Įkraunama...
Įkraunama...

Židiniai, krosnelės ir jų priedai. 2 dalis

QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 03, 09:16)
Nu vat aš ir galvoju, kad nebus čia taip, kad žmogus pinigų pasidaryti nori... unsure.gif
Aš dėl krosnelės, tai kalbėjau apie tą vamdzį, kur į viršų kyla ir turbūt jungiasi su kaminu, o kokios šiaip židinių pastatymo kainos? Kiek židinys ir kiek jo pastatymas kainuoja..? Nes aš, kaip supratau, mums židinys kainuos 5000, o pastatymas 1500 lt, bet pastatymą sakė vykdytojas, reikia stipriai derėti.

Nieko nežinau  verysad.gif  ,

Tėvai prieš 2 mėnesius nuosavame name pasistatė židinį su viskuo sumokėję 2300Lt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo i.t.s.: 03 balandžio 2013 - 09:05
Opa biggrin.gif t.y. daugiau negu dvigubai pigiau, negu man siūlo. O jūs iš kokio miesto? Gal kontaktus turite tų žmonių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 03, 09:16)
o kokios šiaip židinių pastatymo kainos? Kiek židinys ir kiek jo pastatymas kainuoja..? Nes aš, kaip supratau, mums židinys kainuos 5000, o pastatymas 1500 lt, bet pastatymą sakė vykdytojas, reikia stipriai derėti.

Nieko nežinau  verysad.gif  ,

O kam jums toks brangus zidinys 30 kvadratu buto plotui? blink.gif Mes 80kv pirkom zidinio kapsule uz 1500, tai jei apsiima ideti uz 1500-tai ir tai gausis 3000, o ne 5000 schmoll.gif
O kad nemulkintu jusu, tai pasiziurekit ir pasiskaitykit internete tiek apie zidinius, tiek apie krosneles.
Kadangi jusu butas kurortinis ir zmones bus ten vasaros laiku, tai is viso nesuprantu tikslo deti zidinius anei krosneles g.gif Elektriniu radiatoriu pasisildymui per akis pakanka. Buna dar tokie grazus dekoratyviniai elektriniai zidinukai, kurie ir sildo, ir puosia aplinka. Nu pvz
http://www.sistema.l....php?2424138049
http://www.zidiniaik...683.html#apacia
Pasiziurekit ir pamastykit, ar tikrai verta investuoti 5000lt ir kada jie atsipirks?
Atsakyti
aš ir nesuprantu, kodėl tokį brangų mums siūlo, nei aš tų kainų žinau nieko, galvojau, kad tie židiniai visi maždaug tiek kainuoja. Labai jums dėkui už patarimus.

O pagrindinis argumentas, kad židinys gražiai atrodo ir duoda jaukumo... Žinau, kvailokai atrodo.. Elektrinio tai nenoriu tikrai. O paprastų židinių kainos, nuo kiek iki kiek svyruoja, jei tokiai kvadratūrai juokingai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšnaitė_iš_vazono: 03 balandžio 2013 - 10:35
Visai zidiniu statymo klausimais galiu pakonsultuot. Uzsiemam ir kapsulem ( tik ne spakliuojam ir ne dazom jei norima lygios apdailos) ir atvirais ir lauko zidiniais, ortakiais, centraliniais sildymais ir siaip akmens muro darbais. Zodziu kam aktualu klauskit. tikraszidinys.lt
Atsakyti
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 03, 10:14)
Opa  biggrin.gif  t.y. daugiau negu dvigubai pigiau, negu man siūlo. O jūs iš kokio miesto? Gal kontaktus turite tų žmonių?  4u.gif

Tas žmogus iš Elektrėnų. Pabandysiu gauti kontaktus ir atsiųsti jeigu įdomu ax.gif

O šiaip iš principo ir mes patys susidūrėm su nesąžiningais žaidimais, kai bandoma įtikinti, jog tau reikia būtent to brangaus, nes kiti niekaip netiks... Ilgai ieškojom, ilgai domėjomės ir kainą, kurią planavom skirti - 6000Lt sumažinom iki 2300Lt 4u.gif Taigi, belieka nepagailėti jėgų ir laiko ir viskas yra įmanoma mirksiukas.gif Tiesa, tikslumo dėlei turiu pabrėžti, kad čia tik pats židinys su atvežimu ir sumontavimu. Apdailą pasidarėm patys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo i.t.s.: 03 balandžio 2013 - 10:54
QUOTE(vyšnaitė_iš_vazono @ 2013 04 03, 11:33)
aš ir nesuprantu, kodėl tokį brangų mums siūlo, nei aš tų kainų žinau nieko, galvojau, kad tie židiniai visi maždaug tiek kainuoja. Labai jums dėkui už patarimus.

