Įkraunama...
Įkraunama...

Židiniai, krosnelės ir jų priedai. 2 dalis

Sveiki,

Gal kas turi ir naudoja ROMOTOP Stromboli?
http://www.vilpra.lt...tr-n-02-ceramic

Būtų puiku išgirst atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
Gaila, kad tema apmirė. Norim ir mes pirkt ketaus krosnelę į sodo namą. Plotas -65 kv.m
Deja, miestas nedidelis ir nėra parduotuvių, kurios turėtų daug pavyzdžių. Tenka žiūrėt į paveikslėlius internete. Gal kas parašytų atsiliepimų apie prancūziškas korsneles INVICTA ?
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2013 08 13, 13:00)
Gaila, kad tema apmirė. Norim ir mes pirkt ketaus krosnelę į sodo namą. Plotas -65 kv.m
Deja, miestas nedidelis ir nėra parduotuvių, kurios turėtų daug pavyzdžių. Tenka žiūrėt į paveikslėlius internete.  Gal kas parašytų atsiliepimų apie prancūziškas korsneles INVICTA ?

I sodo nama, kuris nebus sildomas pastoviai, galite imti pigiausia krosnele kad ir is senuku. Is mandru krosneliu yra tos kurios vandeni sildo, isgaubtais, pakeliamais stiklais... O siaip ju principas visu vienodas: kureni lauza backoje ir ji isilus atiduoda siluma i aplinka. Kad pradegtu, sutruktu, dar neteko matyt. \stiklai truksta pas visas jei slepesne malka priglaudi. Daugiau jokiu stebuklu nera. Jei kils kokiu klausimu, mielai padesim. www.tikraszidinys.lt
Geros dienos.
Atsakyti
Sveiki, noreciau, kad kas patartu koki katila pasirinkti.Namas 100 kvadratu, 7 radiatoriai+kombinuotas boileris, katila statysim rusy.Kurensim malkomis.Galvojam apie Buderus 12-13 kw.Kalbejom su vienu zmogum tai jis sake, kad ketaus katilas 12kw bus per galingas, vanduo uzvirs per puse h tt.Pasake tik tie nieko nepasiule:)
Gal kas is jusu turit patirties ir galetu patarti.Dekui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uncok: 13 rugpjūčio 2013 - 14:38
QUOTE(xamas @ 2013 08 13, 14:38)
I sodo nama, kuris nebus sildomas pastoviai, galite imti pigiausia krosnele kad ir is senuku.  Is mandru krosneliu yra tos kurios vandeni sildo, isgaubtais, pakeliamais stiklais... O siaip ju principas visu vienodas: kureni lauza backoje ir ji isilus atiduoda siluma i aplinka. Kad pradegtu, sutruktu, dar neteko matyt. \stiklai truksta pas visas jei slepesne malka priglaudi.  Daugiau jokiu stebuklu nera. Jei kils kokiu klausimu, mielai padesim. www.tikraszidinys.lt
Geros dienos.

Dėkoju už atsakymą. Bet norisi ir grožio, ne tik bačkos. Ir kad durelių rankena būtų patogi, ir kad kas valandą nereiktų pridėt malkų. Todėl ir norisi sužinot daugiau.
Atsakyti
Gal kas turite tokią krosnelę ir galėtumėte ką nors gero pasakyt:)

http://krosneles.eu/krosnele-bradford
Atsakyti
user posted image

va toki zidinuka issirinkau sau, patinka ir apdaila ir planavimas, o ir duris man taip iseina. Savaitgali tureciau kazkoki bendra vaizda ir savo name matyti smile.gif
Atsakyti
labai dailus, aš į plotį negalėjau tiek vietos skirti, bet šita fotkė pas mane irgi buvo tarp tų, iš kurių savąjį "sudėliojau" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2013 08 29, 15:44)
user posted image

va toki zidinuka issirinkau sau, patinka ir apdaila ir planavimas, o ir duris man taip iseina. Savaitgali tureciau kazkoki bendra vaizda ir savo name matyti smile.gif


Susijuokiau net biggrin.gif sita zidini turiu ir pastaciusi i favoritus savo biggrin.gif ateinu, ziuriu ir cia jis favorituose 4u.gif

butu smagu, jei parodytumet kai pasidarysite 4u.gif
Atsakyti
Gal kas gaminotes dureles zidiniui, man reiktu ne staciakampio formos, o su virsuj islenkimu, gal kas suteiktu kokios informacijos kur Kaune ar aplink ji netoli butu galima uzsisakyti ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

kokio gamintojo ketinę židinio kapsulę rekomenduotumėte?
Viename salone man labai siūlė Dovre, kitame Invicta.
gal yra dar kas nors - norėtųsi, kad būtų švaraus degimo sistema (na kad stiklas neaprūktų).... blush2.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Norėjau paklausti tų kurie išsirinko židinį, krosnelę, tai apačioje klojot plyteles ar galima dėti parketą ir uždėti stiklą skirtą būtent išlaikyti židiniams ir krosnelėms? 4u.gif Man labai gražu, kai stiklas uždėtas ant parketo ir ant jo stovi židinys, bet nežinau jokių atsiliepimų, kas taip pasidarę 4u.gif

kaip šiam pavyzdyje man gražu, tik ar praktiška?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskute_v: 02 spalio 2013 - 11:32