Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios valymo priemonės

QUOTE(Amalia @ 2006 08 10, 10:40)
Pajuodusiam sidabrui jokių chemijų nereikia, užtenka paprasčiausios druskos, jau kažkada anksčiau  buvo rašyta. Užvirini vandenį, įpili nemažai druskos , idedi aliuminio folijos gabalą, ji apglamžiusi, kas neplauktų ( jis veikia kaip katalizatorius). Sudedi sidabrą, palauki, ir išimi blizgančius. Nieko šveist nereikia.

Aš taip sidabrinius papuošalus valau! thumbup.gif Jokio vargo! mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos

gal zinote kaip isvalyti is verstos odos striukytes tusinuko demes?
striukyte sviesi, manau kad ja skalbti reiktu, bet pirmiau tai noretusi atsikratyt tusinuko

pasidalinkit kaip blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 08 11, 15:43)
Aš taip sidabrinius papuošalus valau!  thumbup.gif Jokio vargo! mirksiukas.gif

begu bandyti... biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš jau pabandžiau - nu tikrai super thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lekker Kontje @ 2006 08 11, 17:52)
Sveikos

gal zinote kaip isvalyti is verstos odos striukytes tusinuko demes?
striukyte sviesi, manau kad ja skalbti reiktu, bet pirmiau tai noretusi atsikratyt tusinuko

pasidalinkit kaip blush2.gif  ax.gif


Tušinuko dėmę kaip valyti turiu parašyta namie ax.gif O odinių daiktų skalbti tikrai negalima nono.gif
Atsakyti
Vakar žiūrėjau "švaros misiją", nu ir valymo priemonės pas juos labai elementarios-į šiltą vandenį acto, sodos, kur reikia riebalus atvalyti dar ūkiško muilo įtarkuoja ir namai blizga. Tai gal nereikia pirkt tų visų brangių chemikalų, gal tikrai pasidarius savo gamybos tirpaliuką puikiai išsiversti galima. Gal kas bandėt?
Atsakyti
Aš kartais irgi švaros misiją pažiūriu. Ten mačiau rodo, kad su soda , muilu valo. Tik nerodo kiek tas valymo procesas užtrunka pvz. garų surinkėjo. Neįsivaizduoju, kaip jį ten su ta soda ar muilu valyti. Kai tuo tarpu su AMWAY virtuvės valikliu tereikia užpurkšti ir su kempinėle nusibraukia visi riebalai.
Manau, kad į šią laidelę dar nesulindo firmos reklamuojančios valiklius.Deja, AMWAY reklamos per tv niekada nebus. Gera reklama tik iš lūpų į lūpas.
Su muilu gal ir paprastesnis valymo būdas, bet kiek vandens sunaudosi... Ar tai kas nors paskaičiuoja?
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2006 08 21, 09:10)
Vakar žiūrėjau "švaros misiją", nu ir valymo priemonės pas juos labai elementarios-į šiltą vandenį acto, sodos, kur reikia riebalus atvalyti dar ūkiško muilo įtarkuoja ir namai blizga. Tai gal nereikia pirkt tų visų brangių chemikalų, gal tikrai pasidarius savo gamybos tirpaliuką puikiai išsiversti galima. Gal kas bandėt?

Aš bandžiau ax.gif Valo gerai, tik ta acto smarvė manęs nesužavėjo schmoll.gif Vos baigiau valyti ką pradėjusi ir pyliau viską lauk doh.gif

QUOTE(rimgaile @ 2006 08 21, 12:35)
Aš kartais irgi švaros misiją pažiūriu. Ten mačiau rodo, kad su soda , muilu valo. Tik nerodo kiek tas valymo procesas užtrunka pvz. garų surinkėjo. Neįsivaizduoju, kaip jį ten su ta soda ar muilu valyti.
Su muilu gal ir paprastesnis valymo būdas, bet kiek vandens sunaudosi... Ar tai kas nors paskaičiuoja?

Valo puikiai ir tikrai ilgai neužtruktum bigsmile.gif mirksiukas.gif O vandens sunaudojama tiek, kiek reikia įsipilti į indelį. pvz grindis plaunant irgi vandenį naudojam rolleyes.gif


QUOTE(rimgaile @ 2006 08 21, 12:35)
Deja, AMWAY reklamos per tv niekada nebus. Gera reklama tik iš lūpų į lūpas.

Čia irgi reklama- "iš lūpų į lūpas" g.gif Kažkaip abejoju cool.gif
Atsakyti
Ačiū už gerus patarimus. rolleyes.gif Pas tėvus vanduo labai rūdžuotas ir visi virduliai greit sugesdavo. Taip pat ir nauja skalbimo mašina. Nei calgon nepadėdavo. O su citrinos rūgštimi viskas susitvarkė bigsmile.gif
Atsakyti
[FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=blue]
QUOTE(Lekker Kontje @ 2006 08 11, 18:52)
Sveikos

gal zinote kaip isvalyti is verstos odos striukytes tusinuko demes?
striukyte sviesi, manau kad ja skalbti reiktu, bet pirmiau tai noretusi atsikratyt tusinuko

pasidalinkit kaip :geda2:  :ax:

Greiciausiai jau sulaukei patarimo...
As visas "bedas" nuo tusinuku sutvarkau su spiritu ar degtine. Paimu ausu krapstuka, pamirkau .. ir valau. Gali tekti keleta kartu. Jei tai nuo audiniu, tai po deme isvirkscioj pusej pakloju popierini ranksluosti ir keiciu. Issivalo 95 proc.!!! Tik rekia atsargiau valyti nuo dirbt. odos gaminiu- man paciai nuo baltos pinigines ir dazai truputi kartu "Nuplauke"... :4u: :4u: :4u:
Sekmes visoms su siom problemom!
:)
Atsakyti
QUOTE(WALIOO @ 2006 08 26, 23:50)
[FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=blue]
Greiciausiai jau sulaukei patarimo...
As visas "bedas" nuo tusinuku  sutvarkau su spiritu ar degtine. Paimu ausu krapstuka, pamirkau .. ir valau. Gali tekti keleta kartu. Jei tai nuo audiniu, tai po deme isvirkscioj pusej pakloju popierini ranksluosti ir keiciu. Issivalo 95 proc.!!! Tik rekia atsargiau valyti nuo dirbt. odos gaminiu- man paciai nuo baltos pinigines ir dazai truputi kartu "Nuplauke"... 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Sekmes  visoms su siom problemom!
smile.gif


labai aciu uz patarima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalia @ 2006 08 10, 10:40)
Pajuodusiam sidabrui jokių chemijų nereikia, užtenka paprasčiausios druskos, jau kažkada anksčiau  buvo rašyta. Užvirini vandenį, įpili nemažai druskos , idedi aliuminio folijos gabalą, ji apglamžiusi, kas neplauktų ( jis veikia kaip katalizatorius). Sudedi sidabrą, palauki, ir išimi blizgančius. Nieko šveist nereikia. O stalčiun, kur sidabras laikomas, kad mažiau juoduotų,  įdedi kreidos gabalėlį - bobučių patirtis.

Aš panašiai valydavau, tik vietoj druskos į puodą dėdavau kiaušinių lukštųn ir pavirdavau.
Atsakyti