Įkraunama...
Įkraunama...

Židiniai, krosnelės ir jų priedai. 2 dalis

Laba diena,
Aktualu ir mums visa informacija apie židinius, nes planuojam statytis. Židinio pagrindinė paskirtis - šildymui, tad norėtųsi kuo efektyvesnio. Teko girdėti apie suomiškus Tulikivi akmens židinius-krosnis. Visos jų savybės labai gundo, bet kaina aukštoka. doh.gif Gal kas turi pasistatę tokį židinį, būtų įdomu išgirsti nuomonę, ar tikrai vertas tos kainos? 4u.gif Gal būtų kokia pigesnė alternatyva tokiam? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(reje @ 2011 08 08, 14:36)
Laba diena,
Aktualu ir mums visa informacija apie židinius, nes planuojam statytis. Židinio pagrindinė paskirtis - šildymui, tad norėtųsi kuo efektyvesnio. Teko girdėti apie suomiškus Tulikivi akmens židinius-krosnis. Visos jų savybės labai gundo, bet kaina aukštoka.  doh.gif Gal kas turi pasistatę tokį židinį, būtų įdomu išgirsti nuomonę, ar tikrai vertas tos kainos?  4u.gif Gal būtų kokia pigesnė alternatyva tokiam?  rolleyes.gif


Bet kokie baisus tie zidiniai g.gif Soriukas jei ka, man jie labai negrazus blush2.gif Gal geriau statykites normalu zidini kokio norite, ir silta ir grazu ir dar pinigeliu gal sutaupysit. Na nebent Jums toks dizainas patinka smile.gif
Atsakyti
[quote=Vytautas,2010 01 28, 08:40]
Kalbam toliau apie tai, kas puošia ir šildo musų namus
Papildyta:
Yra tokia krosnelė HWAM3320
user posted image
user posted image
Pasikartosiu
Aš norėčiau sužinoti ar yra dar žmogučių kurie norėtu tokį daiktą namie turėti.
Reikalas yra toks:
Mūsų broliai lietuviai tradiciškai iš kito brolio lietuvio lupa
devynis kailius, ir už šita modeliuką nori 9500Lt
Šią krosnelę jau esu nusižiūrėjęs koki pusantrų metų. per ta laiką
susisiekiau su gamintoju. Ir ką jūs sau galvojat. Per siuntų paštą jie
pristatytu man į namus tokia krosnį už 5000Lt
Jeigu siustu tris. tai vieneto kaina butu tik 4500Lt, jei 5 tai
4000Lt
Tai ar butu norinčiu su manimi pasi kooperuoti ir nusipirkti šią
krosnelę per pus pigiau nei iš žulikų lietuvoje???

Sveiki,
Grįžtu į praeitį, bet nesuprantu, kodėl kilo toks triukšmas iš Vytauto pusės... Įmonėms reikia išgyvent, ir visai normalu,kad deda didelį antkainį...
Reikia mokėti derėtis. ax.gif ax.gif
Kaip tik panašiu metu aš pirkau tą pačią 3320 krosnelę lenktu stiklu (kabinom ant sienos, atrodo liux ir visai negailim pinigų dėl šitos krosnelės - iš karto susilydžiau, nors mažai kam patinka... rolleyes.gif )
Salone parekomendavo thumbup.gif meistrą, kuris per daug nenuskriaudė vyro piniginės... 4u.gif mes jam dar net sumokėjom daugiau už sąžiningą, švarų ir labai kokybišką darbą. Tikrai šaunus! Jis pajungė ir uždegė mūsų pirmąją ugnį, dar sausų malkų magaryčių prikrovė.
Na,o kuomet pirkom savo šildukę, mums buvo pritaikyta gan gera nuolaida,bet nelikom patenkinti ir net pasipiktinę - negi tiek reiks paklot už savo nusižiūrėtą modeliuką??... blush2.gif Kadangi iškart po nuolaidos paprašymo nebuvom patenkinti pinigėlių suma, pardavėja padovanojo danišką pelenų puodą (labai praktiškas dalykas, siūlau įsigyti!) thumbup.gif ir dar gavom garantinį dokumentą, tos firmos kaip ir servisas kažkoks yra, prižiūri. Nežinau dar, kiek geranoriškai rūpinasi ir atsako į garantijas, jei kas nutinka, nes dar jokių nusiskundimų savo HWAM'e neturim (kol kas puikiai šildo, o tai ypač patinka ne tik man su vyru,bet ir mūsų šuneliui,kuris pavedžiojus labai mėgsta išsitiesti ir "padegint" pilvą, kaip mes sakom...).
Labai vykęs salonas, o mes tiek pirkiniu, tiek ir sąlygom likom baisiai patenkinti! Meistras pakonsultavo ir apmokino kūrenti, atsakė į visus kvailus (ir ne tik!:D ) klausimus (gėda pasakyt, bet abu su vyru esam miesto vaikai, kuriems nereikėjo prisiliesti prie kūrenimo, malkų specifikų, medžių ir briketų rūšių ir kūrenimo skirtumų - pavyzdžiui,labai nepatartina kūrenti vien briketais, ypač ąžuoliniais,nes per didelė kaitra ir gali susidaryti mini sprogimai, po kurių kambarys gali būti padengtas pelenais-dulkėmis).

