Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

Paaiškinkite Jūs man, ne chemikei: ar soda ir actas - tai ne cheminis produktas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2008 08 19, 12:30)
Paaiškinkite Jūs man, ne chemikei: ar soda ir actas - tai ne cheminis produktas? g.gif

Aisku chemija, tokia pat kaip vitaminai ar kokie baltymai. Bet si chemija yra naudojama simtmecius.
Geriau naudoti soda nedu kokius nors sarmus, acto ir citrinos rugstys nera tokios pavojingos kaip fosforo arba druskos rugstys. Todel ir vadinamos naturaliomis.
Atsakyti
Mamusik, ir kaup tu gremžei su actu tą šlapimo akmenį, ar kaip ten darei? Pasidalink, ir dar - kokį actą (kiek procentų) naudojai?
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2008 08 19, 16:14)
Mamusik, ir kaup tu gremžei su actu tą šlapimo akmenį, ar kaip ten darei? Pasidalink, ir dar - kokį actą (kiek procentų) naudojai?

Kempines pagalba, isemiau visa vandeni is klozeto ir ipyliau 0.5 l acto (9 proc., paprasta Maximos acta). Ir isejau su vaiku i lauka. Kazkur uz poros valandu truputeli pravaliau su sepeciu klozeta ir buvo svarus, kaip naujas. thumbup.gif
Dabar taip valysiu visada, nereiks pirkti brangiu priemoniu. Beje, taip reklamuojamas Cilit Bang visiskai nepadejo.
Atsakyti
merginos, ar FROSCH produkcija tikrai gera? šiandien nusipirkau tualeto valiklį. kvepia eteriniais aliejais. bet ant pačios bonkutės pilnos sudėties, tai nėra... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 08 22, 22:03)
merginos, ar FROSCH produkcija tikrai gera? šiandien nusipirkau tualeto valiklį. kvepia eteriniais aliejais. bet ant pačios bonkutės pilnos sudėties, tai nėra... unsure.gif


mano ziniomis, frosch nesertifikuota kaip ekologiska. nezinau, ar cia pateikta pilna sudetis: http://www.frosch.de...ing/toilet_care (tik reikia pasirinkti, kuri tiksliai valikli isigijai) ir paspausti "ingredients" desinej pusej.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 08 22, 23:42)
mano ziniomis, frosch nesertifikuota kaip ekologiska. nezinau, ar cia pateikta pilna sudetis: http://www.frosch.de...ing/toilet_care (tik reikia pasirinkti, kuri tiksliai valikli isigijai) ir paspausti "ingredients" desinej pusej.

4u.gif maniškis toks valiklis
oko test matau gerai įvertintas..
Atsakyti
Savo nuostabai vakar atradau, kad indu ploviklis Surcare sudetyje turi formaldehido doh.gif: juk ji naudoja daug seimu, auginanciu vaikus doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2008 08 13, 13:06)
gal ir nevisai i tema, bet gal zinote kaip ir kiek imanima naturaliau galima atsikratyti nepageidaujamais namu parazitais.

Va va ir mane domina. Nes kelis kartus naktį buvau pamačius tarakoną. Nusipirkau kažkokio insekticido žele pavidalo ir ten rašo, kad jis kenkia net vandens mikroflorai, o mes kaip tik netrukus turėsim naują gyventoją- šunytį, tai kažkaip pabijojau tą insekticidą naudot. Bet ir tarakonų lyg ir nebesimato unsure.gif .
Atsakyti
Sveikos,

perziurejau tinklapi apie neutralias valymo priemones - ir turiu klausima: gal zinoti kur galima nusipirkti boro? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Na, as gal nieko superinio nepasiulysiu, bet CIA yra siokiu tokiu priemoniu nuo ivairiu vabzdziu
Atsakyti
QUOTE(Reko @ 2008 08 25, 16:15)
Sveikos,

perziurejau tinklapi apie neutralias valymo priemones - ir turiu klausima: gal zinoti kur galima nusipirkti boro? Aciu  4u.gif

Boro galetum nusipirkti parduotuveje, kur priekiauja cheminiais reagentais. O kam jis reikalingas? Jis gi labai nuodingas.
Atsakyti