Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės


Apie druską berods nebuvo dar:

- į batus įberkite kelis šaukštus druskos-per kelias valandas išnyks nemalonus prakaito kvapas
-keliais šaukštais druskos galite sėkmingai pakeisti skalbinių minkštiklį:sūriame vandenyje išskalautų skalbinių spalvos atgis, jie bus minkšti ir purūs
-ant šviežios dėmės gausiai užberti druskos, maždaug po 2 val. audinį išskalbti, o nuo baldo nusiurbkite dulkiu surbliu.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 08 04, 15:43)
-keliais šaukštais druskos galite sėkmingai pakeisti skalbinių minkštiklį:sūriame vandenyje išskalautų skalbinių spalvos atgis, jie bus minkšti ir purūs


O kur pilti druską skalbimo mašinoje? Į minkštiklio skyrelį?
Atsakyti


Tikrai teip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 08 04, 14:43)
-keliais šaukštais druskos galite sėkmingai pakeisti skalbinių minkštiklį:sūriame vandenyje išskalautų skalbinių spalvos atgis, jie bus minkšti ir purūs
-

Nu aš tai negadinčiau skalbimo mašinos pildama druską blink.gif
Atsakyti

Bet čia tik patarimas, kurį, beje, radau Netradicinės medicinos žurnale. O jau naudotis tuo patarimu ar ne-kiekvieno asmeninis reikalas. O kaži kaip ta druska sugadintų skalbimo mašiną g.gif
Atsakyti
Manau chemizuoti skalbimo milteliai ir visokie vanich tikrai labiau kenkia masinai, nei druska.
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 08 05, 06:00)
O kaži kaip ta druska sugadintų skalbimo mašiną  g.gif



QUOTE(sema @ 2008 08 05, 08:05)
Manau chemizuoti skalbimo milteliai ir visokie vanich tikrai labiau kenkia masinai, nei druska.


Miltelių chemija ir druska yra skirtingi dalykai, druska visai kitaip veikia mechanizmus... Taigi surūdys mašina po to nuo tos druskos kiekvieną kartą pilant doh.gif jei netikit, pasiklauskit kokio vyriškio, jie tai jau tikrai labiau nusimano tuose dalykuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2008 08 05, 10:36)
Miltelių chemija ir druska yra skirtingi dalykai, druska visai kitaip veikia mechanizmus... Taigi surūdys mašina po to nuo tos druskos kiekvieną kartą pilant  doh.gif jei netikit, pasiklauskit kokio vyriškio, jie tai jau tikrai labiau nusimano tuose dalykuose  mirksiukas.gif

Vat butent man vyriskis skalbimo masinu meistras ir patare naudoti masinoms nukalkinti citrinos rugsti, o vandeniui minkstinti druska. Kiekvienas atsirinks ka jam naudoti 4u.gif
Atsakyti


Nu išgirdau dar vieną gadinimo būdą smile.gif -kaimynės mama su skalbimo milteliais ir sodos dar priberia irgi minkština vandenį.

Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 08 05, 12:16)
Nu išgirdau dar vieną gadinimo būdą  smile.gif -kaimynės mama su skalbimo milteliais ir sodos dar priberia irgi minkština vandenį.


ir aš taip darau, dabar dar ir druskos pilsiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(elia @ 2008 08 05, 15:25)
ir aš taip darau, dabar dar ir druskos pilsiu  drinks_cheers.gif


O aš šaukšteli rūgščiosios druskelės ipilu kartu su skalbimo milteliais, ir paskui dar vieną šaukštelį perskalaujant thumbup.gif thumbup.gif tongue.gif
išbandysiu ir druską mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2008 08 05, 12:16)
Nu išgirdau dar vieną gadinimo būdą  smile.gif -kaimynės mama su skalbimo milteliais ir sodos dar priberia irgi minkština vandenį.

drinks_cheers.gif ir aš taip darau, bet pagrinde baltiems ir šviesiems skalbiniams, nes soda ne tik minkština vandenį, bet dar ir balina mirksiukas.gif
Atsakyti