Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

Kramtomos gumos demes galima isvalyti - idejus drabuzi i saldikli, nugramdzius kramtoma guma ir isskalbus smile.gif
Atsakyti
Čia ne įtemą? Bet neradau kur daugiau paklausti. 4u.gif Gal kas turite lietuvišką LOC aprašymą?
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2007 06 06, 15:23)
Čia ne įtemą? Bet neradau kur daugiau paklausti.  4u.gif Gal kas turite lietuvišką LOC aprašymą?

Ar čia tas EMWAY LOC? Jei taip, turiu.
Atsakyti
Gal zinote kaip isvalyti kalkiu nuosedas nuo akemnines kriaukles, ji pas mane juodos spalvos, tai jau pradejo nervinti baltos demes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2007 06 08, 11:50)
Gal zinote kaip isvalyti kalkiu nuosedas nuo akemnines kriaukles, ji pas mane juodos spalvos, tai jau pradejo nervinti baltos demes doh.gif


Su actu nemėginot? Ar akmeninėm jo negalima? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(leu @ 2006 04 27, 22:35)
Gal galite patarti, kaip iš odinių baldų išvalyti patamsėjimus nuo riebalų (nuo rankų, galvos plaukų trynimosi?) Pirkom padėvėtus odinius baldus ir jau buvo demeti truputį, o dabar dar ir daugiau prisidėjo. Tad rūpi išvalyti įsisenėjusias dėmes. Gal kas turite veiksmingų metodų?

Manau su indu plovikliu Fairy turetu pavykti arba ukiniu muilu
Atsakyti
Merginos senieji buto savininkai mums paliko vonią su rūdimis, kur nuo dušo bega vanduo... niekas nepadeda sad.gif jau kiek visko išbandžiau ir rezultato jokio sad.gif
gal galite pagelbėti? 4u.gif
Atsakyti
labutis
o gal galit patarti kaip isvalyti orkaite? g.gif
beja labai geri patarimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žiobakiene @ 2007 07 01, 22:22)
labutis
o gal galit patarti kaip isvalyti orkaite? g.gif
beja labai geri patarimai thumbup.gif




Ir man toks patarimas praverstŲ. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žiobakiene @ 2007 07 01, 23:22)
labutis
o gal galit patarti kaip isvalyti orkaite? g.gif
beja labai geri patarimai thumbup.gif


Yra toks lietuviskas"Jega2",man isvalo ir isisenejusias,ten parasyta kaip naudoti.Tik pastebejau,kad geriausia uzpylus,valyti po kokiu 2 val,kai ilgai palaikau man atrodo blogiau valo..O gal tik "atrodo" biggrin.gif
atsiprasau:cia tema "Naturalios valymo priemones" biggrin.gif Tada valykit su soda,bet kazin g.gif
Papildyta:
QUOTE(Atlante @ 2007 06 30, 01:35)
Merginos senieji buto savininkai mums paliko vonią su rūdimis, kur nuo dušo bega vanduo... niekas nepadeda sad.gif jau kiek visko išbandžiau ir rezultato jokio sad.gif
gal galite pagelbėti?  4u.gif


Pabandykit su citrinos rugstimi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaika: 04 liepos 2007 - 17:36
QUOTE(Smaika @ 2007 07 04, 17:34)

Pabandykit su citrinos rugstimi..


dėkui labai už patarimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
visą dieną pralaikiau užpylusi ir atšoko rūdys thumbup.gif thumbup.gif
pavirto tokia koše.
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2007 07 07, 01:19)
dėkui labai už patarimą  4u.gif  4u.gif  4u.gif
visą dieną  pralaikiau užpylusi ir atšoko rūdys  thumbup.gif  thumbup.gif
pavirto tokia koše.


Siaip tai rugsti reikia kuo maziau naudoti-sueda emale..Jei dar emale gera,mazai pazeista, puikiai nuvalo"Cif",net neisisenejusias rudis.Aisku,isisenejusiu tur but nenuvalytu...Tai nenaturali primone,bet kai voniai..Mano dukra net akriline vonia valo.
Atsakyti