Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(bitė 11 @ 2008 09 03, 16:17)
na bandykit naudotis pigia chemija,be to jai ta produkcija būtų tokia bloga ir nesveika tai gal nebūtų naudojama 90 pasaulio šalių.be to į šią firmą įeina 4 pasaulyje žinomos ir patikrintos kompanijos.viena iš jų gamina natūralius vitaminus ir šiemet rėmė olimpinėse žaidynėse kelis pasaulio sportininkus.o dėl kainos tai aišku brangiau nei pur ar fayri,ar dar kokia ace.bet kaina tikrai atitinka kokybę,nes koncentratas,o tai reiškia,kad išeiga maža ir jų užtenka ilgam.bet kiekvieno teisė rinktis.

Gal pati busi Amway distribiutore?

As tai labai nusiviliau Amway produkcija po to kai siomis naturaliomis priemonemis sugadinau sau gyvenima beveik visam menesiui. I METAL CLEANER'i ieina fosforo rugstis, kuri suede man oda aplink nagus. Jei gerai pamenu pavadinima, i OFEN RINIGER'i (valiklis orkaitems) ieina sarmai. Ar tai naturalus valikliai? g.gif As tai jau tuo suabejojau. Vienintelis dalykas kuris man patiko tai L.O.C., tikrai thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mamusik @ 2008 09 03, 17:50)
Gal pati busi Amway distribiutore?

As tai labai nusiviliau Amway produkcija po to kai siomis naturaliomis priemonemis sugadinau sau gyvenima beveik visam menesiui. I METAL CLEANER'i ieina fosforo rugstis, kuri suede man oda aplink nagus. Jei gerai pamenu pavadinima, i OFEN RINIGER'i (valiklis orkaitems) ieina sarmai. Ar tai naturalus valikliai?  g.gif As tai jau tuo suabejojau. Vienintelis dalykas kuris man patiko tai L.O.C., tikrai  thumbup.gif .


se tau ,kad nori blink.gif o taip ta AMWAY visi dievina doh.gif
Atsakyti
sveikos,
taigi apsišarvavau ir aš ekologiškom valymo priemonėm biggrin.gif Pirmi pirkiniai iš AlmaWin.

Vonios valiklis - vertinu 10 balų. Nuėmė visus nešvarumus, dušas ir kriauklė blizga, o beto labai švariai nuvalė dušo kabinos dureles. Taupiai naudojasi.

Apelsinų aliejaus valiklis. Naudojamas visiems nešvarumams - tikrai galiu patvirtinti. Ir valo puikiai thumbup.gif O jau kvapas wub.gif

Taip pat dar įsigijau langams valyti (dar neišbandžiau), indams plauti (nuvalo riebalus net su lediniu vandeniu) bei skystą skalbimo priemonę baltiems ir spalvotiems audiniams (dėmių neteko plauti, bet skalbti rankomis tikrai malonu).


P.S. Gal kuri gali rekomenduoti priemonę plauti mašinai? Lyg yra iš Sonet. Gal kuri bandėte, kažin ar gerai vabzdžius nuplauna? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 09 03, 20:15)
sveikos,
taigi apsišarvavau ir aš ekologiškom valymo priemonėm biggrin.gif Pirmi pirkiniai iš AlmaWin.

Vonios valiklis - vertinu 10 balų. Nuėmė visus nešvarumus, dušas ir kriauklė blizga, o beto labai švariai nuvalė dušo kabinos dureles. Taupiai naudojasi.

Apelsinų aliejaus valiklis. Naudojamas visiems nešvarumams - tikrai galiu patvirtinti. Ir valo puikiai  thumbup.gif O jau kvapas wub.gif

Taip pat dar įsigijau langams valyti (dar neišbandžiau), indams plauti (nuvalo riebalus net su lediniu vandeniu) bei skystą skalbimo priemonę baltiems ir spalvotiems audiniams (dėmių neteko plauti, bet skalbti rankomis tikrai malonu).
P.S. Gal kuri gali rekomenduoti priemonę plauti mašinai? Lyg yra iš Sonet. Gal kuri bandėte, kažin ar gerai vabzdžius nuplauna? 4u.gif

