Įkraunama...
Įkraunama...

Židiniai, krosnelės ir jų priedai. 2 dalis

QUOTE(braskute_v @ 2013 10 02, 12:23)
Labutis  4u.gif
Norėjau paklausti tų kurie išsirinko židinį, krosnelę, tai apačioje klojot plyteles ar galima dėti parketą ir uždėti stiklą skirtą būtent išlaikyti židiniams ir krosnelėms?  4u.gif  Man labai gražu, kai stiklas uždėtas ant parketo ir ant jo stovi židinys, bet nežinau jokių atsiliepimų, kas taip pasidarę  4u.gif

kaip šiam pavyzdyje man gražu, tik ar praktiška?

user posted image

Pirkdama krosnelę gavau tokį komentarą dėl stiklo po ja (pasiklausiau ,ar galima dėti): turi būti labai lygios girndys, ne skitaip po stiklu gali papulti pelenų ar kokių šiukšlyčių nuo malkų, o jau to stiklo nepakelsi ir neišvalysi.
Aš galvoju plyteles dėti arba net grubias sendintas plytas po ja, bet čia turi prie interjero derėti.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 10 02, 12:05)
Pirkdama krosnelę gavau tokį komentarą dėl stiklo po ja (pasiklausiau ,ar galima dėti): turi būti labai lygios girndys, ne skitaip po stiklu gali papulti pelenų ar kokių šiukšlyčių nuo malkų, o jau to stiklo nepakelsi ir neišvalysi.
Aš galvoju plyteles dėti arba net grubias sendintas plytas po ja, bet čia turi prie interjero derėti.

sita ir as girdejau drinks_cheers.gif
pas mus toj vietoj, kur ji stovi yra plyteles, bet jeigu butu buve parketas ar laminatas, butume vistiek po krosnele kloje plyteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskute_v @ 2013 10 02, 11:23)
Labutis  4u.gif
Norėjau paklausti tų kurie išsirinko židinį, krosnelę, tai apačioje klojot plyteles ar galima dėti parketą ir uždėti stiklą skirtą būtent išlaikyti židiniams ir krosnelėms?  4u.gif  Man labai gražu, kai stiklas uždėtas ant parketo ir ant jo stovi židinys, bet nežinau jokių atsiliepimų, kas taip pasidarę  4u.gif

kaip šiam pavyzdyje man gražu, tik ar praktiška?

user posted image


mes turim stikla po krosnele smile.gif grindys - parketlentes. na nezinau. jokių didelių neplatogumų išskyrus tai, kad buvo namie nelaimė su trūkusiu vamzdžiu, tai pabėgo ir po tuo stiklu. bet gal tik as matau, kad ten siek tiek patamsejo lentos kai kur.. siaip man patinka tas sprendimas, viskas OK smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2013 08 29, 15:44)
user posted image

va toki zidinuka issirinkau sau, patinka ir apdaila ir planavimas, o ir duris man taip iseina. Savaitgali tureciau kazkoki bendra vaizda ir savo name matyti smile.gif

Kur darysit apdaila?
Atsakyti
Ačiū atsakiusiems 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
norėjau paklausti gal kas bandėte bute pasidaryti židinį ar tai krosnelę,
kokia yra procedūra? ten projektų reikia? kažkokie prašymai kaimynų? smile.gif))

Dėkui,
V.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif nerandu SM ar kas kalba apie elektrinius, pastatomus židinius.
Dėl grožio, jaukumo ir šilumos norėčiau į butą.
Įdomu kas turi, atsiliepimai, ar žymiai padaugėja elektros išlaidų...
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2013 10 07, 15:04)
Laba diena 4u.gif  nerandu SM ar kas kalba apie elektrinius, pastatomus židinius.
Dėl grožio, jaukumo ir šilumos norėčiau į butą.
Įdomu kas turi, atsiliepimai, ar žymiai padaugėja elektros išlaidų...


Paziurekit, koks galingumas (W, kW) konkretaus peciuko.
Dauginat ta skaiciu is laiko (valandu) per diena laikysit ijunge ir zinot, kiek padauges elektros maksimaliu rezimu. Jeigu yra skirtingi galingumai, tai bus maziau...

Beje, man regis sitie turetu tureti galimybe dirbti tik dekoracijos rezimu - tada nesyla.

O siaip tai cia tas pats "termoventiliatorius"...
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2013 10 08, 12:25)
Paziurekit, koks galingumas (W, kW) konkretaus peciuko.
Dauginat ta skaiciu is laiko (valandu) per diena laikysit ijunge ir zinot, kiek padauges elektros maksimaliu rezimu. Jeigu yra skirtingi galingumai, tai bus maziau...

Beje, man regis sitie turetu tureti galimybe dirbti tik dekoracijos rezimu - tada nesyla.

O siaip tai cia tas pats "termoventiliatorius"...


ačiū už info, galingumas rašo maximum 1800, čia skelbimą radau :
http://www.skelbiu.l...t-12294008.html

žiūriu yra ir kitokių, pvz.
http://pigu.lt/lt/re...k... i krepseli

Atsakyti
kvarta, as toki geri turiu, mes laikom vonioje, kai einam maudytis, ijungiam, nes vonia nemaza, tai salta doh.gif Jis gali sildyti 2 greiciais, arba skleisti tik dekotyvia liepsna, tada nesyla 4u.gif 4u.gif 4u.gif Man jis fainas wub.gif Elektros lyg ir neryja, aisku, namu juo nesildom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2013 10 08, 20:59)
kvarta, as toki geri turiu, mes laikom vonioje, kai einam maudytis, ijungiam, nes vonia nemaza, tai salta doh.gif Jis gali sildyti 2 greiciais, arba skleisti tik dekotyvia liepsna, tada nesyla 4u.gif  4u.gif  4u.gif Man jis fainas wub.gif Elektros lyg ir neryja, aisku, namu juo nesildom 4u.gif


ačiū už atsakymą 4u.gif o kurį konkrečiai turite?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2013 10 02, 13:44)
mes turim stikla po krosnele smile.gif grindys - parketlentes. na nezinau. jokių didelių neplatogumų išskyrus tai, kad buvo namie nelaimė su trūkusiu vamzdžiu, tai pabėgo ir po tuo stiklu. bet gal tik as matau, kad ten siek tiek patamsejo lentos kai kur.. siaip man patinka tas sprendimas, viskas OK smile.gif


Pas pazistamus ta pati situacija. Tik pas juos issiverte kazkoks egles stovas su vandeniu ir, regis, sudetas laminatas. Tai kiek galejo, tiek ir iskilnojo laminata...
Atsakyti