Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

Mergaites,turiu didele beda.Atsikraustem i nauja buta ir ten pas mus naturalios azuolines grindys.Turiu maza suniuka,kuris kartais pridaro savo reikalu ten kur nereikia.

O beda ta,kad viskas isigere i grindis ir liko tamsesnes demes.As nezinau kaip jas isvalyt?gal zinot koki nors buda?Efektyvu?
Atsakyti
nu thumbup.gif tema, kiek daug naudingu patarimų, thumbup.gif thumbup.gif nes ištikro, nebesinori jau nuodyt saves savo vaiku, o svarbiausia aplinkos, gamtos, juk nuo mūsų priklauso, kokią ją paliksim savo anukams ir proanukiams ir propro.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimira: 20 vasario 2008 - 12:59
Ir man labai smagu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 11 18, 20:34)
O po to virdulys nesmirda actu?  rolleyes.gif


Aš kažkur girdėjau, kad tų plastmasinių virdulių negalima valyti su actu, na ta prasme užvirinti juose actą, nes jis praėda tą plastmasę ir virduliai prakiūra. Kiek teisybės nežinau g.gif
QUOTE(Funny @ 2006 03 30, 13:32)
Man visokiu rusiu klijams, etiketems nuimti geriausiai veikia WD-40 (na, ne visai naturalus, bet veikia  bigsmile.gif ) Kas nezinot, vyriuku pasiklauskit - toks purskiamas tepalas. Tik po to reikia riebala nuplauti su kuo nors kitu  ax.gif

su WD labai gražiai nusivalo nerūdijančio plieno paviršiai. biggrin.gif

QUOTE(rimgaile @ 2006 08 21, 11:35)
Aš kartais irgi švaros misiją pažiūriu. Ten mačiau rodo, kad su soda , muilu valo. Tik nerodo kiek tas valymo procesas užtrunka pvz. garų surinkėjo. Neįsivaizduoju, kaip jį ten su ta soda ar muilu valyti. Kai tuo tarpu su AMWAY virtuvės valikliu tereikia užpurkšti ir su kempinėle nusibraukia visi riebalai.
Manau, kad į šią laidelę dar nesulindo firmos reklamuojančios valiklius.Deja, AMWAY reklamos per tv niekada nebus. Gera reklama tik iš lūpų į lūpas.
  Su muilu gal ir paprastesnis valymo būdas, bet kiek vandens sunaudosi... Ar tai kas nors paskaičiuoja?

na su Tuo AMWAY, tai kažkas neblogus pinigus kraunasi ir tiek. jau valiklis kainuoja 80 litų, dabar gal brangiau ir tipo viską nuvalo gėles galima laistyti, pagirioms gerti. Ai čia reklamos daugiau nei reikia. O AmWay per teliką, nes viskas vyksta tinkline prekyba. ieško visokių durnelių, prikabina makaronus, kad dyleriais dirbtų, o paskui kažkam nuo to dideli pinigėliai krenta.
Atsakyti
Mama sublūdijo ir nupirko Amway LOC valiklį - šveičiu aš juo kriauklę ir nesuprantu kame jo gėris - man jo reikia dar daugiau nei kokio Ajax doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2008 03 04, 16:23)
Mama sublūdijo ir nupirko Amway LOC valiklį - šveičiu aš juo kriauklę ir nesuprantu kame jo gėris - man jo reikia dar daugiau nei kokio Ajax  doh.gif  biggrin.gif

mane viena pažįstama buvo nusitempusi ir norėjo mane įkalbinti, kad bent draugam pasiūlyčiau, bet kai paklausiau ką jie ten kalba kaip kokia sekta doh.gif tai lėkiau neatsigręždama. Šiaip tai jie norėdami paveikti žmogų naudoja labai daug pasichologinių triukų. jau šioje vietoje tai labai gerai pasikaustę biggrin.gif
Atsakyti
Labai gera tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuliukass @ 2007 12 20, 15:37)
Mergaites,turiu didele beda.Atsikraustem i nauja buta ir ten pas mus naturalios azuolines grindys.Turiu maza suniuka,kuris kartais pridaro savo reikalu ten kur nereikia.

O beda ta,kad viskas isigere i grindis ir liko tamsesnes demes.As nezinau kaip jas isvalyt?gal zinot koki nors buda?Efektyvu?


Pabandyk iš Almawin apelsinų aliejaus valiklį 4u.gif

O jei tema apie natūralias valymo priemones, tai prie ko čia tas amway pastoviai kišamas? Jis jokio eko sertifikato neturi, tik kad brangus. 8o lt už valiklį blink.gif

Natūralios ir ekologiškos namų valymo priemonės parduodamos Lt yra šios:
Neutral indų ploviklis
Sonnet (daug pardavinėja stepono g-vėj ir užupy Holos parduotuvėj)
Almawin (stepono g-vėj arba visoj Lt per www.sanga.lt)
JELP skalbimo milteliai

Daugiau kaip ir nežinau, bent jau iš buitinių priemonių. Dar atsirado daug natūralios kosmetikos, kol kas weledos mėgstamiausia
Atsakyti
Labai ačiū už gerus patarimus! 4u.gif
Atsakyti
Tikrai AMWAY priemones neturi eko - sertifikavimo, o ir paskaicius produktu sudeti matyti, kad ten gryna chemija.
Teisingai ZIRKLUTES sako del Sonett, Almawin... Siu priemoniu sudedamosios dalys naturalios thumbup.gif
Atsakyti
tas patarimas apie mikrobangės valymą, prieš tai pakaitinus actą, neįkainojamas thumbup.gif o jau buvau praradusi visas viltis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(node @ 2008 05 25, 16:26)
tas patarimas apie mikrobangės valymą, prieš tai pakaitinus actą, neįkainojamas  thumbup.gif o jau buvau praradusi visas viltis  blush2.gif

Tik,kad pati mikrobanginė labai sveikatai kenkia.....
Atsakyti