Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

Aš patariu pačioms pasigaminti universalų- natūralų valiklį: soda, boro rugštis, actas, arbatmedžio aliejus dėl kvapo - ir dezinfekuoja, vanduo.
Labai gerai išvalo viską: vandens nuosėdas, tualetą, riebalus. thumbup.gif

O šiaip tai pati daug ką valau su vien tik su soda, arba su actu atskiestu vandeniu, ir liuks.
Atsakyti
QUOTE(lilia @ 2008 06 18, 09:06)
Aš patariu pačioms pasigaminti universalų- natūralų valiklį:  soda, boro rugštis, actas, arbatmedžio aliejus dėl kvapo - ir dezinfekuoja, vanduo.
Labai gerai išvalo viską: vandens nuosėdas, tualetą, riebalus.  thumbup.gif

O šiaip tai pati daug ką valau su vien tik su soda, arba su actu atskiestu vandeniu, ir liuks.


Supilt viska i viena? o kokiom proporcijom?
Atsakyti
Merginos gal ka protingo patartumete kaip dezinfekuoti kilimus ir kitus pan. pavirsius. Visa esme tame, kad mazaji atpratinejame nuo pamperso tai laksto nuoga dziupe kartais nutinka "nelaimingi nutekejimai", grindis tai praplaun su vandeniu + pusu arba arbatmedziu eteriniu aliejumi, o ka daryti su minkstais pavirsiais?
Atsakyti
QUOTE(lilia @ 2008 06 18, 10:06)
Aš patariu pačioms pasigaminti universalų- natūralų valiklį:  soda, boro rugštis, actas, arbatmedžio aliejus dėl kvapo - ir dezinfekuoja, vanduo.


O iš kur gauni boro rūgšties? Vaistinės ja nebeprekiauja unsure.gif
Atsakyti
Pasigaminkite universalius valiklius
Virtuvės valymo darbams turėkite po ranka du purkštuvus su tirpalais, pagamintais acto pagrindu.
- Į vieną purkštuvą stikliniams nerūdijančio plieno ir plastikiniams paviršiams valyti įpilkite tirpalo iš 2 dalių vandens, 1 dalies distiliuoto baltojo acto ir poros lašų indų ploviklio.
- Į kitą purkštuvą sienoms ir kitiems dažytiems paviršiams valyti įpilkite tirpalo iš 1/2 puodelio baltojo acto, 1 puodelio amoniako, 1/4 puodelio sodos bikarbonato ir 4 litrų vandens. Užpurkškite ant dėmių, tada nuvalykite švaria šluoste.

Pasigaminkite puodų ir keptuvių valiklį
Lygiomis dalimis sumaišyti druską bei miltus ir įpilti acto, kad gautumėte tirštą mišinį. Juo iššveiskite indų vidų ir išorę, tada nuplaukite šiltu vandeniu ir nušluostykite minkšta šluoste.
Atsakyti
QUOTE(node @ 2008 07 10, 22:39)
- Į kitą purkštuvą sienoms ir kitiems dažytiems paviršiams valyti įpilkite tirpalo iš 1/2 puodelio baltojo acto, 1 puodelio amoniako, 1/4 puodelio sodos bikarbonato ir 4 litrų vandens. Užpurkškite ant dėmių, tada nuvalykite švaria šluoste.

[
Lygiomis dalimis sumaišyti druską bei miltus ir įpilti acto, kad gautumėte tirštą mišinį. Juo iššveiskite indų vidų ir išorę, tada nuplaukite šiltu vandeniu ir nušluostykite minkšta šluoste.

nu šitas turėtų smirdėt nerealiai tongue.gif


o tas su miltais tai keistai kažkaip. taigi miltai nuo drėgmės pasidaro tešla, kuri limpa prie rankų ir paviršių g.gif . tai kaip jie tuos indus iššveis? kaip tik aplinpdyt tešlom turėtų g.gif
Atsakyti
pabandyti galima, o ar patogu naudoti visą laiką, spręsti kiekvienam mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo atradimu - Metos naturalus indu ploviklis 'Garstukas' thumbup.gif

user posted image

Plaunu rankomis, nereikia net kempineles, uztenka viena karta nuskalauti, na tiek, kad nusiplautu tie grudeliai wink.gif Cia daugiau apie ji:
http://www.eco-meta....frmArticleID/62
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 07 14, 18:49)
Pasidalinsiu savo atradimu - Metos naturalus indu ploviklis 'Garstukas' thumbup.gif
Plaunu rankomis, nereikia net kempineles, uztenka viena karta nuskalauti, na tiek, kad nusiplautu tie grudeliai wink.gif Cia daugiau apie ji:
http://www.eco-meta....frmArticleID/62

O ar smagu jį naudoti? Kažkaip neįprasta indus plauti su milteliais g.gif .
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 07 14, 23:48)
O ar smagu jį naudoti? Kažkaip neįprasta indus plauti su milteliais  g.gif .

As kazkada bandziau, man jis neprilpo blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2008 07 14, 22:48)
O ar smagu jį naudoti? Kažkaip neįprasta indus plauti su milteliais  g.gif .


Man visai smagu smile.gif ten tokie kaip grudeliai daugiau, ne milteliai. jie visai neputoja, tuo paciu gaunas kaip ir masazas - pylingas rankoms wink.gif vaiko indeliams super, ir bendrai naudojamiems indams, gerai nuima riebalus ir nuo kriaukles ir kitu riebaluotu pavirsiu smile.gif pavariau siek tiek reklamos... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(me_gustas_tu @ 2008 07 15, 12:53)
Man visai smagu smile.gif ten tokie kaip grudeliai daugiau, ne milteliai. jie visai neputoja, tuo paciu gaunas kaip ir masazas - pylingas rankoms wink.gif vaiko indeliams super, ir bendrai naudojamiems indams, gerai nuima riebalus ir nuo kriaukles ir kitu riebaluotu pavirsiu smile.gif pavariau siek tiek reklamos...  blush2.gif  ax.gif


bet kuriame p/c rasiu?
Atsakyti