Įkraunama...
Įkraunama...

Židiniai, krosnelės ir jų priedai. 2 dalis

Sveikos,

Gal žinote kur Kaune palankiomis kainomis nusipirkti pjuvenų briketų? g.gif

Atsakyti
Sveiki smile.gif kreipiuosi į išmanančius židinių apdailas. neseniai mums padarė židinį. norėjom kuo paprastesnio ir visiškai juo patenkinti, bet pradėjo atsilupinėti dažai aplink pačią kapsulę. kažin, ar čia dažų problema, ar kapsulė kaisdama (plėsdamasi) juos sukėlė?
koks galėtų būt sprendimas?
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2011 01 21, 15:59)
Sveiki smile.gif kreipiuosi į išmanančius židinių apdailas. neseniai mums padarė židinį. norėjom kuo paprastesnio ir visiškai juo patenkinti, bet pradėjo atsilupinėti dažai aplink pačią kapsulę. kažin, ar čia dažų problema, ar kapsulė kaisdama (plėsdamasi) juos sukėlė?
koks galėtų būt sprendimas?


viskas naturalu, dazu max darbine temperatura iki 65 laipsniu, ugniakuras spinduliuoja kur kas didesne... temperatura padare savo poveiki, o jei jus dar ir technologinio tarpo nepalikote tarp ugniakuro krastu ir konstruktyvo..........
sprendimas vienas: uzreminti ugniakura nedeganciomis medziagomis... tam puikiai tinka granitas, metalas..ir t.t
Atsakyti
QUOTE(Kristix @ 2011 01 21, 16:32)
viskas naturalu, dazu max darbine temperatura iki 65 laipsniu, ugniakuras spinduliuoja kur kas didesne...  temperatura padare savo  poveiki, o jei jus dar ir technologinio tarpo nepalikote tarp ugniakuro krastu ir konstruktyvo..........
sprendimas vienas: uzreminti ugniakura nedeganciomis medziagomis... tam puikiai tinka granitas, metalas..ir t.t

ačiū smile.gif
o koks tas technologinis tarpas turi būti?
užrėminimų mes nenorėjom.
Atsakyti
QUOTE(šešėlis @ 2011 01 21, 17:21)
ačiū smile.gif
o koks tas technologinis tarpas turi būti?
užrėminimų mes nenorėjom.


5mm...
Atsakyti
Laba diena,
O gal kas gali patarti del elektriniu zidiniu, kur pirkti ir ar verta. Nes bute gyvenam, o man atrodo su zidiniu daug jaukiau bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Negaliu @ 2011 01 21, 14:56)
Sveikos,

Gal žinote kur Kaune palankiomis kainomis nusipirkti pjuvenų briketų? g.gif

Mes pirkom www.vipre.lt Jie visoj LT pristato. Bet mes pirkom didesnį kiekį. Su mažais kiekiais nežinau kaip.

Atsakyti
QUOTE(Snaily @ 2011 01 18, 17:29)
Labas mergaites,  4u.gif
Prisiregistravau specialiai i si tinklapiuka, kad pasiklausti Jusu nuomoniu, patarimu smile.gif . Norime statytis namie zidinuka ir su juo sildytis savo namucius. Gal kas nors nesenai ieskojot ar statetes zidini? Reiketu patarimo, kur geriausi meistrai, bei produkcija? Nenorim pigiu prekiu, nes zidinys bus vienintelis silumos saltinis musu namuose.
Beje, mes gyvename Kauno miete. Is anksto dekoju uz pasiulymus, patarimus ir pasidalinta informacija  4u.gif



sveika istojus i musu kluba mirksiukas.gif

siaip mes isirengie zidinuka... na tiksliau mano suzadetinis tuom rupinai labiau, bet kadangi ir man viskas idomu tongue.gif , juk rengiames savo nameli.. 4u.gif tai galiu pasakyti, kad likome patenkinti cia Kaune silainiuose esanciu Interhaus (lyg tais taip vadinasi) zidiniu salono vyruku, ten austriski zidinukai, tam salone yra nemazai pasiziurejimui tu zidinuku sustatyta... mus jis ten pasakojo viska, kuris mums labiau tiktu pagal namo isplanavima,ir. t. t. MB turejo nemazai snekos, o as tuo tarpu rinkausi zidinuka pagal grozi blush2.gif rolleyes.gif
o galutinis variantas toks, kad va stai sitas zidinukas stoves pas mus svetaineje.. http://www.austrofla...ireplace_1.html
gal jum pravers smile.gif 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akutivo: 05 vasario 2011 - 16:27
QUOTE(akutivo @ 2011 02 05, 17:26)
sveika istojus i musu kluba  mirksiukas.gif