Jau greit du metai kaip džiaugiamės šita krosnele ir jokios kitos jos vietoje neįsivaizduoju! O draugai nusižiūrėję irgi nusipirko tokią pat krosnelę, tik dar pabrangusią iš to paties salono Kauno senamiesty, o iš niekur kitur net nedrįsčiau pirkti... doh.gif Juk taip daug saugiau, patikimiau ir patogiau, nes atstovai atsako už gaminį ir bet kada gali paskambint, pasikonsultuot jei kuo abejoji ar iškrėtei kokią nesąmonę su kūrenimu. O kainos šiaip sau nekrinta kaip ir visų aukštos kokybės daiktu, tuo pačiu ir krosnelių, krizės laikotarpiu brango, bet šildytis juk reikia... g.gif

Monka V,
Meistrą parekomenduoti galiu, bet nežinau, ar jis užsiims su koklinėm krosnim... unsure.gif

Atsakyti
[quote=berods,2011 08 10, 14:36]
[quote=Vytautas,2010 01 28, 08:40]
Kalbam toliau apie tai, kas puošia ir šildo musų namus
Papildyta:
Yra tokia krosnelė HWAM3320
user posted image
user posted image
Pasikartosiu
Aš norėčiau sužinoti ar yra dar žmogučių kurie norėtu tokį daiktą namie turėti.
Reikalas yra toks:
Mūsų broliai lietuviai tradiciškai iš kito brolio lietuvio lupa
devynis kailius, ir už šita modeliuką nori 9500Lt
Šią krosnelę jau esu nusižiūrėjęs koki pusantrų metų. per ta laiką
susisiekiau su gamintoju. Ir ką jūs sau galvojat. Per siuntų paštą jie
pristatytu man į namus tokia krosnį už 5000Lt
Jeigu siustu tris. tai vieneto kaina butu tik 4500Lt, jei 5 tai
4000Lt
Tai ar butu norinčiu su manimi pasi kooperuoti ir nusipirkti šią
krosnelę per pus pigiau nei iš žulikų lietuvoje???
[quote]

Man tai apskritai keista, kad gamintojas bet kam parduoda savo produkcija g.gif Turetu siusti pas tos salies atstova..... Normalu, kad tie musus broliai lietuviai brangiau parduoda. O kaip Jusu manymu verslas daromas? Nusiperkat preke ir uz ta pacia kaina parduodat? Tik prekes gamintoje sioje situacijoje LABAI netinkamai elgiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snaily: 10 rugpjūčio 2011 - 15:06
Sveiki,
Mastome ir mes apie Tulikivi, bet noretusi bent vieno atsiliepimo is tu, kas ji turi ir naudoja. Iki siol turejome krosnele, nepasiteisino, nes karsta, kol kureni. Zidinio nenorime, nes noretusipraktiskumo, ne tik grozio, o ir kaina viska sudejus gaunasi kaip muilo akmens. Tai kol kas mastome apie Tulikivi, jei jie is tiesu veikia taip, kaip aprasoma. Gal kas esate isbande?

Aciu. smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Artėjant žiemai ir mes nusprendėm psistatyti židinį. Tiksliau krosnelę ax.gif
Norėtume tokios krosnele
Gal kas turit atsiliepimų apie ją?
Taip pat žinau, kad reikalingas kamino indėklas (namas daugiabutis). Gal kas gali rekomenduoti kas kokybiškai ir prieinama kaina deda juos? ax.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galetu parasyti konvekcines ir paprastos spizines krosneliu privalumus ir trukumus sildant nuosava nama?
Atsakyti
gal kad žinote, kur galima įsigyti natūralaus akmens židinio sienos apdailai?
Atsakyti
QUOTE(Assigonia @ 2011 08 24, 11:40)
gal kad žinote, kur galima įsigyti natūralaus akmens židinio sienos apdailai?


Natūralus akmuo
Atsakyti
Sveiki.

Reike patarimu,idejos.

Ar imanoma (ir koke,kaip ??? ) padarit sildima bute, kur nera isvis sildimo,(centr.nera) nera ir dumtraukiu (butas ,kaip bendrabutis) anksciau ten sildimas buvo elektra.

Laukiu pasiulemu,idejo,patarimu. ACIU
Atsakyti
QUOTE(maja-as @ 2011 08 30, 18:27)
Sveiki.

Reike patarimu,idejos.

Ar imanoma (ir koke,kaip ??? ) padarit sildima bute, kur nera isvis sildimo,(centr.nera) nera ir dumtraukiu (butas ,kaip bendrabutis) anksciau ten sildimas buvo elektra.

Laukiu pasiulemu,idejo,patarimu. ACIU


ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maja-as @ 2011 08 30, 18:27)
Sveiki.

Reike patarimu,idejos.

Ar imanoma (ir koke,kaip ??? ) padarit sildima bute, kur nera isvis sildimo,(centr.nera) nera ir dumtraukiu (butas ,kaip bendrabutis) anksciau ten sildimas buvo elektra.

Laukiu pasiulemu,idejo,patarimu. ACIU


irengti dumtrauki ir statyti krosnele ar zidini (netgi ir su vandens konturu)...
Atsakyti