Aš irgi turiu AlmaWin rinkinuką -
intensyvų valiklį, kurį naudoju įvairiems paviršiams, daugiausiai kriauklėms, labai gerai viską išvalo,
langų valiklį - nelabai daug dar naudojau, bet atrodo kad neblogas
tokią pačią skalbimo priemonę - naudoju mažylės drabužėliams, kurie nebūna labai stipriai sutepti, tai gerai išskalbia. Kaip būtų su rimtomis dėmėmis nežinau g.gif . A, berods kažkada ir baltus vyro marškinius su juo skalbiau, tai sakė lyg apykaklė liko pageltusi, nežinau ar čia susiję su skalbikliu ar ne unsure.gif .
Apelsinų aliejaus valiklį įsigijau tik praėjusį šeštadienį, nes anksčiau kai viską pirkau jo neturėjo. Na jis man irgi labai wub.gif . Kvapas toks natūralus, nepaliginti su tais cheminiais. Sakė jį galima ir ant rūbų ant dėmės užpilti prieš skalbiant.
Indų ploviklį rankomis plauti turiu Sonett. Pirkau jį, o ne AlmaWin dėl patogesnio kamštuko ax.gif . Kol kas turiu mažiuką buteliuką, bet kai jį pabaigsiu, pirksiu didelį buteliuką, jis kiek mačiau yra su dozatoriumi, tai dar patogiau.
Tiesa, turėjau dar AlmaWin kvepiantį skystį skalbiniams praskalauti, tai jis man nelabai... rolleyes.gif . Kažkaip nesinori, kad rūbai visą laiką citrusais kvepėtų.
Atsakyti
atsiprašau,gal ką ne taip parašiau,tikrai nieko nenorėjau įžeisti,tiesiog kai žmonės ieško gerų prekių ir visos dalinasi savo žiniom,tai pagalvojau,kad kam nors įdomu bus sužinot ir apie Amway ,nes daug čia ir kitų visai man negirdėtų firmų pavadinimų.jai kažką sudomino tai mielai ta informacija pasidalinčiau,nes pati išbandžiau ir žinau,kaip tai efektyvu.o dėl valiklio gėrimo,tai vėl gi trūksta informacijos,tai nereiškia,kad paėmei ir geri,o jai ir taip,tai vėl įrodo,kad jis nekenksmingas.nekenkia nei sveikatai,nei aplinkai.
Papildyta:
QUOTE(Mamusik @ 2008 09 03, 17:50)
Gal pati busi Amway distribiutore?

As tai labai nusiviliau Amway produkcija po to kai siomis naturaliomis priemonemis sugadinau sau gyvenima beveik visam menesiui. I METAL CLEANER'i ieina fosforo rugstis, kuri suede man oda aplink nagus. Jei gerai pamenu pavadinima, i OFEN RINIGER'i (valiklis orkaitems) ieina sarmai. Ar tai naturalus valikliai?  g.gif As tai jau tuo suabejojau. Vienintelis dalykas kuris man patiko tai L.O.C., tikrai  thumbup.gif .

taip,galiu paaiškinti,iš visos produkcijos tikrai žinau,kad orkaičių valiklyje yra chemijos,o kaip tu isivaizduoji tuos nuodiegulius nuvalyt,dėl to ir rekomenduojama naudoti pirštines.bet tu gi jo nenaudoji kiekvieną dieną,o tuose valikliuose kur reikalingi kasdieniniam tvarkymuisi tai chemijos nėra.bet vistiek smagu,kad bent vienas produktas tau patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 09 03, 22:35)
langų valiklį - nelabai daug dar naudojau, bet atrodo kad neblogas


man geriausiai langus mikropluošto šluotė valo, užtenka tik su vandeniu sudrėkinti ir po to sausa šluostės dalimi perbraukti. Nelieka jokių dryžių ar plėmų net prieš saulę valant.
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 09 03, 20:15)
sveikos,
taigi apsišarvavau ir aš ekologiškom valymo priemonėm biggrin.gif Pirmi pirkiniai iš AlmaWin.

Vonios valiklis - vertinu 10 balų. Nuėmė visus nešvarumus, dušas ir kriauklė blizga, o beto labai švariai nuvalė dušo kabinos dureles. Taupiai naudojasi.

Apelsinų aliejaus valiklis. Naudojamas visiems nešvarumams - tikrai galiu patvirtinti. Ir valo puikiai  thumbup.gif O jau kvapas wub.gif

Taip pat dar įsigijau langams valyti (dar neišbandžiau), indams plauti (nuvalo riebalus net su lediniu vandeniu) bei skystą skalbimo priemonę baltiems ir spalvotiems audiniams (dėmių neteko plauti, bet skalbti rankomis tikrai malonu).
P.S. Gal kuri gali rekomenduoti priemonę plauti mašinai? Lyg yra iš Sonet. Gal kuri bandėte, kažin ar gerai vabzdžius nuplauna? 4u.gif

atsiprašau,ar galima sužinot,kur įsigyti šitos produkcijos,ir kokios maždaug kainos?
Atsakyti
QUOTE(bitė 11 @ 2008 09 03, 23:01)
atsiprašau,ar galima sužinot,kur įsigyti šitos produkcijos,ir kokios maždaug kainos?


http://sanga.lt/
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 09 03, 21:35)
Apelsinų aliejaus valiklį įsigijau tik praėjusį šeštadienį, nes anksčiau kai viską pirkau jo neturėjo. Na jis man irgi labai  wub.gif . Kvapas toks natūralus, nepaliginti su tais cheminiais. Sakė jį galima ir ant rūbų ant dėmės užpilti prieš skalbiant.

