekui 4u.gif Reiks paieskot, gal rasiu... smile.gif
Atsakyti
Zemiau nurodyta knyga, kurioje pateikiama net 500 sodos panaudojimo budu!
Keletas is ju:

===============
“Baking Soda: Over 500 Fabulous, Fun, and Frugal Uses You’ve Probably Never Thought of” offers a plethora of ideas using for baking soda with babies and throughout your house. The book is chock full of ways to replace potentially toxic mainstream products and expensive green cleaners with simple baking soda solutions. The list below is compiled from the book’s section on caring for babies and children.

Diaper rash treatment. Generously dilute baking soda with water and gently sponge onto baby’s skin to neutralize the acidity of urine.

Baby bath. Skip the bubbly stuff, and add a few tablespoons of baking soda to baby’s bathwater to soften the skin.

Bath toys. If you have bath toys that are prone to mildew or mold, sprinkle them with a bit of baking soda every now and then. It will prevent the green stuff from growing on junior’s rubber ducky.

Cradle cap treatment. Make a paste of baking soda and add a bit of baby oil. Then gently work the mixture into baby’s scalp and carefully rinse.

Deodorizer for baby bottles and nipples. Soak baby them overnight in hot water and a half of a box baking soda.

Cleanser for baby’s room. Rather than using harsh chemicals, just mix baking soda and water to clean cribs, bassinets, and the changing table.

Diaper deodorizer. Whether you add it to your load of cloth diapers, dump it into your diaper pail, or sprinkle it into your wet bag on the go, baking soda can make cloth diapering infinitely less smelly.
=========

Patiko paskutinis is ju - kaip sauskelnes dezodoruojanti priemone, reikes isbandyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me_gustas_tu: 05 lapkričio 2008 - 11:03
Labas merginos.
Nezinau ka daryti - nauji metaliniu pavirsiumi maisytuvai baigia prarasti grozi - visi pradeda pasidengti dememis mersvai rusvomis. Kalkiu nuosedos neturetu buti- nes yra sudetas filtras. O valymas muilu ir sausinimas nepadeda.
Gal galite pagelbet - dar tik 3 men kaip naudojames, o atrodo tikrai jau ne kaip verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(indre0123 @ 2008 11 13, 15:28)
Labas merginos.
Nezinau ka daryti - nauji metaliniu pavirsiumi maisytuvai baigia prarasti grozi - visi pradeda pasidengti dememis mersvai rusvomis. Kalkiu nuosedos neturetu buti- nes yra sudetas filtras. O valymas muilu ir sausinimas nepadeda.
Gal galite pagelbet - dar tik 3 men kaip naudojames, o atrodo tikrai jau ne kaip verysad.gif .


Siulau Bio Stein, man jis geriausias valant metalinius pavirsius 4u.gif
user posted image
http://www.biostein.com/
Atsakyti
QUOTE(indre0123 @ 2008 11 13, 14:28)
Labas merginos.
Nezinau ka daryti - nauji metaliniu pavirsiumi maisytuvai baigia prarasti grozi - visi pradeda pasidengti dememis mersvai rusvomis. Kalkiu nuosedos neturetu buti- nes yra sudetas filtras. O valymas muilu ir sausinimas nepadeda.
Gal galite pagelbet - dar tik 3 men kaip naudojames, o atrodo tikrai jau ne kaip verysad.gif .

pabandyk su ekologišku deguonies balikliu pavalyt, turėtų padėt. ištepk, palik kuriam laikui, pašveisk ir nuplauk
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 11 13, 16:00)
Siulau Bio Stein, man jis geriausias valant metalinius pavirsius 4u.gif
user posted image
http://www.biostein.com/

Turiu 1 vnt pardavimui, jei kam reikia ax.gif
Atsakyti
o kokia kaina?

QUOTE(spiglys @ 2008 12 05, 12:20)
Turiu 1 vnt pardavimui, jei kam reikia ax.gif

Atsakyti
QUOTE(claries @ 2008 12 05, 11:22)
o kokia kaina?

Litexpo parodoje mokėjau 85 lt.Priedo gavau kempinėlę ir dovanų mikropluošto šluostę. Su visais priedais ir parduočiau 4u.gif
Atsakyti
vamzdynas buvo beviltiskai uzsikimses, nepadejo nei spec priemones pilamos i vamzdzius, pasinaudojau patarimu pacioj pirmoj zinutej - super suveike thumbup.gif aciuks.gif
Atsakyti
Tikrai dekui, tokia galybe geru patarimu , super! O del Calgono ,labai gerai atsimenu, kai mano chemijos mokytoja yra pasakius: to calgono reklamos mane juokina, net jei kiekviena karta po kilograma jo pilti, net tas kg nepadetu nuo kalkiu smile.gif
Atsakyti
KEISTAS, BET MAN SVARBUS KLAUSIMAS ALMAWIN APELSINŲ VALIKLIO IR KATINŲ SAVININKĖMS!
Noriu pirkti apelsinų valiklį AlmaWin - pagal aprašymus matau, kad tikrai vertingas ir universalus produktas. Ir kvapas man labai patiktų. Bet užduosiu gal keistoką klausimą toms, kurios jau turi jį ir katę/katiną. Nes jie žiauriai nemėgsta apelsinų kvapo. Kaip jūsų katė, neprotestuoja, kai išvalote juo namus? unsure.gif
Atsakyti