O pagrindinis argumentas, kad židinys gražiai atrodo ir duoda jaukumo... Žinau, kvailokai atrodo.. Elektrinio tai nenoriu tikrai. O paprastų židinių kainos, nuo kiek iki kiek svyruoja, jei tokiai kvadratūrai juokingai ?

Patys paprasciausi nuo 1000lt. iki...
Viskas priklauso nuo apdailos vis tiek. O tokia kapsule uz 1000lt-1500lt per akis nepastoviam sildymui.
Ir vis tik rekomenduociau krosnele, yra ju tokiu, kur nesimato isejimas i kamina, nes zidinio kapsule tokiai kvadraturai per galinga schmoll.gif Supleskinsit visa buta ir kaimynus dar.
Krosneles gali buti jungiamos i kamina per virsu, kada matysis vamzdis, o gali buti jungiama per nugarine dali, kada jokiu vamzdziu nesimatys
https://www.google.l...m...les;499;340
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 03 balandžio 2013 - 10:57
Dėkui labai už informaciją, mąstau, kad gal radiatorius palikt ir viskas... Nors yra kas židinio užsimanė čia ir dabar. Tai žiūrėsim. Kainas, jau supratau, kad siūlė, pasipelnyt norėdami, ypač kad butukas juokingai mažas. Labai ačiū jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 03, 10:52)
Patys paprasciausi nuo 1000lt. iki...
Viskas priklauso nuo apdailos vis tiek. O tokia kapsule uz 1000lt-1500lt per akis nepastoviam sildymui.
Ir vis tik rekomenduociau krosnele, yra ju tokiu, kur nesimato isejimas i kamina, nes zidinio kapsule tokiai kvadraturai per galinga schmoll.gif Supleskinsit visa buta ir kaimynus dar.
Krosneles gali buti jungiamos i kamina per virsu, kada matysis vamzdis, o gali buti jungiama per nugarine dali, kada jokiu vamzdziu nesimatys
https://www.google.l...m...les;499;340

Nepersu, bet pasakymas apie kvadratura ir kaimyno supleskinimas su kapsule yra visiskai nieko vertas.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 04 03, 10:52)
Patys paprasciausi nuo 1000lt. iki...
Viskas priklauso nuo apdailos vis tiek. O tokia kapsule uz 1000lt-1500lt per akis nepastoviam sildymui.
Ir vis tik rekomenduociau krosnele, yra ju tokiu, kur nesimato isejimas i kamina, nes zidinio kapsule tokiai kvadraturai per galinga schmoll.gif Supleskinsit visa buta ir kaimynus dar.

kapsulės nepakanka, norint pasidaryti tvarkingai dar kamino indėklą reikėtų priskaičiuoti, bent mums kainavo apie 700Lt, ir apdailos medžiagos, kad ir kokia ji būtų, vistiek kainuos, o tas "supleškinimas" būtent ir priklauso ne nuo galingumo, o nuo tvarkingumo
vyšnaite, įsiveskit į google zidiniai, ir kapsulių su kainomis tiek prisižiūrėsit, kad net širdis apsals smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minlina @ 2013 04 04, 13:50)
kapsulės nepakanka, norint pasidaryti tvarkingai dar kamino indėklą reikėtų priskaičiuoti, bent mums kainavo apie 700Lt, ir apdailos medžiagos, kad ir kokia ji būtų, vistiek kainuos, o tas "supleškinimas" būtent ir priklauso ne nuo galingumo, o nuo tvarkingumo
vyšnaite, įsiveskit į google zidiniai, ir kapsulių su kainomis tiek prisižiūrėsit, kad net širdis apsals  smile.gif

Jeigu statomas atviras zidinys indeklas nereikalingas, o ir siaip indeklas statomas tam kad oru reguliuojamos temperaturos itaisams skiriant dregmei ir smaloms nebutu ardomas kaminas. Atviri zidiniai neskiria jokiu skysciu tad kamino gilziuot nereikia. Apdaila kokykes nesudaro. Esme kaip yra kapsules prijungimas, ortakiu isvedziojimas ir mokejimas elgtis su kapsule. Siaip tai yra pavojingiausias is sildymosi budu
Atsakyti
kažkaip retas dabar stato atvirą židinį, manau čia apie uždarą kapsulinį eina kalba ax.gif
Atsakyti