man tai nelabai demes isvalo, pvz. nei vysniu, nei melyniu neisvale verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 09 03, 23:06)
man tai nelabai demes isvalo, pvz. nei vysniu, nei melyniu neisvale  verysad.gif


Mėlynių dėmę piene pamirkyk 4u.gif bent jau šviežias tai išima, senesnei gal ir nakties reikėtų
Atsakyti
QUOTE(bitė 11 @ 2008 09 03, 21:50)
atsiprašau,gal ką ne taip parašiau,tikrai nieko nenorėjau įžeisti,tiesiog kai žmonės ieško gerų prekių ir visos dalinasi savo žiniom,tai pagalvojau,kad kam nors įdomu bus sužinot ir apie Amway ,nes daug čia ir kitų visai man negirdėtų firmų pavadinimų.jai kažką sudomino tai mielai ta informacija pasidalinčiau,nes pati išbandžiau ir žinau,kaip tai efektyvu.o dėl valiklio gėrimo,tai vėl gi trūksta informacijos,tai nereiškia,kad paėmei ir geri,o jai ir taip,tai vėl įrodo,kad jis nekenksmingas.nekenkia nei sveikatai,nei aplinkai.
Papildyta:

taip,galiu paaiškinti,iš visos produkcijos tikrai žinau,kad orkaičių valiklyje yra chemijos,o kaip tu isivaizduoji tuos nuodiegulius nuvalyt,dėl to ir rekomenduojama naudoti pirštines.bet tu gi jo nenaudoji kiekvieną dieną,o tuose valikliuose kur reikalingi kasdieniniam tvarkymuisi tai chemijos nėra.bet vistiek smagu,kad bent vienas produktas tau patiko biggrin.gif


Tikiu, kad efektyvu, kaip ir daugybe, kitu firmu valikliu, bet tik AMWAY moka savo produkcija taip reklamuoti, kad besiklausantieji, tos reklamos apsala ir nebesugeba blaiviai mastyti. doh.gif
Prisipazinsiu budama AMWAY pristatyme, kur ejau, tik siaip pasiklausyti (vedesi mane gimimaite), ir jau zinojau, kad AMWAY nera ekologiska. Nu tikrai besiklausant liaupsiu ir pagyru AMWAY prokuktams, jau buvau suabejojusi - o gal... o gal tikrai cia viskas svaru... g.gif
Sitaip atidirbtas "smegenu plovimas" , pagirimas jiems uz tai tikrai , bet ne uz produkcija tongue.gif
P.s. visuose valikliuose , kuriuos reklamavo per pristatyma (ne tik orkaites valiklyje) yra chemijos ir lauryl sulfate'u, ir paraben'u, ir PEG'u ir visokiu kitokiu doh.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė 11 @ 2008 09 03, 15:17)
na bandykit naudotis pigia chemija,be to jai ta produkcija būtų tokia bloga ir nesveika tai gal nebūtų naudojama 90 pasaulio šalių.be to į šią firmą įeina 4 pasaulyje žinomos ir patikrintos kompanijos.viena iš jų gamina natūralius vitaminus ir šiemet rėmė olimpinėse žaidynėse kelis pasaulio sportininkus.o dėl kainos tai aišku brangiau nei pur ar fayri,ar dar kokia ace.bet kaina tikrai atitinka kokybę,nes koncentratas,o tai reiškia,kad išeiga maža ir jų užtenka ilgam.bet kiekvieno teisė rinktis.


Na baikit kisti cia ta Amway, sis skyrelis skirtas tik ekologiskoms priemonems blink.gif Amway neturi jokiu ekologiskumo sertifikatu, jei butu ekologiska, seniai juos turetu. O tie remimai niekam neidomus, dar vienas marketingo fintas. Tiek Fairiu, tiek Puru, tiek musu giriamomis ekologiskomis priemonemis prekiaujama daugiau nei 90 saliu, cia importo-eksporto reikalas, cia ne argumentas, kad produktas geras 4u.gif Verslininkai visada bando uzpildyti bet kokia rinkoje esancia nisa ir tai yra normalu.
O prie ko cia tas valikliu koncentratas??? Dauguma valikliu, tiek ekologiski, tiek neekologiski yra koncentruoti, siekiant patraukti pirkejus, koncentratai juk taupo laika, nereikia taip daznai lekti i parduotuve pirkt dar vienos pakuotes. Velgi ne argumentas, kad Amway geriau tongue.gif O kainos ir kokybes santykis visu produktu manau labai teisingas - tiek Ace, tiek Fairy, tiek Amway, tiek AlmaWin - uz atitinkama kaina - atitinkama preke tongue.gif 4u.gif
Atsakyti