Įkraunama...
Įkraunama...

Židiniai, krosnelės ir jų priedai. 2 dalis

QUOTE(Kristix @ 2010 09 27, 21:16)
beda tame, kad zidinys pastatytas kaip sakoma be supracio, svarbiausia dezute tam tikros formos, o ar ta dezute izoliuos siluma ar ne tai jau 2 planas..... arba Jus rinkotes zidini pigiausiame variante, arba meistrai nesupranta apie jo statymo, arba pridare bletstvos mastydami tik kaip daugiau pelno gauti i kisene, o gauti, tai nesumontuoti taip kaip reikia, o suekonominti medziagoms.... 

domekites is ko Jusu zidinys statomas, kokios medziagos naudojamos, kokios darbines temperaturos, silumines varzosir t.t.

aciu labai doh.gif mistras rode savo pavyzdzius sake pas ka galim pasiklausti, ir aplamai labai gyre gyre save, net nepagalvojom, kad gali taip buti, bet kadangi uosvis vis priziurejo jo darba tai jie ten ir susipyke buvo ne viena karta, mat meistrui nepatiko kad kisasi i jo darba o uosvis norejo kad butu geriau, gavosi kas gavosi, vien zo, su zidiniu ziauriai susimovem doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Gal kas sildosi krosnele Jotul F3 (12kW) , ar pakankamai apsildytu 30kv kambari, kas kelias val. reikia pakrauti i ja malku?Gal galit is patirties pasakyti apie Jotul F krosneles pliusus ( o gal minusus) ax.gif
Atsakyti
Mums meistras pastate zidini, o per ji taip pucia salta ora... toks vaizdas, kad trauka atvirkstine. Kai uzkuri normaliai traukia ir silta, kai nekuri - pucia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytautas @ 2010 07 15, 19:07)
Tai va kita savaite jau atvaziuoja mano issvajotoji krosnele. Kartu su manimi ja nusipirko dar trys zmones smile.gif
deja per tiek laiko pasikeite kainos, tad teko palikti po 6300Lt uz krosnele, bet manau visvien apsimokejo pavargt:)
aisku dasidejo man dar pora simtu uz tarptautinius pokalbius, bet cia jau smulkmena. Smagiausia tai, kad GAALUUU GAALEE turesiu si daikta namie.
Smagu kada svajones pildosi.
P.S.
tiesiog norejau pasidziaugti smile.gif


galim is patirties pasakyti: sildo nerealiai, kelios malkos ir kambary silta, geras efektyvumas, gerai atrodo ir lengva priziureti - gerai ikaitus katilas is vidaus kaip naujas, iskaitant stikla....beje, skaitykit instrukcija del pirmu pakurimu, negalima persistengti su malkom pradzioj.
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2010 10 07, 00:22)
galim is patirties pasakyti: sildo nerealiai, kelios malkos ir kambary silta, geras efektyvumas, gerai atrodo ir lengva priziureti - gerai ikaitus katilas is vidaus kaip naujas, iskaitant stikla....beje, skaitykit instrukcija del pirmu pakurimu, negalima persistengti su malkom pradzioj.



Pasirodykit kas nors dar su savo krosnelem ax.gif
Visos temos neskaiciau, bet permetus akim, supratau, kad uzsisakyti is kazkur pigiau?
Atsakyti
QUOTE(Vytautas @ 2010 07 15, 20:07)
Tai va kita savaite jau atvaziuoja mano issvajotoji krosnele. Kartu su manimi ja nusipirko dar trys zmones smile.gif
deja per tiek laiko pasikeite kainos, tad teko palikti po 6300Lt uz krosnele, bet manau visvien apsimokejo pavargt:)
aisku dasidejo man dar pora simtu uz tarptautinius pokalbius, bet cia jau smulkmena. Smagiausia tai, kad GAALUUU GAALEE turesiu si daikta namie.
Smagu kada svajones pildosi.
P.S.
tiesiog norejau pasidziaugti smile.gif


Per vėlai perskaičiau doh.gif Aš irgi intensyviai ieškojau krosnelės, norėjau pakabinamos, bet ir man kainą pasiūlė 10-12 tūkst. Lt. Tiek tikrai nesiruošiau ir nesiruošiu mokėti schmoll.gif

Vytautai, pasirodykit, kaip pas jus atrodo ta krosnelė (kiek supratau, ji gali būti ir pastatoma, ir pakabinama). Gal dar susigundysiu ir aš ieškot tiesiai per gamintoją.
Atsakyti
Kristix,kokios firmos patartumet rinktis zidini su pakeliamom durelem,kad butu galima kurenti ir atvira. g.gif Labai noreciau su stiklo is priekio ir desinio sono,bet jei nebutu tokio tipo su pakeliamom, issiverstume ir su vienu stiklu ax.gif Beje,nebus jis kaip sildymosi saltinis,nes bus ir duju ir kieto kuro katilas,tiesiog savo malonumui,galbut isvesim pora ortakiu.
Atsakyti
Kristx ačiū Jums už aiškius ir išsamius atsakymus 4u.gif
Patarkit ir man. Šildomies dujom, bet norėčiau, kad dujos būtų tik papildomas šildymui palaikyti.
60 kv.butas, bet name kaip nuosavame(4 butis).Turim kaminų.Statytume dideliame koridoriuje, kuris yra centras visų kambarių, ten ir kaminas yra, nes stovėjo kažkada pečius. Kokios mums reikėtu krosnelės?kiek kw? norėčiau, kad nereiktu mūryti, pastatomos.
user posted image
na maždaug, patinka ir kur arbatinį galima pasikaisti smile.gif O kaina irgi kad būtų optimali smile.gif
Ačiū Jums labai 4u.gif
Atsakyti
sveiki dar karta, sakykit, reikia dazyti zidini, musu yra tas toks apvalus pries pora puslapiuku imeciau foto, aa noriu balto, bet MB sako kad nusiciupines, idomu kas turit baltus ar labai jau teplus doh.gif
Atsakyti
Patarkite, kokią židinio kapsulę rinktis nuo 3 iki 4 tūkst.lt? (nuo 13 kw iki 18kw) Kokybiška su dideliu stiklu smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

ieškausi aš krosnelės namui, bet jų tiek daug, akd sunku išsirinkti. Internete užtikau štai ką http://www.termomax.lt/

Gal kas turit įsigiję, naudojat ar žinot ką nors gero/blogo apie braliukų latvių produkciją. Mane konkrečiai sudomino krosnelė Turaida.
Atsakyti
Sveiki,

Neskaiciau visos temos, zidini jau turim praeitas etapas cool.gif
Noriu tik paskusti Klaipedos zidiniu meistriuka Liutaura, nepatikimas zmogus. Suchimicino su marmuru (sudejo skirtingas spalvas), darbu gale nepateike nei vieno cekio (visas medziagas pirko pats) nors buvo sutarymas.
Atsakyti