siaip mes isirengie zidinuka... na tiksliau mano suzadetinis tuom rupinai labiau, bet kadangi ir man viskas idomu tongue.gif , juk rengiames savo nameli..  4u.gif tai galiu pasakyti, kad likome patenkinti cia Kaune silainiuose esanciu Interhaus (lyg tais taip vadinasi) zidiniu salono vyruku, ten austriski zidinukai, tam salone yra nemazai pasiziurejimui tu zidinuku sustatyta... mus jis ten pasakojo viska, kuris mums labiau tiktu pagal namo isplanavima,ir. t. t. MB turejo nemazai snekos, o as tuo tarpu rinkausi zidinuka pagal grozi  blush2.gif  rolleyes.gif 
o galutinis variantas toks, kad va stai sitas zidinukas stoves pas mus svetaineje.. http://www.austrofla...ireplace_1.html 
gal jum pravers smile.gif  4u.gif

kai ieskojom sau zidinio, buvome ir mes ten, bet kainos ir galutine samata mum pasirode kosmine.... o ir ieskojome labiau klasikinio stiliaus 4u.gif to ko norejome mum negalejo pasiulyt bent jau pernai kai buvom, dabar jau beveik baigtas musu zidinukas user posted image
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2011 02 05, 18:39)
kai ieskojom sau zidinio, buvome ir mes ten, bet kainos ir galutine samata mum pasirode kosmine.... o ir ieskojome labiau klasikinio stiliaus  4u.gif to ko norejome mum negalejo pasiulyt bent jau pernai kai buvom, dabar jau beveik baigtas musu zidinukas



na del kainu tai manau gera produkcija kainas ir turi pakankamai geras, bet kazkaip musu nenugasdino... matot nzn kokios kainos buvo pernai... bet mes irgi kosmoso nemoketume... mums kazkaip lyg viskas ir ne per brangu...
na jusu zidinukas grazus, bet kaip jus ir minejot klasikinio stiliaus, o mes norime modernaus dizaino, mano busimajam dar labai patinka metalas gelezis, tai butent kompromisu tapo tas zidinys, kur nuoroda ikeliau, laukiu kada ir musu zidinukas bus panasus i zidini... nes dbr dar tik pati pradzia... ax.gif
pas jus labai fainai isplanuota tas islinkis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akutivo @ 2011 02 05, 17:26)
sveika istojus i musu kluba  mirksiukas.gif

siaip mes isirengie zidinuka... na tiksliau mano suzadetinis tuom rupinai labiau, bet kadangi ir man viskas idomu tongue.gif , juk rengiames savo nameli..  4u.gif tai galiu pasakyti, kad likome patenkinti cia Kaune silainiuose esanciu Interhaus (lyg tais taip vadinasi) zidiniu salono vyruku, ten austriski zidinukai, tam salone yra nemazai pasiziurejimui tu zidinuku sustatyta... mus jis ten pasakojo viska, kuris mums labiau tiktu pagal namo isplanavima,ir. t. t. MB turejo nemazai snekos, o as tuo tarpu rinkausi zidinuka pagal grozi  blush2.gif  rolleyes.gif 
o galutinis variantas toks, kad va stai sitas zidinukas stoves pas mus svetaineje.. http://www.austrofla...ireplace_1.html 
gal jum pravers smile.gif  4u.gif



Labutis,

Mes jau irgi vazinejame po Kauno salonus, ziurinejames zidinukus.... Buvau uzejus i sio salono tinklapi http://www.austroflamm.lt ir jau prisiziurejau visko smile.gif Man labai patiko ju krosneliu dizainas, niekur kitur nematem tokiu, visos kazkokios senoviskos, o cia tokios modernios wub.gif , nu aisku reikes gyvai pamatyti, gal siandien issiruosim, tai nuvaziuosim pasiziureti g.gif Labai susidomejau blink.gif Papasakosiu ispudzius kai grysim ax.gif Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snaily: 07 vasario 2011 - 10:00
QUOTE(Snaily @ 2011 02 07, 11:59)

vazinejame po Kauno salonus, ziurinejames zidinukus.... Buvau uzejus i sio salono tinklapi http://www.austroflamm.lt ir jau prisiziurejau visko  smile.gif  Man labai patiko ju krosneliu dizainas, niekur kitur nematem tokiu, visos kazkokios senoviskos, o cia tokios modernios


Kodel nematote paziurekite ,kad ir Nibe krosneles http://www.vilpra.lt...e...o=&c_page=1
ar Jotul ir Dovre firmu tikrai yra moderniu smile.gif
4u.gif

Papildyta:

pasizvalgykit ir i scan tikrai moderniu rasit http://www.krosneles...hp?lang=0&cat=3
Atsakyti