Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

Sveiki smile.gif Turiu problemele: viriau uogiene ir prisvilo puodas. Emales pazeisti nenoriu, tai negremziu jokiais astriais daiktais. O siaip isbandziau kruva pirktiniu bei liaudisku valymo priemoniu ir niekas nepadeda sad.gif Gal kas turit pasiulymu kuom galeciau ta puodo dugna atgremzt?
Atsakyti
man padejo Almawin apelsinu valiklis ir intensyvus sveitiklis is Sanga.lt, dugnas puodo irgi buvo anglimi padengtas...
Atsakyti
Aciu smile.gif pabandysim
Atsakyti
gal ir nevisai i tema, bet gal zinote kaip ir kiek imanima naturaliau galima atsikratyti nepageidaujamais namu parazitais.
Atsakyti
QUOTE(djoka @ 2008 08 13, 13:06)
gal ir nevisai i tema, bet gal zinote kaip ir kiek imanima naturaliau galima atsikratyti nepageidaujamais namu parazitais.


O kokie parazitai?
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Norėčiau jūsų patarimo, dėl valymo priemonių. Man reikia:
- voniai, dušui, tualetui, kriauklei, plytelėms valyti;
- langams, veidrodžiams;
- grindims (lakuotas medis);
- kilimams;

Ką patartumėt pirkti? Mąstau AlmaWin. Ar ką nors kito esat dar radę? ax.gif
Atsakyti
quote=doufyl,2008 08 13, 14:19]
sveikos 4u.gif

Norėčiau jūsų patarimo, dėl valymo priemonių. Man reikia:
- voniai, dušui, tualetui, kriauklei, plytelėms valyti;
- langams, veidrodžiams;
- grindims (lakuotas medis);
- kilimams;

Ką patartumėt pirkti? Mąstau AlmaWin. Ar ką nors kito esat dar radę? ax.gif
[/quote]

Pasakysiu savo nuomonę biggrin.gif
langams nenaudoju jokios chemijos, nes l. puikiai ir lengvai nusivalo su mikropluošto šluoste.Aš turiu brangią Norwex, bet manau panašiai turėtų "veikti" ir pigesnės iš pc. Mikr. šluoste puikiausia nusivalo ir plytelės.
Voniai , kriauklėms labiausiai patinka Frosch. Jis nėr absol ekol., bet 98 proc. suyra, nėra fisfatų,foemaldehido ir tirpiklių (nurašiau nuo pakuotės).man tie ekologiški nelb nuvalydavo, ilgai reikėjo ceckintis, tai kai skubėdavau Cilit naudodavau blush2.gif O va šitas l. neblogas smile.gif .
tualetui turiu sonet, bet šiaipsau cool.gif Nepatinka kvapas ir nelb valo, actas manau panašiai valytų.girdėjau holose, tai ar ne ecover siūlė kaip geresnį variantą.
Kilimams spec. neturiu.
grindis (laminatas) plaunu su mikropl. šepečiu, kartais įpilu vos vos Almawin apelsinų valiklio.Nešvarumus tikrai gerai atplauna.Jis tipo l. įvairiapusis,ir plytelėsm tiktų.Bet va dėmių tai man neišima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 14 rugpjūčio 2008 - 09:19
O tai tas AlmaWin ekologiškas?
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2008 08 17, 20:32)
O tai tas AlmaWin ekologiškas?


Taip. Su visais oficialiais sertifikatais ir pan. Taip pat dar yra Sonnet ir Ecover
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 08 13, 15:19)
Norėčiau jūsų patarimo, dėl valymo priemonių. Man reikia:
1- voniai, dušui, tualetui, kriauklei, plytelėms valyti;
2-langams, veidrodžiams;
3- grindims (lakuotas medis);
4- kilimams;


1.Soda, actas.
2. Mikropluošto šluostė, puikiausiai valo ir už 1 Lt, iš Maximos mirksiukas.gif
3. Grindų skuduras biggrin.gif
4. Dulkių siurblys bigsmile.gif
Atsakyti
As atradau gera dalyka klozetui isvalyti. Niekaip negalejau isvalyti klozeto nuo slapimo akmens ir rudziu su iprastomis WC priemonemis. O isvaliau su actu. Nuo siol tik su juo ir valysiu. thumbup.gif
Atsakyti

čia nuoroda kuom galima pakeisti chemines medžiagas, arba kaip pasigaminti patiems

http://esu.tiems.kam...i...?f=11&t=346
Atsakyti