Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

Ačiū už patarimus smile.gif ,tikrai pravers clap_1.gif
O aš sykį štai ką atradau ,kad paprastas ūkinis muilas puikiai nuvalo viryklių keramikinį paviršių (pabaigai būtinai nusausint su sausu skudurėliu ar popieriumi ) good.gif
Atsakyti
Sutinku, kad ukiskas muilas daro stebuklus. Niekas geriau nenuvalo plieniniu pavirsiu, melcheoriniu dirbiniu biggrin.gif Beje, puoda galima pasveisti ir su valgomaja soda smile.gif Sidabrinius juvelyrinius valau su dantu pasta, cirninos sultimis smile.gif
Atsakyti
Man irgi pasiteisino tos liaudiskos priemones thumbup.gif Savo gartrauki valydavau su pasidaryta "kosele"sutarkuotas mazas gabalelis ukisko muilo uzpiltas trupuciu silto vandenelio ir ipili slakeli acto,gali dar sodos ideti.Priemone thumbup.gif geriau uz cheminius valiklius nuvalo.
Atsakyti
Su actu ne tik thumbup.gif arbatinukas buna svarus,bet ir puodai blizga,isplovus,gale reikia isvalyti actuota kempine,palaikyti pora minuciu ir perskalauti,rezultatas thumbup.gif Pas mane zepteriu instrukcijoje net parasyta taip daryti,kad blizgetu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remka: 20 sausio 2006 - 09:17
Liuks patarimai thumbup.gif - išbandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 11 18, 21:34)
O po to virdulys nesmirda actu?  rolleyes.gif

o actas bene smirda? blink.gif labiau-tabakas tongue.gif geri patarimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vidule @ 2006 01 19, 12:23)
Man irgi pasiteisino tos liaudiskos priemones thumbup.gif Savo gartrauki valydavau su pasidaryta "kosele"sutarkuotas mazas gabalelis ukisko muilo uzpiltas trupuciu silto vandenelio ir ipili slakeli acto,gali dar sodos ideti.Priemone  thumbup.gif  geriau uz cheminius valiklius nuvalo.

Sita recepta taip pat isgirdau ir per "svaros misija" thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū, Ugniaplauke už info thumbup.gif
Atsakyti
Su citrinos rūgštim tai jau senai arbatinį plaunu - t.y. užvirinu gerą šaukštą citrinos rūgšties jame. Tikrai blizga visas.
Bet, kad taip galima daryti su skalbykle, nesusiprotėjau. Ar jau kas bandėte su skalbykle tą daryti? Nepakenks būsimiems skalbiniams kažin ar dar kam nors g.gif
O šiaip man tie Calgonai, tiksliau jų vienų deklaruojamas nepakeičiamumas senai įtarimą kėlė...
Atsakyti
QUOTE(Alambra @ 2006 02 20, 15:53)
Su citrinos rūgštim tai jau senai arbatinį plaunu - t.y. užvirinu gerą šaukštą citrinos rūgšties jame. Tikrai blizga visas.
Bet, kad taip galima daryti su skalbykle, nesusiprotėjau. Ar jau kas bandėte su skalbykle tą daryti? Nepakenks būsimiems skalbiniams kažin ar dar kam nors  g.gif
O šiaip man tie Calgonai, tiksliau jų vienų deklaruojamas nepakeičiamumas senai įtarimą kėlė...

Su citrinos rūgštim valyti sk. mašiną mano anytai patarė meistras. Tai jau išbandytas dalykas. Ir aš taip valiau. O kas dėl Calgon, tai meistras sakė, jei neturi kur dėt pinigų tai gali pirkti. Naudos iš jo jokios, gali būti net blogiau. Calgon iš kalkių padaro košę ir taip gali sudegti kaitinimo elementas.
Atsakyti
QUOTE(Ingrė @ 2006 02 20, 17:24)
Su citrinos rūgštim valyti sk. mašiną mano anytai patarė meistras. Tai jau išbandytas dalykas. Ir aš taip valiau. O kas dėl Calgon, tai meistras sakė, jei neturi kur dėt pinigų tai gali pirkti. Naudos iš jo jokios, gali būti net blogiau. Calgon iš kalkių padaro košę ir taip gali sudegti kaitinimo elementas.

g.gif nežinojau
Atsakyti
Aš tai tikiu ,kad tas actas valo, bet man nieko nėra šlykščiau už jo smarvę.... Fui.. Jau geriau ta citrinos rūgštis..
Atsakyti